Jump to content

neuromancer

Member_50
 • Posts

  467
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About neuromancer

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  V pekle
 • Fanoušek značky
  Hurych a synové, parní mlýny

Recent Profile Visitors

3,518 profile views

neuromancer's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Tak by to mělo v ideálním případě být. „Každého by měl před očkováním prohlédnout lékař, který dobře zná jeho zdravotní stav v minulosti a který mu minimálně nechá změřit aktuální protikoronavirové protilátky. V ideálním případě i buněčnou imunitu. Ve Švédsku její měření běžně platí zdravotní pojišťovny.“ S vakcínami a léky se dá s covidem žít bez omezení, říká zakladatel české imunologie Jaroslav Svoboda https://echo24.cz/a/SyAsD/s-vakcinami-a-leky-se-da-s-covidem-zit-bez-omezeni-rika-zakladatel-ceske-imunologie-jaroslav-svoboda
 2. S tímhle motorem by to v Evropě nikdo nekupoval, žere to jak prase Ale na rozdíl od Fordu a Lincolnu, který v kategorii full size SUV V8 už opustil, Nissan drží i u base modelu Armada.
 3. Infinity QX80. Na US trhu konkurence GLS a X7, v této specifikaci cca $80 000, dodává se s jediným motorem V8 5.6 l 400 koní. Až na japonský infotainment a (ne)adaptibilní tempomat, který se při zastavení do 0 km/h vždy vypne, to není špatná jízda.
 4. Někde vyžadují do letadla respirátory? Teď konečně zase hodně lítám, hlavně se Swiss, Lufthansou a United, ale všude mají vysloveně napsáno, že stačí chirurgické roušky a taky je má cca 90% lidí. Koncem října jsem letěl se Scandinavian z Kodaně do Stockholmu a tam už roušky nemusely být vůbec, neměla je ani posádka, na vnitro skandinávských letech byla povinnost zrušena cca v polovině října.
 5. Česká vakcinologická společnost je proti povinnému očkování. Česká vakcinologická společnost ČLS JEP nesouhlasí se zavedením povinnosti očkování proti covid-19 u osob ve věku 60+. Naopak zavedení profesního očkování u vybraných skupin považuje za nejvýznamnější součást preventivních opatření profesionálů v době pandemie.
 6. To je snad lepší koupit hned na chronu24 za cca 38 000 €, za 35 let budou určitě dražší
 7. Afri, buď naprosto v klidu, Smejkal v kampani říkal, že v případě, když se objeví nová mutace, bude trvat řádově týdny, než se vakcína upraví na novou mutaci, nebo ne?
 8. Kdybychom si snad stěžovali, co všechno nemůžeme, tak tady je pár novinek z nejproočkovanější země Evropy. Vláda uvádí, že rouška bude povinná v uzavřených prostorách a digitální certifikát bude povinný i pro vstup do restaurací, hotelů a posiloven. Pro vstup do klubů a barů je také povinný negativní test . Je povinné předložit negativní testy pro všechny cestující na letech do Portugalska.
 9. Podle prezentace níže jich bylo v roce 2014 celkem 48 200. Prymula.pdf
 10. Jasný, nešlo o žádnou randomized double blind placebo controlled studii, nechci ani hodnotit, zda je Ivermectin blbost, je to pouze informace, podle zpráv ze srpna mají/měli připravenu studii(design jsem nenašel), ale tehdy neměli pacienty a jednali o výměně expirujících balení. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ivermektin-fakultni-nemocnice-u-svate-anny-brno-huvemec-koronavirus_2108110642_dok
 11. Nedělejme z toho nějaká neschválené homepatika, Ivermectin se normálně podával na Covid ve FN Brno u sv.Anny, celkem 150 pacientů. https://www.fnusa.cz/ivermectin-dobra-tolerance-lecby-a-mozny-pozitivni-efekt/
 12. Ty, co utáhnou na Vertuo, jim budou muset platit. Už si to vyzkoušeli s Originalem, taky dost bojovali do roku 2012 za zachování původních patentů a není se divit, Nespresso bylo/je nejziskovější část Nestlé.
×
×
 • Create New...