Jump to content

Recommended Posts

Posted

Nedávno se tu objevilo opět vlákno o nových dobře ukrytých sportech. Vzhledem k tomu, že těchto hodinek bylo vyrobeno jen 200 kusů (v letech 2000-2005), tak by mě zajímalo kolik je jich tady na fóru. Já mám jedna, chaver také. Takže zatím ohlášené 2. Přidejte se k soupisu.

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
lze nějak poznat že mají uvnitř zrovinka tenhle strojek bez toho abych je otevíral?

 

no nezavisle preklapanie datumu ziadny prim kaliber myslim nema takze pokial si tam svojpomocne nenamontoval nejaku cinu alebo ETu tak nic ine ako miyota tam byt nemoze.

Posted (edited)

Tak v OD Jasná už je nemají, jedny z nich už mám já doma :thumbsup_anim: a druhé se ukázaly býti nefunkčními - pan hodinář je otevřel a prý mají vypadlý kámen z Incabloku, takže je stáhnul z prodeje :thumbsdown_anim:

 

P.S. ještě jsem si všimnul , že narozdíl od původních Sportů mají dokonce i svítící ručky ;)

Edited by jjjj
Posted

Pokus o rekapitulaci. Po jedněch mají Jeňa, chaver, cali, ZI, Pege1012, jjjj, JARDA2 a stanley. Takže zatím celkem 8, je to tak?

Posted (edited)
Zatím tedy 11.

 

Jedny mam a kamarad (neni ale clenem chronomagu, ale hodinky pres to pocitam) jedny dostal. Tak tedy 12+13

 

200-13=187 (nebo?) :helpsmilie:

Edited by watch
Posted
Jedny mam a kamarad (neni ale clenem chronomagu, ale hodinky pres to pocitam) jedny dostal. Tak tedy 12+13

 

200-13=187 (nebo?) :helpsmilie:

Já jsem viděl jedny na ruce majitele Škody Felicie kabrio 1962 ve Slavkově na Oldtimer festivalu. Zřejmě není člen chronomagu, ale taky je budem počítat - 14.... 200 - 14=186.

  • 1 month later...
Posted

Tak já mám taky jedny.....a sou super.akorát přemýšlím,že na ně dám nějaký pěkný kožený řemen.Nemáte někdo nápad co by se na ně hodilo?

Posted
Tak v OD Jasná už je nemají, jedny z nich už mám já doma :thumbsup_anim: a druhé se ukázaly býti nefunkčními - pan hodinář je otevřel a prý mají vypadlý kámen z Incabloku, takže je stáhnul z prodeje :thumbsdown_anim:

 

P.S. ještě jsem si všimnul , že narozdíl od původních Sportů mají dokonce i svítící ručky ;)

 

 

No to je dobrý, já jsem je včera takřka koupil, hodinky nešly a tak se reklamují. Takže koukám, že pan hodinář z prodeje nic nestáhnul a dal je zase do výlohy a čekal na blba, který je koupí. Tedy jestli to nejsou jiný, tyto byly s černým číselníkem a gumovým páskem.

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...