Jump to content

Tomak

Member_50
 • Posts

  2,300
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomak

 1. A co pěstuješ, že jsi s nima tak spokojenej ?
 2. Stalo se mi něco podobného, akorát se zcela jiným přístupem hodináře. Též quartzky na výměně baterie - konkrétně Colty od Breitlingu. Po servisu jsem je převzal s poněkud umatlaným AR. Tak jsem doma zahájil obvyklou proceduru - nejdříve sklíčko opláchl vodou k odplavení případných hrubých nečistot a vzal hadřík z mikrovlákna, kterým jsem hodinky (resp. jejich na umatlání náchylný AR) denně čistil a který byl určen pouze k tomuto účelu a navíc byl uložený v krabičce. Po této očistě vyplynulo, že některé nečistoty nebyly jen obvyklé šmouhy, ale otěry na AR, kdy před výměnou baterie byl AR netknutý. Hned jsem se vrátil do servisu a problém nahlásil. Přestože to samozřejmě bylo v rovině mého tvrzení a sklo od Béček stojí celkem raketu, bylo mi bezplatně vyměněno. Na druhou stranu chápu, že tento přístup není žádná samozřejmost a v podobné situaci, kdy není důkaz v jakém stavu servis hodinky převzal a hlavně ani v jakém je předal, je to o vzájemné důvěře.
 3. Loni se tady řešil pokyn auta k vykakání: -4°
 4. Tomak

  První hodinky Rolex

  Parádní hodinky tyto s mint ciferníkem se mi nejvíc líbí právě v této "základní" variantě. Za mne by bylo každé "vylepšení" fluted lunetou či jubilee náramkem spíš na škodu. Přitom třeba modré nebo rhodium bych chtěl jedině s fluted.
 5. Můj princeznovskej svetřík skvěle ladí s lumi hodinek s korunkou
 6. Taky se mi víc líbí odstín mk1
 7. Naposledy jsem byl u Bechyně v Brně v létě a ještě tam ty zelené měli k prohlédnutí - nikoli však ke koupi samozřejmě. Verze s hladkou lunetou a oyster tahem.
 8. Taky chovám na zahradě kudlanku
×
×
 • Create New...