Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
Jen abych upřesnil svou představu, přikládám odkaz, i když tohle je možná přeci jen trochu moc retro, je to docela zajímavý kousek - posuďte...

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...p;rd=1&rd=1

No hlavně cenově se nám to posunulo kamsi jinam, ne? :thumbsup_anim:

To je tak velký skokový nárůst ceny, který v propozicích nebyl, že mi umdlévá srdce :D

Kdyby jsi pojal cenovou relaci od počátku takto, jéé, to by se dalo sehnat krásy..

Nic proti nim, ale jak řekl Snow, korunka je neuvěřitelná :D a jinak, pořád je to Longines. Já tu značku pořád nějak nemůžu vstřebat. Ne, že by to byla špatná značka, to rozhodně nemyslím, ale já se k ní pořád ne a ne prokousat. Mám pocit, že je to za hodně peněz nějak míň té muziky, než u některých jiných..

Ovšem, v konečném důsledku - rozhoduješ pouze Ty.

Sám si za svá rozhodnutí poneseš plnou odpovědnost :thumbsup_anim:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...