Conrad Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 Vím, že se to již tady někde řešilo,aby snad by bylo dobře,kdyby se názory těch kteří tomu skutečně rozumí soustředily na jednom vlákně. Skutečně tolik škodí automatům ruční nátah? Mám několik automatů které střídám dost nepravidelně a tak bych rád věděl zda když budu často používat ruční nátah 1 snižuji životnost strojku 2 koleduji si o brzký servis 3 ovlivňuji přesnost. Nebo jestli je to vše sice theoreticky pravda ale prakticky zanedbatelné.Díky za názory OMLOUVÁM SE PŘEHLÉDL JSEM TO ROMANOVIP DÍKY ZA UPOZORNĚNÍ ADMINA PROSÍM O SMAZÁNÍ
RomanP Posted July 11, 2007 Report Posted July 11, 2007 http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=7566 Tohle téma je asi 14 dní starý...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.