Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Náhodou, už aspoň vypadají jako hodinky... i když ten displej je hyzdí.

 

Já na jejich místě bych tam dal takový ten displej ve sklíčku, jak to mají některá CASIA. Číselník by nebyl narušen brutálním obdélníkem displeje :) a funkčnost by byla stejná.

 

Jinými slovy, když quartz, tak ať to stojí za to.

 

Slovo do pranice: na toto mechanické hodinky NIKDY nebudou mít! ;)

Edited by babaq
Posted
Náhodou, už aspoň vypadají jako hodinky... i když ten displej je hyzdí.

 

Já na jejich místě bych tam dal takový ten displej ve sklíčku, jak to mají některá CASIA. Číselník by nebyl narušen brutálním obdélníkem displeje :) a funkčnost by byla stejná.

 

Jinými slovy, když quartz, tak ať to stojí za to.

 

Slovo do pranice: na toto mechanické hodinky NIKDY nebudou mít! ;)

 

...naštěstí.. :sleeping_03anim:

Nějak nestojím o to, aby mě mobil pronásledoval úplně všude :gun_bandana:

Posted

Nepáči sa mi to ani dizajnovo...a nepáči sa mi ani ten nápad...Niektoré veci podľa mňa na hodinky nepatria...napríklad: kalkulačka, ... :bangin:

Posted

Mě se taky nepáči ani ten nápad ani ty hodinky. Stačí když mi ta de-mo-bilní věc pořád zvoní, ještě aby mi tak u toho vrněly hodinky. :suicide_anim:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...