-
Příspěvky
4 792 -
Registrace
-
Přítomen
-
Vítězné dny
1
Typ obsahu
Fórum
Kalendář
Blogy
Vše od uživatele patprom
-
Paul Stanley z kapely KISS s dcerou a zlaté Rolex GMT Master II.
-
Ahoj, kdybych si měl vybrat jen jedny, které si nechat, byly by to stoprocentně béžové. Subjektivně mi připadají takové nejvyváženější, elegantní a nejvíc se mi na nich líbí přirozený kontrast mezi barvou ciferníku a indexy. Takže tak [emoji6]
-
Děkuji, v růžové barvě se dělají taky, ale i když se barev nebojím, bylo by to na mě už asi trochu moc [emoji3]
-
To je jasný [emoji6]
-
Jsou tak pěkné, že jsem jim musel ustlat na sušené levanduli [emoji3]
-
Trocha kvalitní literatury při pondělku [emoji106]
-
Přesně on [emoji6]
-
Včera jsem je po čase natáhl a trochu ponosil [emoji6]
-
Hezký podvečer [emoji274]
-
Pokud by se jednalo o hodináře typu "mamlas", pak ano
-
Možná jsem malicherný, ale myslím, že k základní výbavě středně inteligentního jedince by měla by patřit schopnost používat tvrdé a měkké i. Příklad za všechny. Každou chvíli tady čtu něco jako "hodinky dorazili". Malá pomůcka pro ty, kteří se právě chytli za nos: jsou to ty hodinky, proto dorazily. Rozumíme? Děkuji za pozornost
-
-
Super výlet s parádními hodinkami
-
Dárek od kamaráda vždycky udělá radost. Já teda na ty kompilace moc nejsem, ale tahle mi dává smysl [emoji869] Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Sobotní odpoledne [emoji274]
-
Těmhle hodinkám je skoro 20 let a přesto nepodléhají módním vlivům. Prostě klasika co se neomrzí a hlavně dokonalá kvalita. Přesnost prakticky absolutní. Co chtít víc od hodinek? [emoji106]
-
Nošené prakticky denně skoro rok a stále neomrzely [emoji106]
-
41mm, největší Oyster Perpetual
-
Kdo potřebuje datum [emoji6]
-
Moje nejlepší hodinky [emoji106][emoji169][emoji274]
-
Víkendová Bratislava [emoji106]
-
Kde jsou ty časy co jsem experimentoval s řemínky a u té příležitosti jsem skoro vždycky více nebo méně poškrábal pouzdro, nebo alespoň nožky. Od těch časů mám doma pořádnou krabici plnou řemínků jaké vás jenom napadnou, ovšem vyhodit se mi je nechce. Po čase jsem se nechal unést a zkusil nahodit na staré dobré 14060M kožený řemínek a ono to vypadá dost dobře! Dokonce bych řekl, že je to skoro až esence vintáže. Přesto, na ruce jsem je v této podobě ponosil jen chvíli a nahodil jsem na ně zpět to, co jim skutečně patří a nejlépe sedí. Tentokrát jsem nebyl líný, nasadil jsem brýle a fakt jsem je nepoškrábal Howgh!
-
Dnes Olomóc [emoji106]
-
Dneska je to tady samá romantika [emoji6]
