Jump to content

Kotlick

Member_50
 • Posts

  793
 • Joined

 • Last visited

About Kotlick

 • Birthday 02/02/1978

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Na Prajzke
 • Fanoušek značky
  ORIS, SEIKO, CITIZEN, OMEGA, BREITLING

Contact Methods

 • Skype
  dave_kotlar

Recent Profile Visitors

1,452 profile views

Kotlick's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Já budu určitě autem, tak kdyby někdo potřeboval stáhnout zpátky na Prajzkou, tak bude možnost.
 2. Jak píše @Sphinxx , červená Alfa mi taky formovala vnímání aut v mládí. Byla to Alfa 75, samozřejmě červená. Dovezl ji strejda z první dovolené v roce 1991 nebo 92 z Bibione, mi bylo 13-14 let a byl jsem z toho auta úplně perplex. Tam jeli Favoritem a zpátky Favoritem a Alfou. Dovezl to na kšeft, ale chvíli s tím jezdil, byla to pecka.
 3. Tož já bych taky došel.
 4. @stenly vypadají super, jen by mě zajímalo, co by znamenalo ve tvém pojetí "větší péče"? Když tomuhle říkáš "stačilo trocha péče".
 5. Doporučuju na Instagramu účet: delniq https://www.instagram.com/delniq/?igshid=YmMyMTA2M2Y delniq Paninko, kaficko by nebylo? Ambasador montazni peny a silikonu
 6. Němci : Obléknutí uniforem, natření násad od košťat načerno aby nebylo poznat, že BVP chybí kulomety a zpěv pochodů“.
 7. To je ku.va kampáááááááň. O co ti jako jde? Komu tím prospěješ? Druhé straně?
 8. Máte tady někdo zkušenost s výsadbou rychle rostoucích dřevin jako je japonský topol, které se pak používají jako palivové dříví? Mám v úmyslu vysadit cca 100 ks do remízků na poli. Je tam vysoká tráva apod. Tak jsem uvažoval o výsadbě 1 - 1,5 m prutů. Nebudu z toho dělat upravenou plantáž. Na netu jsem našel v podstatě jen výsadbu do upravených plantáží.
 9. Bavíme se ještě pořád o manželce vozící naše děti? Nebo jsem někde přehlédl zmínku o tchýni?
 10. @Micey @safi vypadá to,že nemusíš ani moc číst, ono ti to MPO doručí až k pistoli na pumpě: Čerpací stanice musí nově uvádět porovnání nákladů u motorů na benzín, naftu, CNG, LPG i elektřinu https://www.kurzy.cz/zpravy/676363-cerpaci-stanice-musi-nove-uvadet-porovnani-nakladu-u-motoru-na-benzin-naftu-cng-lpg-i-elektrinu/ https://www.mpo.cz/cz/energetika/plynarenstvi-a-kapalna-paliva/informace-pro-provozovatele-cerpacich-a-dobijecich-stanic---cenove-srovnavani-fosilnich-a-alternativnich-paliv--270086/
 11. A co jinýho? Nechceš nám tady cpát zelený elektroauta, že ne?
 12. Čína zvolila podobný scénář jako Norsko, ale rychleji a tvrději. Nevím jaká je situace dnes, ale byl jsem tam naposledy v 2019. Na mnoha místech už byly úlevy jen pro čistá EV a hybridů se netýkala, jinde pomalu končila pro hybridy. Dodavatelé z velkých měst mi říkali, že se něco podobného předpokládá i pro čistá EV v budoucnu. Nepamatuji si přesně ty podpory pro nákup, nicméně velmi efektivně dokážou zakázat vjezd do města, nebo jeho centra, nebo do vybraných čtvrtí, nebo na mosty apod. pomocí kamer a závor. Čínské města jsou prolezlá kamerama schopnýma číst nejen SPZ. Další úlevy byly na mýtné, parkování a daně a poplatky během provozování vozidla. Firmy mají většinou jak EV do města, tak spalováky pro jízdy do továren ve vzdálenějších destinacích za městem. Do továrny jsme nikdy nejeli elektroautem. To se nikomu nechtělo riskovat. Ale dneska to může být dost jinak. Tam jde vše hodně rychle.
 13. Ale trvalo mi to s tím generálem...
×
×
 • Create New...