Jump to content

patprom

Member_50
 • Posts

  4,485
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Rolex

Recent Profile Visitors

18,203 profile views

patprom's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Ahoj všem, nenosím je a tak jsou na prodej. Podle mě jsou tohle nejhezčí ze všech MoonSwatch. Pokud jde o stav, na ruce byly jen párkrát na koženém řemínku. Možná na nich něco malinko najdeme kolem vnitřní strany nožek po výměně řemínků. Já tam teda nic nevidím, jen kdyby náhodou... Původní nato je zcela nepoužité. Balení je komplet se vším co k hodinkám patří. Cena je jak jsem koupil - 10,990 Kč + případná přeprava, osobně v Ostravě a okolí. Výměny nenabízejte, potřebuji redukovat stavy. Dotazy přes SZ, děkuji.
 2. Jak mě takhle deska zpočátku nebavila, tak jsem jí přišel na chuť. Už se těším na Masters of Rock
 3. Je fajn, že jsi spokojený, ale já raději zůstanu u tahu. Už tak mám plnou velkou krabici nejrůznějších řemínků a abych přikupoval další a pak je nenosil…
 4. Raději na oceli [emoji106]
 5. Vypadá hezky, to ano, ale nesedí. Buď tlačí nebo na zápěstí příliš lítá. Prostě nesedí dírky. Lepší by byl kaučuk s možností připevnění původní spony s glidelockem. Tohle ale (co vím) nabízí jen RubberB, ale je jen v černě barvě a to nechci. Je to škoda, kaučuk je příjemný a barva taky fajn, ale když nesedí…zůstane v krabičce.
 6. Chtěl jsem dát kaučuku šanci, ale nejde to…
 7. Pokud se říká o MoonSwatch, že jsou to plasťáky, jak potom říkat těmhle? Můj první dojem po rozbalení byl - “dětská hračka” [emoji3] Přesto se mi líbí a jak už tady padlo, lumi nemá chybu.
 8. Léto brzy zaklepe na dveře a epesní kaučuk se bude hodit [emoji6]
 9. Nemám, co bych tady mohl dodat. Davide, děkuji za solidnost!
×
×
 • Create New...