Přejít na obsah

Seiko TUNA SRP637


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

este nie, ctgwatch neodporucam, tvrdia ze poslali davno ale nic neprislo, tak akoze poslali dalsiu zasielku a ze ked pride nahodou ta prva, tak mam odmietnut. A prve dva tyzdne neodpovedali na maily. Podla mna ich nemali fyzicky a hrali o cas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som svoje monstra sbdc025 daval na isofrane 20mm ale nejako to nie je ono, je moc uzky na ne. Orig tah je rozsireny, ved vies, lepsie to ladi. Najradsej by som na srp637 ked mi pridu dal seiko gumu, ale nemam taku a kupovat koli pokusu ci je to ok sa mi nechce... tak ostane asi na tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked mi pridu, tak ich hodim na gumu z marinemastroch 300. Treba na ne proste seiko gumu, ktora je rozsirena hore. A mozno by to dobre vyzeralo aj na 22mm isofrane, ci uz stlaceneho alebo s obriezkou (aj ked tej obriezky by som sa trochu obaval, predsa len, zniceny remen).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fiiha, na tom nate zda sa ze je to ono! snad das viac fotiek s natom!

 

ISO najma nekupuj za full cenu ked nie si si isty, daju sa aj lacnejsie (nove za 80-90 EUR). Iso je hruby ale to je vyhoda, drzi tvar, je poddajnejsi ako seiko gumy, celkovo je to ozaj top. Paradoxne mne teraz najviac sedi seiko guma na tuna darth... a tesim sa na silikon na tuna sd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno ma tu kovany Seikači ukamenuju, ale , vzdy ked som mal nejake Seiko, tak som prezul na citizen gumu. Seiko guma napr na Monstrach sa zuzuje z 20 do 18. Citizen je 20-20.Je maksia a pohodlna ....a podla mna je N.D.tabulka sexy :) :)

Cena nejakych 35 EUR

post-3888-0-94802500-1423474599_thumb.jpg

Upraveno uživatelem stando
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-N.D v ziadnom pripade, ale mozno by sa to dalo z nejakym liehom odfarbit. 

-rozmyslam na zltym isofranom, ale neviem. Je to drahe ako svina, resp radsej by som si prikupil nejake nove seiko 5, mal by som z toho vacsiu radost.

14048855319_63c59f1035_c.jpg

 

vcera som este trochu guglil a narazil som na http://www.bonettocinturini.it/en/  

alebo by som kupil toto http://www.borealiswatch.com/store/watch-straps/       na vyskusanie pred kupou isofranu by to mohlo stacit. 

a celkom ma zaujal aj gumeny nato strap

328.jpg

 

 

Foto pre vrcana

post-4368-0-11936300-1423487133_thumb.jpg

post-4368-0-45099400-1423487130_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stando - heh, N.D. tabulka je navyse aj velmi prakticka pri nasich profesiach :-)

 

tieto seiko a citizen gumy su pre mna nieco nove, je fakt ze som totalne podlahol komfortu gume na darth tuna a tesim sa na silikon na SD tuna, ale vlastne nemam nejako utvoreny nane nazor, uvidim casom.

 

People - poznam to a tiez mavam nutkanie kupit dalsie a dalsie hodinky, ale nerobil by som to v pripade seiko5, to uz nie je pre teba si myslim... ta monster tuna to by som dal ako spodnu hranicu... ale 5ku nie...

 

na tom nate je to asi dobre, ale neviem na zivo by som musel... celkovo nie som si este uplne isty ci je dobry napad shroud + lugs, mozno ma shroud ostat bez noziciek. Snad to coskoro zistim ked mi moje pridu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mna praveze kupodivu quartz na darth tunach vobec neotravuje ale to z dovodu ze sekundovka presne skace na indexy. Dokonca na omegach toto nemaju vyladene, ale tu je to presne na ciarke a preto som si ich prekvapivo oblubil.

 

Tento monster tuna je ozaj oblubeny.

 

Ja som kupoval z ctgwatch.com a neodporucam, stale cakam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...