Jump to content

Jeremy

Member_50
 • Posts

  5,194
 • Joined

 • Last visited

About Jeremy

 • Birthday May 5

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Perte na 40 stupňů

Recent Profile Visitors

24,881 profile views

Jeremy's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Mozna bych takhle vymenil, asi s nejakym doplatkem ze strany IWC. Pouze aktualni Big Pilot Heritage, full size.
 2. Funglovka VW Arteon, reklamace po 2M: - zapomenutej šroubek ve dveřích kufru - nenabíjí bezdrátová nabíječka (už 2x měněno, furt to nejde. tel. samozřejmě všude jinde všechno ostatni nabíjí) - neseřízená světla (svítí 10m před auto) - neustálé pípání parkovacích čidel - nově nevypnutelné hlasité bimbání "travel assistant není dostupný", i když ho mám vypnutý a nepoužívám Jako myslel jsem, že nový auto by tak nějak mělo fungovat. A to pominu, že se na něj čekalo rok.
 3. Jeremy

  Tag Heuer Monaco

  Nemáš prosím také fotku dýnka?
 4. Takže takovej malej domácí EGR ventil Jinak podložení vyšším polštářem je zase smrt pro krční páteř, to nikdy!
 5. My byli před týdnem v Maďarsku - nějakej apartmán na bookingu a tejden jsme tam cestovali, kam se nám chtělo. nejlepší dovča v životě - fajn lidi, dokonalý jídlo, všechno moc hezký, památky skvělý, akce pro děti.. super. Na podzim tam pojedu na pár dní zas, bez dětí. Až si říkám, že bych si klidně představil tam někde žít... Jen teda bych jim rozuměl jen Langos a Parkoló.
 6. Jeremy

  NEW BREITLING

  Nechápu ten integrovanej squashovej kurt na tý minutovce bez lumi. Ohavnost. Vypadá to jak zmršený Seika.
 7. A po týdnu zase šup do trezoru.. I když, možná vyhrajou i příští týden, jsou boží..
 8. Já taky ne. Být na jeho místě, tak tě spláchnu.
 9. Po svých 17 letech tady bych se za to taky přimlouval. Nešetřil bych banánama a čistil a čistil. Když chce někdo mlít nesmysly, může jít na "chronomag" na FB nebo podobných nesmyslných skupin.
 10. Tak mám 7x a jsem teda nadšenej.: Oproti staršímu modelu o dost rychlejší chycení GPS signálu před aktivitou. Obří displej je parádní na mapy, dotykáč z map konečně dělá použitelnou věc. Dotykáč sám o sobě je super Baterka je neuvěřitelně praktická blbůstka
 11. Přesně v tom vlákně, co doporučuje Murphy se zrovna k tomu můžeš snadno dobrat
 12. Akorát se to blbě nosí v kapse a má to směšnou kapacitu (proti hnusnýmu nekvalitnímu revolveříku před 1890) a směšnou energii (proti Gewehr 88 s téměř 4000 J)
 13. Přesně tak - stačí mávnutí legislativním proutkem a peníze jsou v čoudu.
 14. No, to hrozí úplně v pohodě. Kdysi "D" perkusní revolvery s tehdy novou povinností registrace a zbrojáku totálně ztratily na hodnotě. Investice 100->0, člověku zbyla doma nelegální věc. Mávnutím kouzelného proutku se může změnit i cokoli na dnešních "D"čkách
×
×
 • Create New...