quin Posted July 23, 2007 Report Posted July 23, 2007 Tak musím ukázat můj úlovek získaný e-buy. LONGINES v automatu, 38MMX32MM, 18K , vyrobené na zakázku presidenta J. Jemenu ALIHO ABDULLAHA SALEHA, který je zobrazen na ciferníku. Reakce mé paní domácí byla neskutečně výbušná co se týká toho dekoru-prý je něco šíleného. Tak se o to šílenství musím podělit. Nevím jestli obrázky jsou dostatečně vypovídající a zda se správně zobrazí Uvítám jakékoli sdělení e-mail essex@seznam.cz Je to skutečně tak šílené? Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Conrad Posted July 23, 2007 Report Posted July 23, 2007 Myslím že se domácí může uklidnit třeba s Fidelem by to bylo ještě expresivnější to by asi nerozdýchala.
Roxo Posted July 23, 2007 Report Posted July 23, 2007 Tak musím ukázat můj úlovek získaný e-buy. LONGINES v automatu, 38MMX32MM, 18K , vyrobené na zakázku presidenta J. Jemenu ALIHO ABDULLAHA SALEHA, který je zobrazen na ciferníku. Reakce mé paní domácí byla neskutečně výbušná co se týká toho dekoru-prý je něco šíleného. Tak se o to šílenství musím podělit. Nevím jestli obrázky jsou dostatečně vypovídající a zda se správně zobrazí Uvítám jakékoli sdělení e-mail essex@seznam.cz Je to skutečně tak šílené? Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. ...je to něco šíleného . Tvoje paní má pravdu . Ale jako investice je to OK. Tihle Arabové si často podpírají choré ego podobnými extravagancemi. Do společnosti Lordů to asi radši neber... Do společnosti přátel vyjímečných hodinek určitě ano. Tam obržíš pochvalné mručení
Mech Posted July 23, 2007 Report Posted July 23, 2007 Já myslím, žes chtěl něco, co nemá každý a tohle je rozhodně ten případ.
N4M Posted July 24, 2007 Report Posted July 24, 2007 (edited) Já myslím, žes chtěl něco, co nemá každý a tohle je rozhodně ten případ. No, pokud je tomu opravdu tak, tak se překonal - hodinky Jemenskýho prezidenta nemá jen tak někdo (kromě prezidenta Jemenu ovšem). Fakt "zajímavý" model Edited July 24, 2007 by N4M
quin Posted July 24, 2007 Author Report Posted July 24, 2007 No, pokud je tomu opravdu tak, tak se překonal - hodinky Jemenskýho prezidenta nemá jen tak někdo (kromě prezidenta Jemenu ovšem). Fakt "zajímavý" model Jemenský prezident je patrně rozdává. Fakt je ten, že kdyby tam byl na ciferníku USAMA nebo SADDAM, tak bych asi čekal problém na letišti-zvláště když ten stroje tak podezřele tiká... Už jsem si začínal myslet, že má domácí pravdu, když mi dala červenou kartu ( out off the spread table but out off the bed not yet) a celkově taky "zůstanu na posměch a na hanbě". Oblekovky jsou to fakt OK pouzdro 18K je chrakteristicky ploché. Celnice bez problému-ani o to neškrtli...
quin Posted July 24, 2007 Author Report Posted July 24, 2007 ...je to něco šíleného . Tvoje paní má pravdu . Ale jako investice je to OK. Tihle Arabové si často podpírají choré ego podobnými extravagancemi. Do společnosti Lordů to asi radši neber... Do společnosti přátel vyjímečných hodinek určitě ano. Tam obržíš pochvalné mručení Do společnosti lordů choditi nemám ambice, ale před vchodem do klubu přátel vyjímečných hodinek stojím, skromně mačkám čepici a čekám až mne nějaký vážený člen osloví a pozve
quin Posted July 24, 2007 Author Report Posted July 24, 2007 Myslím že se domácí může uklidnit třeba s Fidelem by to bylo ještě expresivnější to by asi nerozdýchala. na Fidela to fakt nemá
Ptiger Posted July 25, 2007 Report Posted July 25, 2007 rozdává jo? jen aby to nebylo jako při návštěvě Bushe v Albánii, tam taky přátelským albáncům jedny Rolexky "rozdal"... jinak úlovek zajímavý, ale paní domácí má z hlediska obecného vkusu pravdu...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now