Jump to content

ondra_v

Member_50
 • Posts

  577
 • Joined

 • Last visited

About ondra_v

 • Birthday May 14

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

3,781 profile views

ondra_v's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Kdybych si musle vybrat z uvedených tak bych volil Steinhart Lemans Chrono .
 2. Děkuji a tip. Neznali jsme tohoto výrobce. Dívali jsme se na jeho hodinky a taťku zaujal madel SMITHS EVEREST 'EXPEDITION' PRS-25EXP. Tak mám pro něj případně dárek.
 3. No právě, u kvalitních evropských nebo japonských hodinek, když se mi poškodily, tak jsem platil opravu násobně přesahující cenu těchto čínských hodinek. Bez mechanických hodinek se mnohdy neobejdu, tak na tyto účely (když hrozí vysoká pravděpodobnost poškození atd.) nosím čínské.
 4. No mám to jako rezervní hodinky, když je mi líto mé prémiové hodiny nosit např. na střelbu atd. Jinak jaké kameny tomu chybí?
 5. Chápu, také chci mít hodinky ze zlata ve sbírce k občasnému nošení. Zrovna řeším, že mi zaslali jiný model. Jediné na co mě známí varoval, že se zlato snadno poškrábe, protože je měkké, ale dá se při potřebě vyleštit. Hlavně musí hodinky zaujmout majitele.
 6. Toto je idální varianta. Snad se to podaří zařídit dostat na dvoje hodinky v rodině.
 7. Tak jsem kontaktoval Doliński Watch Service Spółka jawna. Omluvili se, že udělali chybu ve skladu, mám hodinky zaslat zpět (uhradí mi náklady na dopravu) a poté mi zašlou správné hodinky. Nemají službu, která by mi zaslala kurýra k vyzvednutí. Asi bych to zaslal Českou poštou v pondělí. Případně budu rád za nějaké další návrhy na odeslání do Polska.
 8. Všechny zdravím, jsem rozladěný, objednal jsem si Atlantic Seagold 95744.65.31 REF: 95744.65.31, ale přišel mi v balíku model Atlantic Seagold 95743.65.31. Jsou menší a mají jiné indexy.
 9. Dle mého názoru je to i dost o komunikaci a přístupu firmy.
 10. Před delším časem jsem také chtěl hodinky s budíkem a nyní mám: Poljot (šroubovoné korunky, vydržely výřivku). Revue Thommen/Vulcain Cricket mají safírové sklíčko, ale již cenově nad 800EUR.
 11. Děkuji za info. Hodinky jsou dnes přesně 5 měsíců, zkusil bych kontaktovat Rolex dříve, než uplyne 6 měsíců. Měli by mít slušnou zákaznickou Podporu. (Kdysi jsem něco řešil s Aristo a domluvili jsme se a přitom to bylo cenově o dost níže než Relox).
×
×
 • Create New...