Přejít na obsah

collie

Členové_50
  • Příspěvky

    613
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele collie

  1. Parádní čtvereček s integrovaným náramkem a retro vibem ještě k dispozici.
  2. Seiko a Botta prodané, Aretta a Brew k dispozici.
  3. Jirka jako kupující, bezvadná komunikace, konkrétní dotazy, okamžitá platba. Doporučuji.
  4. Ahoj, prodám pár levných kousků. Mám je všechny rád, ale něco je na cestě a tak nějak cítím potřebu nákupy dorovnat prodejem. Botta TRES 24 Quartz - titanové 24hodinové baterky, průměr 45, ale tloušťka jen 8,5 mm. Cca 30 gramů. Antireflex na obou stranách sklíčka. Komplet balení, ale bez papírů. 8 000,-. Aretta 17 kamenů, 27 x 27 mm, tl. 9 mm. Rok 1971. Když se natáhnou, jdou. 500,-. Seiko 5 Actus 6106-7600 z března 1973. Průměr 37, tl. 13 mm vč. parádního fazetovaného sklíčka. Nejlepší modrá barva. Spolu s výraznými indexy jsou skvělé na sluníčku. Nový řemínek. 3900,-. Zánovní Brew Metric – Manual Wind Blue, parádní limitka se sedmdesátkovou inspirací a krásně zdobeným manuálním strojkem. Šířka 36, výška 41,5, tl. 8,5 mm. Působí větší, než jsou podle čísel. Kompletní balení s papíry a navíc nenošená černá guma. Ocelový náramek i guma mají quick release stěžejky, takže výměna kdykoliv, hned a bez nástrojů. PC 22 950 + 1 750 = 24 700. Nechám třeba za 22 000,-. Osobně v Ml. Boleslavi nebo Zásilkovnou za 50,-
  5. Příprava na sezónu byla výborná, když mi auto začalo přes zimu padat a ke kontrole zpětných ventilků okruhů měchů jsem se dostal v neděli. Čímž jsem docílil toho, že to místo 24 hodin vydrželo pod tlakem asi půl hoďky. A ve středu večer jsme měli jet na týden do Anglie :). Ale v pondělí jsem je v Praze sehnal, v úterý vyměnil, ve středu všechno zase sešrouboval dohromady a ve čtvrtek ráno jsme vyrazili. Nic jiného auto nepotřebovalo. Dolít vodu, naftu, vyměnit letní peřiny za teplejší a naplnit ledničku. Včera jsme se vrátili, 3300 km bez ztráty kytičky a už se zase těšíme na další výjezd. I když zatím bez konkrétního plánu.
  6. Pán zeměkoule
  7. Tome parádní! Den, datum a flyback chrono je všechno, co bych potřeboval.
  8. Včera dnes i zítra.
  9. To by bylo pěkný. Ale ne. Je to prototyp limitky Zikmund a Hanzelka, takže Z+H.
  10. Primky. Baví mě.
  11. Polaris Automatic
  12. Bezva domluva, rezervace, komunikace… Doporučuji.
  13. JLC True Second
  14. tikzot Lukášovi patří můj dík za ochotu, se kterou reagoval na moji prosbu o prohlídku hodinek, které (na rozdíl od AD) má. Zpráva tady, telefon a pak hoďka v hospůdce na hodinkami. Bylo mi ctí. Pepa
  15. Teď by měli mít.
  16. Vymysleli to dobře, zatáčky má ráda. Samozřejmě ta váha a délka znát jsou, ale míň, než by člověk čekal. Doporučuji zkusit předváděčku.
  17. Snad ani ne
  18. Minulý víkend Italka, tak dnes Angličanka
  19. Bomba. Parádní!
  20. Přidávám se s pozitivním hodnocením. Jasná komunikace a příjemné osobní setkání. Doporučuji.
  21. To je dobrý. Hned mi vyskočilo Seiko Morpho
  22. Teď večer už žádné, ale je to schýza, které dát na ruku. Chci oboje
  23. To je paráda. Ty indexy, ta vteřinovka, všechno!
  24. Pokutu jsem dostal kvůli tomu, že jsem při čekání blbě parkoval, to je úplně jinej příběh :). Díky Kubo.
×
×
  • Vytvořit...