Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...bayphotohosting

 

Do společnosti by se hodily ? Jak to , že je tam tak nízká cena ? Tušíte kam až půjdou ?

 

Do společnosti by se alespoň podle mě hodily, protože tak činím sám ;) ( mám obdobný model ), proč je tam nízká cena ví jen bůh a prodávající, kam až půjdou je také ve hvězdách, ale pro Tvoji představu se podívej do sekce Prodám http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=7574.

Edited by Snow
Posted

Jo. vím že tam byly a hned byly fuč, ale ty na ebay, s prominutím, vypadají ještě zachovalejší. takže někde okolo 800 ojříků ?

Posted
Jo. vím že tam byly a hned byly fuč, ale ty na ebay, s prominutím, vypadají ještě zachovalejší. takže někde okolo 800 ojříků ?

To určitě ne, byla jich vyrobena spousta

 

Posted

800 ojriku je nesmysl..ty same pouze s jinym jmenem na ciselniku tu prodava popshop.....myslim ze za 10000 by je nechal....

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...