Jump to content

Tomak

Member_50
 • Posts

  2,076
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Tomak

 • Birthday 01/01/1981

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno CZ
 • Fanoušek značky
  RLX, Tudor, Omega, Breitling

Recent Profile Visitors

9,432 profile views

Tomak's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Cena Nektonů na gumě u AD je 167.200,- Kč Moje o 30% levněji za 116.990,- Kč + možnost koupit tah zůstává
 2. Myslím, že rozhodčí řešili ofsajd jen ve vztahu k hráči, na kterého v tu chvíli směřovala přihrávka, který o "zapomenutou nohu obránce" v ofsajdu nebyl. Borce v několikametrovým ofsajdu, který dal nakonec gól, vůbec nezkoumali.
 3. Taky mám přes veškerou symetrii raději datum na trojce, kam podle mne u hodinek s touto komplikací patří
 4. Komu nevyhovuje hliníková luneta, tak má skvělou alternativu v té druhé novince za cca 3.300.000,- Kč
 5. Hodinky na kaučuku za 119.500,- Kč. Pro kupce hodinek zůstává možnost vzít tah za 9.900,- Kč, samostatně tah nyní neprodávám !!!
 6. Líbí se mi návrat ke starému stylu vlnek a modro bílé provedení bez červených nápisů nebo konců sekundovky. Za mne top současné bondovky. I když bych uvítal lehce menší proporce a ten mesh (pokud je konstrukčně stejný jak na NTTD) tak mne taky moc nebere z hlediska ergonomie, i když vzhledově je hodně fajn.
 7. Dobrej ohoz, vypadá jak francouzskej panoš od Azincourtu
 8. Nabízím k prodeji své OMEGA Seamaster Diver 300M Nekton Edition 210.32.42.20.01.002 koupené loni v srpnu. Odkaz na web výrobce, kde se můžete dočíst o tom, že vložka lunety je u tohoto modelu z titanu grade 5 a další specifikace: https://www.omegawatches.com/watches/seamaster/diver-300-m/nekton-edition/product Mé spokojené komentáře a fotky zde: Důvodem prodeje je, že stále nosím hlavně Polárky od Rolexu, a Nektonů ve vrtiči je škoda. Hodinky jdou mimořádně přesně, dělají mi pár desetinek do plusu denně. Byly nošené, takže sem tam někde vlásečnice a jeden sotva viditelný ťukaneček hrany lunety u šestky. K hodinkám jsem dokoupil i tah, jehož současná cena je u AD 24.000,- Kč, tah jsem nosil jen pár týdnů, sponu jsem však před stopami kancldivingu nijak nechránil. Hodinek samotných na kaučuku si cením na 125.000,- Kč. K hodinkám možno přikoupit tah za 9.900,- Kč, samostatně tah nyní neprodávám !!! K vidění a převzetí v Brně, osobní předání možno domluvit též v Praze, jiné alternativy včetně kurýra dle dohody.
×
×
 • Create New...