Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

mam doma starsi hodinky svycarske vyroby a zajimalo by me co je to zac pripadne jakou maji asi tak hodnotu.

evidentne uz neco pamatujia jsou starsiho data ale porad jdou vyborne,......

Jakekoliv info uvitam, dekuji

 

Strojek:

15 jewels

swiss unadjusted

 

na dynku je napis:

FAB suisse

swiss made

8056

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by stampee
Posted
Stav je hrozný, cenu nemají nejspíš žádnou. Jen můj názor. Sorry.

v poho-dyt na to se v podstate ptam ;) ,.....

ja k nim mam urcity pouto-jsou po dedovi a jako malej jsem je porad nosil......

kdyby nebyly uplne bezny tak bych mozna do budoucna uvazoval je trochu zrenovovat. i tak zustanou ve sbirce

zadny s uvedenych udaju mi nic jako amaterovi nerika,...jinemu snad ano

zaiima me treba i rok vyroby apod,.....

 

Posted (edited)

Zbytky znaku se trochu podobají Baume & Mercier, ale nevím jestli to má něco společného. Pokud je budeš chtít trochu zrenovovat, počítej s spíše s částkami v tisících. Ta pouta prostě vycházejí dost draho.

Edited by lm
Posted
Zbytky znaku se trochu podobají Baume & Mercier, ale nevím jestli to má něco společného. Pokud je budeš chtít trochu zrenovovat, počítej s spíše s částkami v tisících. Ta pouta prostě vycházejí dost draho.

 

rekl bych, ze je to vavrinovy venec, nikoliv recke pismeno phi, ano na rekonstrukci pocitej castku v nekolika tisicich (neni to zadna hruza) napr. clen fora mechano to umi velmi dobre

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...