Jump to content

Messiah

Member_50
 • Posts

  892
 • Joined

 • Last visited

About Messiah

 • Birthday 09/21/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://hyncicovi.cz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín
 • Fanoušek značky
  Breitling, Omega, IWC, Zenith, Tudor, Rolex

Recent Profile Visitors

12,317 profile views

Messiah's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Přihodím i nový originální Vanguard řemen.
 2. Up, Výměna možná za GmT Masters od rlx, Starbucks suby. Ty dj už mám tak ty už nee. Dík .
 3. Ahoj, prodám své BB58, ani na druhý pokus nám to nevyšlo a tak definitvně opustím svět palcátové hodinové ručičky, která mě prostě nebere :-/... Stav hodinek bych označil za slušný nošený, nejsou to žádné trezorové hodinky a byly nošeny. Kupoval jsem již z druhé ruky, hodinky jsou z 01/2021. Jsou původně na originálním náramku, přidávám k nim after marketový nato co vypadá jak originál. Prodejní cena 72.900 Kč, bez výměn prosím.
 4. Ahoj, v roce 2021 jsem se trochu zbláznil a nakoupil spoustu hodinek, dařilo se a já si plnil hodinkové sny. No nyní proběhlo vystřízlovění a musím uznat, že jsem s nákupy přehnal a že je škoda aby tyhle krásky trčeli v bance . Prodávám v minimálně nošeném stavu 1000 ks limitku, jedny z prvních osazené novým strojem hi-beat s 80ti hodinovou rezervou nátahu. Strojek má spoustu poprvé a tyto hodinky mají dobrý potenciál být součásti sbírky. Osobně považuji tyto hodinky za jedny z nekrásnější s modrým ciferníkem, mám hodně modrých hodinek a nikdy jsem neviděl nic, co by se těmto vzhledem jen přiblížilo. Fotky vypovídají o stavu sami, hodinky jsem koupil nové v Koscomu 11/2021 v česku za 258t. Prodejní cena 219.000,- je k rozumnému jednání, výměny spíše ne, zvážil bych výměnu za DJ41 bicollor se zlatým ciferníkem s mým doplatkem.
 5. Bb58 za mě vede, lepší barevnost i velikost.
 6. Messiah

  IWC MARK XX

  Problém je v tom, že žádný oficiální a transparentní waiting list Rolex nenabízí, je to jen handl vychcaných AD aby zavřeli hubu chudákům co jim nemastí kapsu, ze současného stavu se mi chce zvracet... Kdyby to Rolex myslel vážně udělá oficiální waiting list pro zákazníky a pak by ses prostě dočkal, stejně tak by o tobě měli informaci jako o zákazníkovi...
 7. Jsem překvapený jak je zlato krásné lesklé
 8. Moc hezký! Jsem rád že přišli do dobrých rukou!
 9. Díky, k těm jsem taky dorůstal nějaký ten pátek
 10. První bicollory, léta se odhodlavam a zřejmě už jsem do nich dorostl .
 11. Modrý Yachty jsou fakt dokonalý!
 12. Expedice jedině s Rolex Explorer
×
×
 • Create New...