Jump to content

pku

Member_50
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About pku

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  IWC, Panerai, Omega, Breitling, Prim

Recent Profile Visitors

4,735 profile views
 1. Ahoj, prodám tyto Leathermany v černé barvě. Datum nákupu 2.8.19 Momentální cena na netu je 13.990,-Kč a v černé barvě jsou hůře dostupné. Hodinky jsou málo nošené s občasným používáním nářadí a díky tomu mají i úměrné oděrky. V tomto případě se ale domnívám, že to k nim patří a podle mého jim to dodává šmrnc. Vhodné pro motorkáře, střelce a samozřejmě kutili co mají vždy rádi po ruce nějaké to drobné nářadí. Moje cena je 9.990,-Kč + případná pošta, ale v každém případě preferuji osobní předání v Praze a okolí.
 2. pku

  Farer Lander GMT

  Prodám hodinky Farer Lander GMT Automatic. Koupené v létě 2017 na webu výrobce za 1,200 GBP. Průměr 39,5 mm, nerez, safír, "signature" bronzová korunka. Automatický strojek Sellita SW330-1. Originální kožený řemínek, málo nošený stejně jako hodinky. Stav velice dobrý, na pouzdru několik nevyfotitelných vlásečnic . Elegantní a originální oblekovky. Více na stránkách výrobce: https://farer.com/products/lander Cena 19.000 Kč. Ukážu/předám osobně v Praze, případně poštou.
 3. Ahoj všem, prodám tyto dva natahovače viz. foto. Eurochron za 2.000,-Kč Klarstein za 3.500,-Kč Oba za 5.000,-Kč
 4. Vše nejlepší nejen v novém roce 2021 a pár nových fotek.
 5. Pár nových fotek na konec tohoto vzláštního roku. Všem přeji jen to nejlepší nejen v roce 2021.
 6. Poslední UP, který nechám vypršet. Když se neprodají, tak zůstanou doma a zvážím nerez pouzdro se safírem a začnu je nosit. Přeji hezké vánoce.
 7. Ahoj, v každém případě děkuji za tvou reakci a prakticky se vším souhlasím. Nicméně krátce k danému produktu. Prvopočátek nápadu, že si vyrobím natahovač pro své v té době fungl nové IWC-éčka, který bude jediný na světě a nikdo jiný ho nemá jsem dostal cca před dvěma lety po té, co jsem si koupil svůj první plastový natahovač a krom toho, že když začal natahovat tak musel člověk opustit místnost aby neohluchnul, byl vcelku fajn. To mě ale neuspokojovalo a chtěl jsem mít něco extra. Došlo i na megaluxusní natahovače z německa, ale cena 375.000,-Kč mě příliš neuspokojovala a nic co bylo levnější
×
×
 • Create New...