Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  16,327
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kuncák7

 1. Ono taky bůh ví, co máš na sobě dál, třeba ti zaplatí útratu :-))
 2. Ty woe, jako pochopím tkaničku, ale úplně jinou botu :-)))))
 3. Nedal jsem to. Loni už to byl respekt, letos strach. Jsem už na to starej
 4. Myslel jsem si, že si v Mostaru znovu skočím ze Starého mostu, jako už párkrát. Hodinky jsem si na to vzal stylové, vylezl tam a ....zase potupně slezl. Už jsem na tohle starej, je to vejška ( potupu nefotím). Tak jen z jedné terásky zdravím.
 5. Přesně, na chatě máme vseumela co to upravuje skoro zadarmo a baví se tím.
 6. Neboj, zase se vracím k projektu Klucevskaja. Teď jedu do Mostaru a moc se těším. Na hodinky nemyslím. Až večer :-))
 7. Jiný rlx mě neberou už vůbec a omega jde mimo mě, už vyzkoušeno vše, co jsem chtěl. Budu muset koukat úplně jinam.
 8. Nuda je svině :-). Už mě to fakt přešlo, ty ceny jsou neskutečný. To už bych nikdy nesehnal zpět.
 9. Ja chtěl měnit, nudím se. Teď do toho nejdu a musím zůstat u starých kusů :-)))
 10. Nějak zas nevím nudou coby a tak uvažuju, spekuluji, co bych vyměnil a jen pro zajímavost jsem najel na chrono24 a na nabídce rlx jsem zjistil, co to doma mám za poklad :-)). Svět se fakt zbláznil, pamatuju si tady ty pohrdave řeči o socka rlx a podobně. Tak mě tímhle směrem přešlo všechno, o čem jsem uvažoval. Tak si zase nechám zajít chuť. U mě na chvilku
 11. Bohužel to většinou nepomáhá. Přijde většinou jen další jelito a to bude naslouchat třeba majitelům koloběžek a budeš mít další pruh jen pro ně.
 12. Magistrát. Jojo, moc pěkný to tam bude.
 13. Právě že dělá, bohužel. To bys koukal. Teď je řidič lovná zvěř a cyklista je pan- ty cyklisté v protisměru jsou toho důkazem a to se tuhle blbost snaží dotlačit do sněmovny, aby byla možná všude i bez značky. A to je jen první vlaštovka. Sám jezdím na kole docela dost, ale tohle mi vadí
 14. Cyklista v protismeru být vodorovným dopravním značením vyznačen nemusi- většinou se to tam ani nevejde legálně. V Praze je to bohužel výmysl mocné lobby a tvoří se to i přes nesouhlas Policie. Vzdy platí, že vzájemná ohleduplnost je na místě a občas je to i sranda ( před měsícem jsem jednu stanovil, ale jaksi se zapomnělo odstranit celé původní značení a to jelito, co to prosadilo přes nesouhlas nás i policie si tam rozbil hubu. Já se moc pobavil a je mi jedno, že si někdo bude myslet, že jsem nepřející).
 15. Bylo jen zjištěno, že k nausnicim jí chybí něco na krk :-))). To není každej týden, naštěstí.
 16. Ty woe, týdenní výročí. Já na tu neděli prostě nějak furt zapomínám :-))). A rlx musí vydržet, všechny mé hodinky mají minimálně WR 100m ( tedy vše, co kupuju, ne vše me :-)).
 17. Klasickej den blbec- nejdřív zapomenu na výročí, pak jedu 25 km do krámu ( zlatnictví) co je dnes zavřenej, pak si vezmu na pláž místo plavek ty nejlepší kraťasy co tu mám a nakonec si na potvoru poprvé nezapomenu všechny své hodinky vzít sebou na pláž :-))). Vše náležitě peprne komentováno. Ale stejně ji miluju.
 18. Tak tohle pobaví hlavně čtenáře :-)). Jinak bych se ani jedním moc nechlubil :-))
 19. Jsem v klidu, rád si to tu čtu :-))). A náušnice jsem pouze platil, byl jsem tam dotažen pouze k placení ( v tu chvíli jsem byl jen z těch obchodu už tak nas...ej, že ani nevíte). Věděl jsem, že tím má tortura konci a jede se domů ( tedy už jen povinne kafíčko a drink ). Ta radost je pak nepopsatelná Příště ji na oplátku vezmu na 2-3 dny do hor pod širák :-)).
 20. Proto je to v tomhle vlákně. Já se cca 10 let takhle necítil. Kam se hrabe radost z hodinek.
 21. Když jsi na výletě linej jít ve vedru na pevnost nad městem a zapomeneš, že v centru je plno krámu. Peklo na zemi a takhle to dopadá :-))), příště už vím, že ani prkenici to nedělá dobře.
 22. Konečně mě Slávka zase v pohárech trochu potěšila, ale ta základní sestava, to je fakt peklo. S tímhle hrotem mužem fakt hrát tak českej pohár ( a to už o něm i ofiko mluvej jako o legendě, ach ne ).
×
×
 • Create New...