Jump to content

Recommended Posts

Posted

.....byla to slabota,většina letadel nepřiletěla což byla velká škoda.Jinak počasí slušné i ta organizace se dala.Kdyby to nezachránila armáda tak tam bylo úplně mrtvo.Fakt škoda....

Posted

Jo jo to je pravda armáda tomu vytrhla trn z paty ale musím říci že ta Neděle šla byl tam i ten Mustang a fakt dobrý.

Posted

....tak jsem si vybral špatný den.Byl tam ten samý Mustang co minule??Měl tam být ještě Vampir a ty německé Jaky.Klaplo to nebo ne??

Posted

Ačkoli to nebylo úplně nacpaný peckama tak mě se tam moc líbilo byl jsem tam od soboty rána až do neděle večera a fakt jsem si to až na tu spálenou hlavu parádně užil.Jinak ty Gripeny při průletu na forsáži opravdu stáli za to třáslo se celé letiště i s Řípem.Já jsem sice spíš přes dopravní letectví ale stíhačky obdivuji je to fakt hukot tan okřídlenej motor.

 

Posted

Ahoj, taky jsem tam byl asi po čtvrtý. Oproti ostatním ročníkům byla tak 1/3 účast. První a druhý ročník byl prostě nejlepší.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...