Trebor0907 Odesláno 22. listopadu 2015 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2015 Zdravim chronomagove. Som na fore novy, takze sa ospravedlnujem dopredu ak nebude tato tema profesionalna. Snazim sa kupit nive hodinky a som pred kupou Omega Seamaster. Kedze predavajuci je na druhej strane SVK stretnut sa nemozeme. Rad by som si tu overil pravost na 100%. Pripajam nejake foto hodiniek. Dakujem vopred za vyjadrenie. Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Liqid Odesláno 22. listopadu 2015 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2015 100% pravost ti ověří bez papírů pouze servis Jen dej pozor na to, že se jedná o verzi midsize, takže spíš dámské nebo pro podvyživeného IT pracovníka. Srovnávačka pro představu
Trebor0907 Odesláno 22. listopadu 2015 Autor Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2015 Dakujem za odpoved. Samozrejme, z foto sa tazko zistuje pravost. Ja len ci vsetko sedi ako pri original hodinkach. Niesom sice pod... IT pracovnik, ale moja ruke je skor tenka ako hrubsia. Mozno by mi sadli. Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Murphy97 Odesláno 22. listopadu 2015 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2015 Jestli je chces, cena i jednani prodavajiciho je OK, sedni do auta a Slovensko, myslim, zase neni tak velke. Sejdete se u AD a mas klid.Liqid ma pravdu....
Trebor0907 Odesláno 22. listopadu 2015 Autor Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2015 Mate pravdu to ano, najlepsie by bolo osobne sa stretnut, ale uprimne pre hodinky do 800? sa mi nechce/nemam cas ist na druhy koniec Slovenska. Musim si to nejak vybavit a rozmysliet sa Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.