re5pect Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 (edited) Zdravim vsechny, chtel bych si koupit hodinky, ale v tech vasich diskuzich se uplne ztracim. Takze abych to zkratil, chci si proste koupit hodinky do 7000kc s rucnim natahem. Proste aby se natahovali, zadna baterka. Pokud mozno bez automatickeho natahu. Vubec se v tom ale nechytam, myslel jsem si, ze proste vlezu do nejakyho e-shopu a vyberu si prvni FESTINY, ktery se mi budou libit, ale vsude to je na tu debilni baterku. Takze zaverem... hledam vzhledem nejaky podobny hodinky k temhle ( http://festina.svet-nakupu.cz/festina-1622...6/s-33/dp-7857/ ) ale aby byly natahovaci a byly do 7000kc. Zadna urcita znacka to byt nemusi. Kdyby to nejak nevyslo, tak co rikate na tyhle? Ty docela zeru. http://www.hodinky-citizen.cz/7-citizen/de...dzbozi=25185308 Vsem predem dekuji za nazor a jestli sem napsal nejaky nesmysly, tak sorry, ale fakt se v tom nevyznam. Edited June 23, 2007 by re5pect
Guest YPO Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 (edited) mrkni se sem do sekce Seiko: http://www.azwatch.cz/ jsou to sice všechno automaty,ale za poloviční peníze a některé mají i safírové sklo Edited June 23, 2007 by YPO
A@A Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 Urobim reklamu Godin akurat predava tieto hodinky v sekcii Prodej. Poljtot Chronograf cena 1900KC Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
re5pect Posted June 23, 2007 Author Report Posted June 23, 2007 mrkni se sem do sekce Seiko: http://www.azwatch.cz/ jsou to sice všechno automaty,ale za poloviční peníze a některé mají i safírové sklo pekny, ale nic co by me vyslovene zaujalo, kazdopadne diky Urobim reklamu Godin akurat predava tieto hodinky v sekcii Prodej. Poljtot Chronograf cena 1900KC tak ty se mi zrovna moc nelibej
Monk Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 co treba tissot pr50? pokud "slevis" na quartz sezenes je kolem 5tisic, automaty pak za 10...
Messiah Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 Kdyby sis rozmyslel tu baterku mam na prodej temer nove festina tour de france 2005
daje Posted June 23, 2007 Report Posted June 23, 2007 Kdyby sis rozmyslel tu baterku mam na prodej temer nove festina tour de france 2005 Ahoj, jak to jsou Festiny a kolik by cinila cena. hezky den D. Kdyz tak SZ at neplevelime...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now