Jump to content

Alonso

Member_50
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

About Alonso

 • Rank
  Pokročilejší začátečník
 • Birthday 01/09/1979

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Pardubice a Praha

Recent Profile Visitors

2,465 profile views
 1. No a to mi budou garantovat cenu, jaká je dnes, nebo mi je dodají za cenu v roce 2022 - 23? Jsou tyto hodinky rozumná střednědobá až dlouhodobá investice, pokud bych je samozřejmě nenosil.
 2. Jak dlouhá je čekačka? Jsou nádherné!
 3. To jo, když je funkce aktivní, zahraje ti budík i odpočet
 4. Díky za podrobné informace Modul 136 který je v hodinkách má budík, stopky, hodinový signál ( v celou pípne 2x, v půl 1x ) a odpočítávač je také se signálem i když jde navolit i bez něj. Bylo by bezva zjistit oficiální označení. Ještě jedna otázka, kde se takové hodinky v 80 letech daly koupit? Tuzex, nebo si je někdo přivezl ze zahraniční cesty? Signál se spouští a vypíná stejnou funkcí jako signál budíku
 5. Díky za podrobné informace Modul 136 který je v hodinkách má budík, stopky, hodinový signál ( v celou pípne 2x, v půl 1x ) a odpočítávač je také se signálem i když jde navolit i bez něj. Bylo by bezva zjistit oficiální označení. Ještě jedna otázka, kde se takové hodinky v 80 letech daly koupit? Tuzex, nebo si je někdo přivezl ze zahraniční cesty?
 6. Díky, nevytekla, vnitřek vypadá jako nové hodinky, dovnitř nešla ani vlhkost ani prach. Jen sklíčko je trochu podřené a to se asi nedá vyřešit. Přežily i proto, že je někdo nosil jen po dobu výdrže jedné baterie a pak je poslal do šuplíku. Nechá se zjistit rok výroby? Já to vidím tak na 1980 - 82.
 7. Ahoj, tak jsem ke stovce hodinek s ručkama přidal pár s číslíčkama. Casio S003 s modulem 136 v nerezovém pouzdře. Proběhla čistící kůra, pak koupě nové baterky, chvilka napětí a pak radost z návratu do života po XX letech... stará baterka byla původní. No a aby jim nebylo smutno, tak ještě proběhl nákup klasiky na Amazonu.
 8. Díky za opravu To víš, nemusím komentovat vše, v tom přijmi ty mou gratulaci MegaXXLzávisláku, pardon, mistře Jedi, 5 104 příspěvků v tom jistě vedeš a taky jsi tu o 16 měsíců déle, takže poklona jo a ověřený důkaz = ověřené svědectví nikoli hypotéza, hypotéza je svědectví, jejíž platnost se pouze předpokládá, když už chytáš za slovíčka
 9. Souhlasím, budeme zkoumat a rázem je ze spekulace hypotéza
 10. Byl to jen příklad, že se dělalo i něco jiného v malé sérii. Oba případy se vymykají, o tom to je ne? Nebo tohle někdo tiskl "maloval "doma na koleně? Tohle je samozřejmě jen má spekulace. Je tu ještě varianta, že zaměstnanec Eltonu, který měl tu možnost ve výrobě něco přetvořit si pro sebe upravil ciferník soukromě a na černo. Jaká je tvá spekulace?
 11. Různé státní podniky si objednávali limitky... jako Škodovka atd. viz foto... Vedení strany si také mohlo objednat něco extra pro soudruhy z jiných států. Je to tak nepředstavitelná varianta?
 12. Jasně, že by mělo... jinak by nebylo o čem psát, spekulovat nebo doplňovat fakta. Zajímalo by mě, jestli dělali v Novém Městě i nějaké limitky tak jako dnes. To by se patrně v žádné dokumentaci nevedlo...
 13. Nový úplně ne, jen nejsem velký pisatel jinak posílám další cifr Elast blok
 14. Jj nebýt přetisku, byla by o ně rvačka a pořádná tak hurá vstříc novým objevům naší historie
 15. Je to v tom odkazu, já hodinky nevlastním, někdo je prodává na sbazaru... Elast blok ve strojku je a číslo dýnka je 1378863, což by mohlo sedět. Prodej cena dohodou, nebo ještě jiná hlášky, které nesnáším, cenu nabídněte a jen za nejvyšší nabídku....
×
×
 • Create New...