Přejít na obsah

steel

Členové_50
  • Příspěvky

    2 299
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Návštěvy profilu

16 392 zobrazení profilu

steel's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

51

Popularita

  1. Tys to uplne nepochopil, je mi jedno jestli napises cikan, ale opet hledas nejakou skupinu, tak jak jsem psal v prvnim prispevku, nejakyho nepritele. Nesouhlasis s lety zabehlymi praktikami, neco rikal starosta a kamos od policie, penizky tecou z mesta. Vsechno jsou to lamenty ve stylu jedna pani povidala. Mesto je samospravny subjekt dava penize komu chce, nema nikde nakazano ktery spolek ma podporovat. Zamotany spolek muzes na par kliknuti rozmotat ve verejnem rejstriku, s velkou pravdepodobnosti ma i transparentni ucet, takze muzes mrknout jak penize vyuziva. Ja to nemyslim zle, ale kdybys k tem vecem pristoupil trochu kriticky a ptal se, tak zjistis, ze pravda je nekde v puli nebo jinde.
  2. Tak si v tom zkus udelat poradek, zjisti si co jsou neziskovky, rozmotej ten cikansky (jak jinak) spolek a pak sem napis nejaky fakta o kterych se muzeme bavit, tohle motoristicky blouzneni a tvoje myslenkovy meandry se nedaj uplne uchopit.
  3. Hlavne, pokud mas bordel v potoce, je nutne se obratit na vlastnika, pokud je to vetsi ricka a ne vodotec tak na prislusne povodi a pokud je to v lese tak z 90% na Lesy ČR, oni to normalně uklidi, to je moje zkusenost. K neziskovkam se nema cenu vyjadrovat, az budes potrebovat, aby se ti nezisovka starala o nemohouci rodice, tak jim rekni co si o nich myslis. Neziskovy sektor supluje to co by mel delat stat. Ale v zjednodusenem svete radikalu a populistu se bez nepritele neobejdes, at uz jsou tu UA, sudetaci, neziskovky ...
  4. Udivuje me ze to fakt musim psat, ale dobre - ten vyrok je odpudivy, protoze je zalozeny na ponizeni a normalizaci nasili a jako takovy proste neni vtipny, neni normalni mlatit zensky a delat si z toho prdel.
  5. Ne, nebylo to vtipne a pointa je zrejma.
  6. steel

    Rolex OP - čekací doba

    Ja byl zapsany na cerne 36 v roce 22 a to mam u prodejce jiz dva nakupy ...
  7. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-stastne-pondeli-jindricha-sidla-10-sezona-komentar-babisuv-pripad-trva-uz-nekonecne-dlouho-az-na-to-ze-ne-297724
  8. Ja jim nerozumim jediny slovo, to je naschval?
  9. Explorer 1 vs OP (36), Explo jsem mel za necely rok, bud 2021 nebo 22, ted nevim, ve stejnou dobu jsem byl zapsanej na OP, cerny, minuly rok na podzim mi psali, ze nebudou a jestli nechci neco jinyho, konkretne nejaky DJ ve velikosti 41 . Samozrejme na rok 2015 kdyz jsem si koupil keramicky suby 114060 za 136 tisic, protoze sleva a bezne na krame si clovek nostaligicky vzpomene, ale svet je uz jinde.
  10. Znovu - jsme v sekci konkretni znacky a ve vlakne, ktere diskutuje konkretni tema.
  11. OK - jsme v sekci Rolex, podivej se na Ch24 nebo i sem do prodejniho vlakna a ukaz mi suby na sekundarnim trhu ktere koupim levneji nez u AD.
  12. steel

    Rolex OP - čekací doba

    Tys psal obecne black bay, jestli ti nabidl 54 misto OP, to samozrejme smysl nedava.
  13. steel

    Rolex OP - čekací doba

    Jasne, Rolex ma tovarnu v oblasti 51
  14. steel

    Rolex OP - čekací doba

    Jinak netransparentni je dost ftipne, to nejsou verejne finance ... jinak ty modry tudory bb 36, na ty se ceka jenom par mesicu....taky teda netransparentne
×
×
  • Vytvořit...