Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  17,474
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kuncák7

 1. Zdravím, vyměnil bych ( komplet balení, kupovaný 10/2022 od zdejšího člena jako nové ). Co za ně? Něco pracovniho- arnie, ecozilla, protreky,.......... Vše přes SZ, děkuji předem
 2. Dlouho jsem je chtěl, parádní hodinky, ale dostat do ruky toho wola, co tam dal tak krátkej řemínek, tak ho pověsim do průvanu, mám to jen tak tak na poslední dírku ( a tah je pro mě hnusnej ).
 3. Dokud jsem nahoře- casia fuč, prosím už nepište.
 4. UP, na casia se asi něco peče, seika volná.
 5. Měl jsem oboje a musím říct, že pro mě jsou to dost diametrálně odlišné kousky a nedokázal bych se tak úplně rozhodnout které. Nickolas je popsal úplně přesně - GS milenka, Tudor věrná manželka.
 6. Měla by být trvalá. Na tohle už technologie jsou. Otázka je, jak tomu budeš věřit ty ( můj táta toto považoval vždy za dočasnou opravu a ihned kupoval nové gumy, já na tom najezdil i pár tisíc km bez problémů ).
 7. Máš si to auto mejt, hlavně v místě, kde máš nápis HYBRID a pořádně si to při nabíjení označit, aby bylo vidět, že kopeš za ně a ne proti nim. Patří k tomu samo smajlík
 8. Zdravím, prodám nebo vyměním tyhle dva kousky, kupované jako pracovní, nicméně, je mi jich líto. Seiko solár chrono- kupované jako nové od zdejšího člena v říjnu, na ruce 3-5x, WR 100m, minerál. Komplet balení, na sponě vlasecnice- asi 3. Hodinky pěkně, ale tak u mě max na sport ne na práci. 5500,- vše do SZ a nechci posílat. Casio pro trek- kupované taky zde, na ruce asi 2x. To už se trochu blíží tomu, co bych chtěl, ale v tomto případě je tah spíš na škodu, takže jim dám sbohem. WR 100, safír, stav parádní. Též komplet balení. 2000,- a vše jako výše. Na výměnu něco od casia ( ale na gumě a nejlépe ana Digi- pro trek klidne, samotné Digi nee, Seiko arnie a doplatim). Dík za nabidky
 9. Není ti už 20. Tak se koukej vykuryrovat, vypadá to nadějně, budu se asi za cas pohybovat víc v tvém směru a rád bych s tebou vyrazil do skal.
 10. Počkej, počkej, byl jsem tam minulej týden a mělo to být do 18.11. ono se to prodloužilo? I tak to tam bylo pecka a "přehlídl" jsem asi 20x červenou pásku. Abys mi věřil
 11. Ten je ode mě daleko, takže mi nevadí, ale Standa, Krmencik a Chorý, to je trojice, která mi dokáže zvednout krevní tlak a to hodně vysoko.
 12. V klidu si sedni a řekni mi v kterém týmu je opravdu pořádnej útočník. Nechci být expert, ale u vás co jsem viděl, skripala mezihra a to fest ( teda ve venkovních utkáních ), takže ani CR a že je teď volnej, by vám nepomohl . A jestli vyslovis jméno Tecl, tak buď zatracen
 13. Poslal bych vás na týden sednout si místo mě a vysvětlovat smysl dopravních značek všem těm "machrum" od volantu. Pak by vás vystupování ani nenapadlo a pokud by někdo vystoupil na vás, tak by viděl rozesmátý howado za volantem ( vždycky si vzpomenu na něco humornyho- co teda v ty chvilce co ten dotaz přijde, humorný není, ale časem ano ). Párkrát jsem teda vystoupil jako mladší taky, ale většinou to proběhlo jen zvýšenou hladinou vzteku. Zrovna dneska jsem jedné paní z nejmenované firmy musel vysvětlit pojem značky B28- zákaz zastavení, zachovat u natvrdlosti dekorum a použít slovník pro tři lete dite ( nakonec jsem to podělal sám, protože jsem místo slova "profesionální " vyrozuměl "asociální" a trochu to ve mě bouchlo .
 14. To myslíš ty zakrytý huby? Tak to pak jo. Ale to hlavní, což je fotbal, hrajou hnusnej. Na MS ve fotbale je to fakt důležitý. Klasický pozérství.
 15. Jo, jenže tohle se zase hraje v naší stodole a tam máme natřískáno vždycky, když je tam víc jak 500 diváků. To by sis měl pamatovat ( vy vlastně ne, hrajete tam poprvé až letos :-)).
 16. Samozřejmě, včera byl skoro "plnej dům" a mé klasické místo - na stojáka na červené, bylo skoro plný :-)). Mám stadion doslova přes ulici.
 17. To MS se tak pěkně rozbíhá - mám rád tyhle překvápka a doufám, že to vydrží (obzvláště na úkor mých "oblíbených týmů" ). Jen tak dál.
 18. Dojedeš si na "welness" pobyt, celou cestu prší. A tady? Paráda, těším se na zítřejší výšlap okolo Náchoda.
 19. Jágr starší, 82 požehnanej vek.
 20. V pátek jsem byl za blbce, zkrátka jsem zapomel. Naštěstí mě gestikulace predjizdejiciho přesvědčila o tom, že je něco špatně. Jinak mě zapnuté mlhovky v koloně taky vadí.
 21. Ano, našel jsem to ( teď nehodim, jsem na telefonu a tam to nezvládám ). Úplne dotace zariznou od 1.1.2023, letos jsou osekaný. Navíc já žil fakt v domnění, že fungující letos jako v 2021 tedy bez omezeni ). Pak už mám jen neověřené zprávy od kolegy, co tam pracuje ( do žumpy pasující ), že ve městě je nemožné koupit spalovak ( ať benzín či dokonce naftu ) díky obstrukcím úřadu. Ale jak říkám, to nejsem schopen ověřit, tak jen zmiňuju ( bez záruky ). PS : Kdybys náhodou našel něco jiného, klidně to sem hoď. Samotného by mě to zajímalo ( já prostě pracoval s tímhle ).
×
×
 • Create New...