Jump to content

Luky

Member_50
 • Posts

  424
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Luky

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Breitling, Omega, Rolex, Seiko

Recent Profile Visitors

7,076 profile views

Luky's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Mě zas tak hnusný nepřijdou. Dokázal bych si je představit, ale ta cena už je mega hnusná. By mě zajímalo, kdo je ochotný si to za tohle koupit. To budu klidně čekat x let u AD, než je několikrát přeplatit.
 2. Neboj nejsi sám, já taky. V tý době jsem byl rád za Seika, Orient Star atd.
 3. Taková odpověď asi bude na všechny sportovní modely teď. Myslel jsem, že třeba aspoň u Expů řeknou něco víc, nebyl to nikdy až tak žádaný model oproti Sub, GMT atd.. Jen mě to zajímalo. Tak snad se všichni někdy dočkáme.
 4. Jsem zvědavý, jak dlouho ve výsledku na ty DJ budeš čekat. Snad se brzy dočkáš. Já čekám na Suby Date zatím rok, řekli až 2. Zatím nosím Expy 2 a nestěžuju si. To jsem dokonce uvažoval nad prodejem, že pořídím něco jinýho, ale asi můžu být rád, že je vůbec mám. Budu se muset zeptat u Bechyněho, jaká je vůbec teď čekačka na Explorer 2, docela mě to zajímá. Nevíte někdo?
 5. Vím o čem mluvíš. Já měl teď nový PO na gumě a taky jsem je prodal kvůli tomu. Ruku mám něco málo přes 20 cm a nesedlo to úplně jako jiným s menší rukou. Tah je tah.
 6. Velká gratulace ať slouží. Tvoje pocity chápu, taky mám teď poprvé Moony a jsou super. Moony jsou ikona od Omegy asi stejně, jako Navi od Breitling, alspoň já to tak beru:-)).
 7. Tak jsem je musel konečně taky zkusit a jsou fakt super..mám z nich radost
 8. Myslím si, že to bude tak kolem 20 tis. Jestli už ne víc. Je to docela raketa, pokud by sis je nechal, tak klidně, ale jinak je to nesmysl. Hodinky krásný a ta guma jim sedne, ať slouží.
 9. Luky

  OMEGA X SWATCH

  Tak jako čekal jsem, že ty ceny budou u překupníků vyšší, třeba 20-30K, ale že to poroste do takovýho extrému, to fakt ne. Kam se hrabe Rolex.
 10. Ty jo, tak půl míče za Tagy, to bych asi teda nedal. Sice mám tu značku rád a řada Carrera je super, ale cena dost vysoká i když je to tourbillon. Za mě asi vychází nejlíp ty Omegy nebo Zenith. Rozhodoval bych se mezi nima s mírnou preferencí Omeg, působí hezky sportovně.
×
×
 • Create New...