Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Přátelé drazí, mám problém a jelikož jsem nováček, nevím jak to řešit. Mám úplně obyčejné kapesní Molnije, potřeboval jsem je vyčistit a namazat a seřídit. To by nebyl takový problém. Jenže mě to prostě nejde rozebrat. Všechny "odejmutelné" součástky už jsou dávno v lázni, ale spodní deska s ciferníkem stále drží uvnitř a jenom se protáčí kolem dokola v pouzdře. Nikde není ani šroubek, ani závlačka, ani páčka, prostě nic čím by se to dalo uvolnit a "vyklepat" zbytek strojku z pouzdra....což zrovna jako na potvoru potřebuju udělat. Nezalisovali to soudruzi??? :helpsmilie: :helpsmilie:

 

P.S. vypadá to, že by to asi šlo opačně...tj. vyndat sklíčko atd...ale do toho se mi moc nechce teda....

Edited by kopferkingel
Posted
Strojek s ciferníkem se vybírá ze předu to jest obruba a sklíčko spolu. Ze zadu uvolnit šroubky co drží strojek. A je to.

 

 

Dík, už se mi to povedlo. Musel jsem do toho dát dost sílu, bylo to zatuhlé.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...