mozilla Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. jen se chci zeptat, zda se nejedná o nějakou zvláštnost, protože takový ciferník sem ještě neviděl a domníval sem se, že prim dělal pouze hladké, kdežto tento je "plastický" na strojku je vyryto - TYP 0111
vor Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 (edited) jen se chci zeptat, zda se nejedná o nějakou zvláštnost, protože takový ciferník sem ještě neviděl a domníval sem se, že prim dělal pouze hladké, kdežto tento je "plastický" na strojku je vyryto - TYP 0111 Kalibr 50, dámské hodinky, ne moc často se vyskytující, ale dají se při troše snahy sehnat. Edited June 29, 2007 by vor
A@A Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 uz ked sme pri tych primkach, dnes som siel okolo jedneho hodinarstva a tam mali primky v nejakej asi special edition aj s perom ale hlavne bolo to,ze tie hodinky ako to nazvat mali turbilion alebo aspon sa to tomu podobalo. cena bola 5980sk. videli ste niekedy nieco take? model neviem lebo boli vo vyklade....
šarik Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Čína. Není to turbilon, ale pouze průhled na setrvačku. Myslím, že na fóru tu je i jejich obrázek.
vor Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 uz ked sme pri tych primkach, dnes som siel okolo jedneho hodinarstva a tam mali primky v nejakej asi special edition aj s perom ale hlavne bolo to,ze tie hodinky ako to nazvat mali turbilion alebo aspon sa to tomu podobalo. cena bola 5980sk. videli ste niekedy nieco take? model neviem lebo boli vo vyklade.... To nejsou primky z Eltonu, ale hodinky Prim MPM.
A@A Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 hmmmm no to som nevedel. mna moc primku velmi neberu aj ked dvoje nosim heh ale dakujem za vysvetlenie. inak vyzeraju celkom zaujimavo. dokonca maju nocnu/dennu fazu
mozilla Posted June 29, 2007 Author Report Posted June 29, 2007 vážně dámské? velikost pouzdra je zhruba 30mm v jakých letech se tak asi vyráběly? a co ten motiv, má to něco "vyjadřovat??"
mozilla Posted June 29, 2007 Author Report Posted June 29, 2007 ještě mne napadlo, co přesně znamená TYP 0111?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now