Jump to content

patprom

Member_50
 • Posts

  4,299
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Rolex

Recent Profile Visitors

15,331 profile views

patprom's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Letos je mám na ruce poprvé. Nemají chybu a říkám si, že i když mám krabici plnou nejrůznějších řemínků, zasloužily by si svůj vlastní ušitý na míru. Teď už jen vymyslet, jak má vypadat.
 2. Kultura musí bejt! Na cestách [emoji172]
 3. Pohoda v Lednici [emoji3587]
 4. Viděny sice jen na obrázku, ale musím to sem dát. Vážně začínám uvažovat o customizaci některých ze svých [emoji6]
 5. Hmmm, bude to ještě prodejné za tyhle ceny? Za mě to je už za hranou...
 6. Škoda ho. Dneska si pustím Půlnočního rebela.
 7. Podle mě by bylo fajn navštívit Watches and wonders v Ženevě. Otevřeno pro veřejnost má být ve dnech 1.-2.dubna. Bude tam kolem 50 hodinářských firem včetně Rolex, Vacheron, Parmigiani, IWC, Czapek, GS, Ulysse, Patek atd.
 8. Těžko říct, co bylo před 10 lety. Mě zajímá to co platí teď… Děkuji za příspěvky a víc se k tomu v tomto vlákně nebudu nijak vyjadřovat. Myslím, že jsem celou věc popsal poměrně jasným a vyčerpávajícím způsobem.
 9. Jasně, děkuji. Jak jsem psal v původním příspěvku, okamžitě jsem to začal řešit.
 10. Ještě doplním, že jsem věc pečlivě řešil a zvažoval, abych onomu dotyčnému případně neublížil. Požádal jsem o právní radu 3 právníky nezávislé na sobě. Z toho je jeden majitelem tohoto Fóra. Nebylo tam a ani není ani zrnko pochybnosti.
 11. Ty jsi právník? Pokud ano, poděl se s námi o svůj názor… Sent from my iPhone using Tapatalk
 12. Japonci mají super barvu cifru a Carrera je prostě klasika
 13. Pozor na člena Fora Sejkoram. Více v hodnotícícm vlákně zde

   

  1. Show previous comments  16 more
  2. 108

   108

   vo mne to evokuje pokus o poistovaci podvod? Predpokladam ze seriove cislo hodiniek nevies a tak nikde nebudu evidovane ako kradnute. Je tam strasne vela cervenych vlajok, uz len to ze ti prisiel riadne zabaleny balik s prazdnou krabicou, neochota komunikovat a riesit problem a potom vyplatenie 1/2 ciastky a tym to povazuje za vybavene wtf?

  3. Axel

   Axel

   Držhubný v podobě 50%, vývar skoro 40 litrů za pár zpráv a vytvoření inzerátu.. To jsou pěkný peníze.. Přečetl jsem si to komplet a dělá to na mě dojem podvodu. Je potřeba dražší kousky osobně předávat, pokud třeba nejde o ověřeného člena fóra ap.. Přeji hodně zdaru a pevný nervy! 

  4. patprom

   patprom

   Kluci, děkuji za příspěvky. Pomáhá mi to. Je to přesně tak, jak píšete. Právo je na mé straně a snad to dopadne dobře...

×
×
 • Create New...