Jump to content

Luky

Member_50
 • Posts

  451
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Breitling, Omega, Rolex, Seiko

Recent Profile Visitors

7,260 profile views

Luky's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Nabízím cestovní pouzdro Breitling, součástí hadřík na čištění hodinek. Sešlo se mi doma více kusů a nemám využití. Cena 550 kč vč. pošťáka.
 2. Prodám Breitling gumový řemen 22 mm, kupoval jsem ho v létě jako nový/nevyužitý od místního člena. U mě na ruce párkrát přes léto. Součástí řemenu je leštěná trnová spona s plastickým okřídleným logem Breitling, stěžejky na tento typ gumy a pěkný obal Breitling dodávaný k řemínkům. Cena jak jsem koupil 3400 kč vč. pošťáka.
 3. Luky

  Rolex Explorer II

  Ahoj, nabídnul bych zde moje Expy II 216570 s kalibrem 3187. Všem dobře známý model od Rolexu. Hodinky jsou v nošeném stavu, žádné trezorovky. sklo krásně čisté. Jedná se o full set z 11/2019 tedy stále platná mezinárodní záruka Rolex. Nejsem si úplně jistý, zda je chci opravdu prodat, vyhrazuji si tedy právo inzerát kdykoli smazat. Preferuji osobní předání. Cena 282 tis.
 4. Luky

  K: PAM 510

  Ahoj, kdyby měl doma někdo nevyužité PAMy 510 a rád by je pustil do světa, nebojte se nabídnout . Rád bych se k nim zase vrátil. Uvažoval bych i o jiných osmidenkách z řady Luminor. Podmínkou komplet balení.
 5. Tohle už se asi nikdy nestane.
 6. Když jsem objednával Suby, tak jsem se ze srandy zeptal, jak dlouho se čeká na Expy 2 a bylo mi řečeno cca 1,5 roku.
 7. Tak přece se nakonec něco povedlo . Velká gratulace i ode mě. Udělal jsi dobře. Rolex je fakt bomba, jak je nasadíš, nechceš nic jinýho .
 8. Tak to je mazec a pak že nikde nejsou . Jestli je máš za retail, tak to je ještě větší bomba. Tyhle nový Yachty bych bral taky, to zlato a Oysterflex jim fakt sedí .
 9. Tak tohle je velká pecka. Gratulace. Jsou od AD nebo jsi kupoval jinde?:-)
 10. Jinak já dnes takhle, nějak je poslední dobou zanedbávám.
 11. U nás ve fitku nosí maník běžně bicolory Suby a DJ 36 a v pohodě mu šlapou.
 12. Po delší době zase Expy 2.
×
×
 • Create New...