Jump to content

teret

Member_50
 • Posts

  100
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

teret's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. A co třeba toto ? https://www.ebay.com/itm/304237469949
 2. Nebál bych se ani lepších modelů od Decathlonu. Jinak kola kola beru z druhé ruky beru kdekoliv, cyklobazar.cz FB Market apod. Kontrola je samozřejmě nutná. V podstatě jinak kola ani nekupuju., už ani sobě, ono hlavně těch nových zas tolik skladem není.
 3. Pláče,že kopec skončil tak brzo :-)
 4. Ty kráso, ten stav silnic na Znojemsku, to je nějaká obrana proti vpádu hord z východu nebo co ? Tady musí Škodovka testovat nové modely pro rozvojové trhy.
 5. Ahoj - sluchátka na cesty mám zatím jen KZ ZS6 a Bose QC10, hledám něco co nebude pro kombinaci iPhone a Apple Music Lossless zbytečný overkill, jak z pohledu sluchátek, tak z pohledu DAC donglu. Sluchátka bych možná bral taková co zvládnou jak drát tak i BT.
 6. Ahoj - snad neurazím dotazem - používáte někdo iPhone + Apple Music Lossless s nějakým DAC - respektive, má smysl kupovat nějaký dražší DAC jen kvůli této kombinaci nebo postačí něco více lowend. Jedná se mi spíš o mobilitu, poslech na chalupě, dovolené apod.
 7. No nevím , vzhledem k tomu , že je inzerát z roku 2020. Ale kdo ví.
 8. Ahoj - koukni na cyklobazar.cz do sekce Akce-závody, občas se tam nějaké mihnou.
 9. Nebo něco takového - není až tak upnuté - určitě mají obdobu i v Lidlu https://www.decathlon.cz/p/panske-bezecke-kalhoty-cerne/_/R-p-145900
 10. Nevím jestli někdo jezdíte boty Five Ten, ale pokud si je koupíte přes aplikaci Adidas, tak jde uplatnit super sleva 30% s kódem odsud https://www.picodi.com/cz/adidas-cz Mělo by to být na vše co není ve slevě. Už mám doma ten nejlevnější model za srandovnich 1400,-
 11. Kde, že je ta zastavárna :-)
 12. Jak zní zlaté cyklistické pravidlo “ většinou je levnější ušetřit na váze jezdce než na váze kola” :-)
×
×
 • Create New...