uns Posted June 26, 2007 Report Posted June 26, 2007 Dnes som opať raz surfoval po nete e preklikal som sa na veľmi zaujímavú stránku... Stretli ste sa niekto už s týmto výrobcom? Viete o ňom niečo? ako sa Vám pozdávajú jeho modely. Mne veľmi. http://www.klaauwwatches.nl/index.htm PS: za pozrenie stoja hlavne obrázky strojčekov i celá galéria...
N4M Posted June 26, 2007 Report Posted June 26, 2007 Dnes som opať raz surfoval po nete e preklikal som sa na veľmi zaujímavú stránku... Stretli ste sa niekto už s týmto výrobcom? Viete o ňom niečo? ako sa Vám pozdávajú jeho modely. Mne veľmi. http://www.klaauwwatches.nl/index.htm PS: za pozrenie stoja hlavne obrázky strojčekov i celá galéria... Ty strojky jsou úchvatně zpracovaný.
hciq Posted June 26, 2007 Report Posted June 26, 2007 Dnes som opať raz surfoval po nete e preklikal som sa na veľmi zaujímavú stránku... Stretli ste sa niekto už s týmto výrobcom? Viete o ňom niečo? ako sa Vám pozdávajú jeho modely. Mne veľmi. http://www.klaauwwatches.nl/index.htm PS: za pozrenie stoja hlavne obrázky strojčekov i celá galéria... KURWA :eek:
vanderB. Posted June 26, 2007 Report Posted June 26, 2007 teda...stara dobra 2824 v dost modifikovenem hávu
Guest Snow Posted June 26, 2007 Report Posted June 26, 2007 Nelíbí , mám rád poněkud drsnější hodinky
Lovap Posted June 27, 2007 Report Posted June 27, 2007 Tie hodinky by sa mali nosiť dienkom navrch! Super.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now