Jump to content

Leviathann

Member_50
 • Posts

  235
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Leviathann

 1. Je to recenze na novej IPhone, na Idnes. Já si říkal, že když někdo v rámci recenzí fotí telefonem i hodinky, patří do naší sekty.
 2. Já ten hrnek někde viděl....... A jo! Test na nakouslé jablko na stránkách Idnesu a pan redaktor, (krom častých fotek svých hodinek v minulosti) publikoval i tohle. On to bude určitě místní pacient, že? A hrnek bomba, taky si dělám zálusk.
 3. Tak nějak se spolu pořád seznamujem. Jsou dny, kdy mě fakt baví a pak zas dny, kdy vůbec. Ale i tak.... Za ty prachy jsou fajn.
 4. Dneska jsem byl za distingovaného slušňáka. Ale že mě ten hesalit občas taky pěkně štve.... Takhle pod úhlem vypadá strašně.
 5. Dneska tu mám pro fanoušky kosmonautiky známé jméno, možná by to patřilo spíše do sekce VIP, ale co už. Sally Ride. Velká žena kosmonautiky, první američanka ve vesmíru, nejmladší astronaut (letěla poprvé v 32 letech) a asi i první LGBT žena v kosmu. Taky má vlastní panenku Barbie. Jako vzor pro malé holky dobrý, ne? Bohužel umřela v roce 2012...... Sally se moc nefotila s hodinkama, takže obligátní moony. Spíš je zajímavá fotka její první skupiny raketoplánu Challanger, kdy mají chlapci (Cripen, Hauck, Fabian) na ruce něco, co se svojí slepotou nepoznám. Takže otázka do pléna, co to asi mají?
 6. Už jsem říkal, že PO jsou skvělý vojenský hodinky? Teda... Ne pro pěšáky, ale my zlatí můžem. Aktuální foto z pobytu na cvičení... A Moony mám na rallye kůži a za mě nejlepší kombinace na léto.
 7. No a když jste nakousli ty notýsky a pera... Je to závislost. Ale pěkná.
 8. Pěkně ty... Stejně mě víc zajímá, jak děláš ty fotky. Vypadá to tak jednoduše a ono ne a ne....
 9. A ad bondovky.... Asi takhle. Na Akama, @Akam ktery sice povýšil k žabím nohám, ale věřím, že bondovky taky ještě nosí...
 10. Čím jsem starší, tím víc takovým věcem rozumím. Dříve bych neřekl, že s relativně drahým hodinkama budu dělat psi kusy. A ejhle... Hodinky mají sloužit, do trezoru patří jiný a ty já mít nikdy nebudu. Teda asi.... A příběh hodinek super!
 11. Uaahh... konečně téma pro mě..... Tak pro začátek. Hodinky všem notoricky známé, nicméně tahle paní (Samantha Cristoforetti)je opravdu hustá. Na ISS poletovala v uniformě kapitánky ze STARTREK Voyager.... Dva kosmické lety, kdy si ve stavu beztíže dala i espresso. Citace: „Káva: nejlepší organická suspenze, jaká byla kdy vymyšlena,“ Takže ať žije dlouho a blaze, jak my, trekkies, rádi říkáme!
 12. Já vím, že nejsem poslední měsíce vůbec originální, ale když já je prostě nesundávám. Nakonec jsou z nich totální tool universály. Až mi jich je líto, co musí zažít.... Prostě PO.
 13. Hustej.... Chutná mu, jede pořád svoje a hlavně se furt směje... On tu bude do 130 let..... Jak je svůj, tak ho prostě žeru.
 14. PO na výše probírané gumě. Na léto fajn, ale že by to dle mého soudu byla zas taková bomba, co se pohodlnosti týče, tak to si nemyslím. Problém je to, že na ně nic jiného, než origo guma či tah prostě nevypadá dobře. Takže výběr je dost omezený.
 15. Cosi jsem poslal, tak snad to pomůže. Držím palce.
 16. Dneska ta největší klasika.... Ty úplně nejvíc nejlepší.
 17. Jejda, se nám to dneska pěkně rozjelo... Mi to nedá a musím se přidat, protože "kolega" HDS je fakt kouzelnej mazlík. Popírat to, že Russáci páchají to co páchají a ukazovat na amíky, že jsou horší.... O.K. Líbí se mi ty myšlenkový pochody, kdy prý nevíme co se děje a všechno je jistě jinak. Starej William z Occamu řekl "Pokud pro nějaký jev existuje vícero vysvětlení, je lépe upřednostňovat to nejméně komplikované." To asi stačí k tomu, abych za přehradu a všechny ty sračky na Ukrajině vinil rudé, a ne nikoho jiného. High Boss OSN taky včera řekl, že přehrada spadla primárně díky tomu, že prostě rusáci rozpoutali válku, bez ohledu na to, kdo to udělal (a ukrajinci z toho nemůžou prostě mít nic), takže je to jednoduchá dedukce. A ještě k těm amíkům, je to sice v řadě případů tlupa vidláků, ale mám s nima dobrý zkušenosti z mých vojenských výletů po světě a amík, když podepíše dohodu, tak prostě platí. O rusácích tohle říct nejde.... Spíš naopak. No a teď mazlíku HDS1200, do mě.... Sorry za hovorový text, ale trochu jsem se rozčilil a nejde mi psát spisovně. Howgh....
 18. Nejdražší lávka v Evropě je u nás v HK. Jinde jsou za to mosty, u nás mostečky. Za to by bylo hodinek.... A já obligátní PO.
 19. Starý náměstí v HK a starý dobrý PO. Krásný den na procházku.
 20. Jako fakt jo, packa 19 je akorát a 90/190 je ideální figura (ta moje ). Nic pro běžnou populaci, ale zas já bych tak rád třeba něco ve velikosti 38 mm ale necítím se v tom, nejde to. A co si budeme, tyhle PO mám moc rád, ale najít něco jinýho, než je origo guma, nebo tah, je nadlidský výkon. Vůbec nevím, co na ně dát, ta guma žádný zázrak není a tah celoročně nejde..... Ještě že je to s čím točit.
 21. @martar @Tomak Jako pěkný to máte. Už po nich pomrkávám delší dobu, ale taky nejde mít vše hned... A abych jen neplevelil, stále PO... Prezuto na letní gumy....
 22. Tak dneska branný závod, málem jsem vypustil duši, a hned na to nábřeží gurmánů. Dneska to v Hradci jede... Wardy jsou do nepříznivých podmínek, dneska se koupaly v Labi.
 23. Služebka. Teď zas točíme nějakou dobu na ruce PO. Stejně... Na to, jak jsou velký, tak jsou pohodlný a prostě je mám rád.
×
×
 • Create New...