Přejít na obsah

Zarosene 300M hodinky


teg

Doporučené příspěvky

Mam takovej problem. Jiz parkrat se mi orosilo u hodinek (PRS14) s vodotesnosti 300M sklicko. Bylo to vzdy pri nejake cinnosti kde jsem se trosku zpotil. Posledne to bylo pri odklizeni snehu z auta, kde se hodinky dostaly do kontaktu i se snehem. Je to normalni? Predpokladam ze ne, navic u hodinek s uvadenou vodotesnosti 300M. Vzdy me vlhkost ze sklicka behem dne zmizela, ted se nechce ztratit uz asi treti den a pekne me to stve. Co s tim? Pretesnit?

 

Dik za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok budu s tim muset nekde zajit, blby je jen to ze vymenu tesneni asi neudelaj v kdejakym "hodinarstvi". Budu se asi muset zajet podivat do Brna :rolleyes: . Jinak tesneni na hodinkach odolava i pare? S vodou sem prave nikdy problem nemel.

 

V zásadě máš dvě možnosti:

 

1) přirozená vlhkost - když hodinky zavíral hodinář/výrobce, byla ve vzduchu určitá vlhkost a ta je i v hodinkách, pokud hodinky výrazně ochladíš, vlhkost zkondenzuje a je vidět (např. o víkendu jsem lítal na sněhu a měl jsem přes bundu zapnuté aviatory a vlhkost se objevila), po ohřátí opět zmizí.

 

2) chyba - vlhkost se objeví (jedno kdy) a nezmizí. Signalizuje vadu, chce to profesionála ....

 

Podle toho, jak topopisuješ, vypadá to spíš na variantu 2 ... :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...