Jump to content

Kotlick

Member_50
 • Posts

  970
 • Joined

 • Last visited

About Kotlick

 • Birthday 02/02/1978

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Na Prajzke
 • Fanoušek značky
  ORIS, SEIKO, CITIZEN, OMEGA, BREITLING

Contact Methods

 • Skype
  dave_kotlar

Recent Profile Visitors

1,678 profile views

Kotlick's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Bosch, máme kuchyň spojenou s jídelnou a obývákem a je super tichá. Suché nádobí = otevření dvířek. Nevím jestli máme tu funkci, ale žena po skončení cyklu otevře dvířka a vrazí tam složenou utěrku. Já se snažím předstírat, že to neumím zapnout, abych nebyl pověřen novými úkoly
 2. tohle jsem valil celé léto, miluju to, první vlastní rajčata a bazalka, na jaro musím koupit buvola na Mozzarelu a další léto je zachráněné. Jo a vysadit olivovníky.
 3. Jj nějaká kooperace Northface + Gucci proběhla, viděl jsem to na veletrhu, je to peklo jak designové tak cenové... Nevím jestli to ještě běží, ale bylo to všechno stejně hnusné jako ta ledvinka na fotce.
 4. Čím jsi to prase zabíjel? Zbíječkou nebo po staru 5kg kladivem?
 5. Jo ME byl velký stimul, nicméně toho byla v roce 2012 méně než polovina co dneska EDIT: dostavěná/ v provozu
 6. Jak píše @safi a @Drooz3R. Máme odluku církve od státu, tak ať se do toho neserou. Pokud nechtějí oddávat stejnopohlavní páry v kostelech, tak cajk. To je jediné co asi tak můžou ovlivnit. Nechtěl bych, aby to tady dopadlo jako v Polsku, kde už umřelo několik žen při komplikacích u porodu, protože interupce jsou zakázané a doktoři mají strach, nebo jsou taky zasraní ortodoxní katolíci. Podobné excesy u policie, která sbírá ženy kvůli Postinoru a na sítích se bonzují holky co shánějí pomoc. Jako nasraný a nepraktikující katolík, který před lety přestal chodit do kostela přesně kvůli takovým jako je Duka, Aliance pro rodinu a podobní debilové, říkám: Dominiku jdi do prdele a drž hubu!
 7. V Ostravě to funguje tak, že si tam zajedeš a vybereš si který chceš. Pak ti ho naladí a dovezou.
 8. @African a neuvažoval jsi o půjčení klasického klavíru zde: https://www.hudebnifond.cz/ Mám od nich půjčený PETROF pro prcka za pár kaček. Přivezli to jejich stěhováci za cca 2500 Kč, půjčovné je sranda. Pokud máš kam dát doma, tak super volba.
 9. Ano funguje to. U KB A-Card. 1% mi dávají do penzijka i z dobíjení Revolutu. Tváří se to jako platba na internetu myslím.
 10. Já říkám, že peníze ukážou cestu. Zatím nikdo zásadně nesáhl Němcům, Francouzům a Italům popř. dalším EU národům na jejich peníze (do jejich peněženek), resp. je nenutí se přizpůsobit ať už EV, MHD, změnit topení atd. atp. Až to nastane, tak se uvidí reálný stav a ochota. Němci jsou pokrytci a nemluví o tom v Německu, jako o mnoha dalších věcech, aby nebyli osočováni a "stigmatizováni", ale když přijedou např. do ČR tak nadávají jak špačci. Znám venkov kolem Mnichova a nedovedu si představit, jak všichni jedou MHD nebo EV ráno a odpoledne do/z práce. Stejné jako u nás a jak tu psal @Arkham, cenová hladina aut je sice v naší vesnici vyšší, ale jinak souhlas. V Berlíně si taky myslím neuvědomují, že nejsou celé Německo. Nedávno se v Mnichově sešlo okolo 10K lidí kvůli změnám v povolených zdrojích tepla. Prostě jim šáhli do peněženky a byli na náměstí. @H-B nemyslím si, že je to otázka za 20 let. Starší auta už jsou dnes dražší, pokud potřebuješ jezdit denně a ne vránu na víkend a bude se to zhoršovat. Spousta lidí nedošáhne ani na ojetiny v rozumném stavu, nebo dají za servis dardu kvůli kurvítek, kterých jsou dnešní auta plná a nefungují ani v nových, natož ojetinách. Přestane se jim vyplácet jezdit do práce na větší vzdálenosti. K EV autu si musíš připočítat aktuálně cca 300K za fotovoltaiku, aby to dávalo smysl, atd. atp.
 11. Co se týče toho investičního životního pojištění, taky to mám historicky od zaměstnavatele. Byly doby, kdy se přes to tahala část výplaty apod. Dá se ta částka která tam leží vybrat bez zrušení smlouvy? Napálil bych to jinam.
 12. Jak píše @Patrik, taky jsem zůstal u Komerčky, protože mi chodí % z kreditky na penzijko. Počítají to z jakékoliv platby kreditkou. Tudíž mám Revolut napojený na kreditku a tím, že nakupuji v Polsku skoro vše, tak jsou tam zajímavé obraty a tudíž % na penzijko.
 13. Takže schůzka s obchoďákem Broker Consulting dopadla jak jsem předpokládal. Nabídl mi nějaké fondy od Amundi a Conseq, nějaké penzijko a Investiku. Mluvil se mnou jak s momentálně zavostalým, ikdyž jsem mu řekl, že se investování aktivně věnuji. Mlátil hodinu prázdnou slámu. Už jenom z tohoto principu bych mu nic nesvěřil. Žádnou nabídku mi nedal do ruky, vše si odnesl sebou a nejlíp to chtěl všechno hned spouštět. No klasika hrnce a deky. Chtěl jsem po něm u nabídek výkonnost těch fondů za posledních 10 let, taky nic. No jebat. Celkově na mě působil jako sběrač duši s nadrceným textem, kterému někdo v kanclu připraví podklady. Ta Investika nevypadá špatně, ale ještě to musím prozkoumat.
 14. Mám jen poznámku ke kreditkám u KB. Zkontrolujte si, jestli ještě máte cestovní pojištění. Jednu dobu to končilo na některých kreditkách. Taky mi to skončilo. Tak ať nejste pak překvapení.
×
×
 • Create New...