Jump to content

Jeremy

Member_50
 • Posts

  5,174
 • Joined

 • Last visited

About Jeremy

 • Birthday May 5

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Perte na 40 stupňů

Recent Profile Visitors

23,952 profile views

Jeremy's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Tak kolem koho zdejšího jsem včera prošel na oslavě Carollinum 25 let?

  1. Rampelnik

   Rampelnik

   🙋‍♂️ Já byl a bylo to super.

  2. patprom

   patprom

   Jaké to bylo? Nestíhal jsem to kvůli dovolené

 2. V celkový anestézii. Rozříznou, useknou křivou kost, rozsekaj chrupavku, složej, sešijou a zadlahujou. A narvou tamponama k prasknutí. Bez umrtvení si to neumím představit ani náhodou..
 3. Byl jsem v pondělí na rovnání nosní přepážky. Hnusnější noc a další den jsem nezažil. Teď už jen smrkám krvavce z bambule a doufám, že mi to někdy splaskne.. Připadám si jak šáša Krusty.
 4. Ty primky mě za srdce nechytly, ale Hamiltony jsem si pořídil taky a velmi příjemně překvapily.
 5. Celou minulou noc jsem prozvracel a je mi megazle. Bez evidentního důvodu. Úplně nepoužitelnej jsem..
 6. Jě se zamiloval do těchhle: https://www.iwc.com/en/watch-collections/pilot-watches/iw501004-big-pilots-watch-heritage.html
 7. Kdybyste někdo o nějakých za slušnou cenu věděl.. (IWC mám na mysli 46mm, IW501004)
 8. Já jsem se asi definitivně zamiloval do jejich sestřenice PAM 799
 9. Já osobně mám Berettu M9A3 (vlastně klasická 92) a nikdy se jí zbavovat nebudu - jako fullsize. Na nošení Sig P365 a totéž - nikdy nepůjde z domu. Přítelkyně má SFP9 a je to taky fajn věc. Glock je jako Oktávka: věc bez duše, která většinou funguje.
 10. Služebák, vlastní bych nekupoval ani nový, ani VW...
 11. K těm sling batohům: měl jsem hezkej takovej střední, menší Maxpedition, ale šel do hajzlu. I když jsem v něm měl třeba jen svačinu, pití a doutníky, tak na túře cca 20km mě bolely záda. Je to fajn do města, díky možnosti přehození dopředu, boční kapsa na kvér byla taky možná pro někoho dobrá - pro mě kravina. Takže jsem se zase rychle vrátil k Boblbee a appendix carry.
 12. Tak Arteon Shooting Brake objednanej loni v říjnu. Slíbeno 4-5 měsíců - tj. cca únor. No a dneska mi volali, že termín je prosinec 2022. Super.
 13. Jak psal kolega, pokud se shodnete na střídavce, všem se uleví (ospodu i soudu). A za mne je to to nejlepší, co může v normálním případě (otec i matka jakž takž v pohodě) děti i rodiče potkat, když už je nutný se rozvést. Sám mám děti ve střídavce 3 roky. Ohledně "míry zavinění rozvodu" - jediný vliv to má na případné dělení SJM, ovšem muselo by to být extrémní - tj. například matka feťačka. Pokud se rozvádíte kvůli blbostem jako neshoda, nebo nevěra, tak budete soudce akorát prudit prokazování "kdo za to mohl" a nakonec to stejně nikomu nepomůže.
 14. No, já jsem s ním teda megaspokojenej. Měl jsem Paperwhite snad 2014, nevím - ten, co měl ještě displej a kolem rantl. Pak dělali ještě další verzi se "zarovnaným displejem". Kapacita i bateria jsou u mého dědka dodnes v pohodě, takže je ignoruju a za mě má novej paperwhite tedy následující pozitiva: - žlutá barva je super, vč. nastavení času - tj. do 22h jedu bílou a víc svítivou, od 22h lehce žlutou a slabší -USB-C, sláva, když potřebuju rychonabíjet, nemusím zkoumat, jak to tam patří a nemá oškrábané okraje portu, štvalo mě to hodně -bezdrátový nabíjení, úplně super! -větší displej je taky znát -displej nemá rantl - bezva, konečně se mi tam nezasekávají psí chlupy a i plocha jde snáz vyčistit Jediný, co bych jim vytknul, je to vypínání furt dole, takže než jsem sehnal futrál, často se mi to vypínalo o pupek
×
×
 • Create New...