Jump to content

Liqid

Member_50
 • Content Count

  8,554
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Liqid

 • Rank
  "Závislák"

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Na cestě
 • Fanoušek značky
  ♕ Ω

Recent Profile Visitors

9,387 profile views
 1. Liqid

  SARB017 Alpinist

  Věděl by někdo, za na SARB017 pasuje tah z SARB033?
 2. Já právě čekal, že když už nasadí takové prostředky, že z toho něco bude. Že vrtulníkem s termovizí a čoklama nechytnou dvě čórky někde v poli je slušná mamlasovina.
 3. To bude jízda Indiana Jez and the temple of boom. The Grand Tour Presents: A Massive Hunt. Coming to Prime Video 18 December.
 4. A PČR zas nic, jak nejde o měření za křovím před koncem obce, tak jsou v háji
 5. Tak hotovou a schválenou vakcínu nebude problém prodat v bohatých zemích, zvlášť pokud ti ji stát zařadí mezi povinná očkování. Už teď se mluví o tom, že bez ní neodcestuješ.
 6. Dělají se studie, zatím to není schválená indikace. https://www.drugs.com/medical-answers/tamiflu-work-covid-19-3537049/ https://www.sukl.cz/pacienti
 7. Jo, protože vakcínu ve stádiu vývoje si nikdo zdravej nepíchne, ale lék bez dokončených klinických zkoušek si nemocný zoufalec vezme. https://en.wikipedia.org/wiki/REGN-EB3 Tam se vakcína testuje https://www.hiv-prevence.cz/clanky/v-evrope-a-usa-bylo-spusteno-testovani-vakciny-proti-hiv-cesko-nakonec-do-studie-nebylo-zarazeno.html
 8. Když ti jsi hrozně natvrdlej, být kupec, tak si tykáš s exekutorem. Očkuje se plošně, léky dáváš nemocným. Za tok 2018 bylo např. v Kongu 54 případů nakažení virem Ebola. Takže máš 54 pacientů, kteří vyžadují lék, který musí někdo zaplatit, např. Lékaři bez hranic. Kongo má cca 83 M obyvatel, aby jsi se zbavil viru, tak musíš naočkovat většinu, což znamená desítky milionů dávek vakcíny a to už ti jen tak někdo z dobročinnosti platit nebude a většina obyvatel na to ani náhodou nemá zdroje.
 9. Evidentně musím, když to nechápeš. Ebola se vyskytuje hlavně v Kongu, Ugandě apod. pro tyhle země se nikomu nevyplatí vyvíjet vakcínu, protože by to nikdo nezaplatil. Léky nakoupí v případě průseru neziskovky.
 10. Asi by sis ty uši měl vyčistit, protože virové epidemie se řeší právě očkováním. Hádej proč už neumírají miliony lidí na pravé neštovice. A jo, lék by byla fajn, ale vývoj antivirotik zatím tolik nepokročil.
×
×
 • Create New...