Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  16,723
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kuncák7

 1. Tuším, že Hasna tam dlouhodobě žil a pracoval a mohl by se vyjádřit, ale nevyjadřuje. Takže pravda asi nebude úplně černobílá, jak se snaží bulvár ukázat. A třeba se pletu.
 2. Mám dotaz, jak je s tím PCR testem, když jsem byl očkován cca před 10 dny? Je pravda, že pak nemám na PCR chodit, jak mi bylo tvrzeno? Teď už to je za mnou, jen se ptám.
 3. Jdu ve 12.45. máš pravdu, tyhle samotesty jsou naprd. Doufám, že mi dají vědět brzo. A 14 dní po dávce už mám taky :-).
 4. Právě jsem si jako starej idiot udělal dva samotesty - rypák i huba a oba pozitivní. Každej si to dělá ráno doma, já kvůli tomu dojel do práce. Ted mi skončila karanténa kvůli vytrasování a jedu si zase lehnout. Bez příznaků, bez ničeho. Ach jo. Jen jsem v práci zahlédl tu kupu práce.
 5. Tak Zlín do toho padá přímo po hubě a nevypadá to na žádné zlepšení
 6. Jojo, o hodinkách neví. Hrál jsem proti němu hokejbal a znám ho z jedné rozmíšky na hřišti :-).
 7. Co je prosím tohle za hantec, odkud? Slyším to slovo poprve- myšleno chochmes
 8. Colommbo- ano, to vypadá moc dobře, díky moc.
 9. Pánové, neumíte tu poradit- co místo toho nato hadru? Uvítal bych pár nápadů, s fotem by to bylo lepší :-). Ta hnědá kůže v příspěvku přede mnou, ta nee.
 10. Je mi tvrzeno, že smím až 14 dní po dávce?? Navíc je to celé na hlavu, výsledek, když bych mohl jít zítra na test, se dozvím v úterý a ve středu už stejně můžu legálně do prace. Přiznám se, že se v tom už ztrácím.
 11. Teď SMS z hygieny, dvě kolegyně pozitivní, jedná sedí se mnou v kanclu. Karanténa od 20.1 do 25.1. doteď jsem byl venku, kontakt s cca 50 lidma, osobně se cítím dobře. Prý ani nemůžu na PCR test ( třetí dávka v minulém týdnu ). Musím říct, že nevím, zda se smát nebo se naštvat.
 12. Budu opakovat- Long je jistota, osobní zkušenost, mohu jen doporučit
 13. Tohle bych nikdy neřekl ani nenapsal. Každý je strůjce svého štěstí. A tuhle větu úplně nesnáším, nejčastější argument u mě v práci. V tomhle se pleteš, já to jen neschvaluju a považuju to za hazard. Možná to vypadá, že za to horuju, tak to není. Naopak se zcela nepokrytě raduju z každého neúspěchu pumpickaru.
 14. Koukni na rlx GMT Pepsi, pak ti bude jasno. Mě osobně to v tomhle případě nevadí. A občas se dají sehnat za cca dobré peníze
 15. Ono Afri, tak to má většina lidí, jen se vždycky najde pár lidí, co si plete silnici se závodní dráhou a pár dalších, co mu za to ještě zatleska.
 16. Aaaa, proč si kazit tak krásnej den? Na světě je tak krásně.
 17. Nejen tohle prostě některým lidem ani tady nevysvětlíš, to nemá cenu.
 18. Naštvání se mění v co mě potěšilo - teď mi bylo voláno a nabídnuta smlouva s dalšíma bonusama, která hodně potěšila ( 30 let bez nehod by se projevit mělo ). Paráda.
×
×
 • Create New...