Jump to content

Americkej

Member_50
 • Posts

  3,543
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Americkej

 1. Pokud mám kompletní sadu na sezonu vyváženou, při opravě jedné pneu nevidím důvod vyvažovat krom té opravované zbylá tři kola. Netuším, jak může šroub v jednom kole ovlivnit ostatní? A za stovku kolo? Já tady na vsi platil převážení 2700,-Kč za tři sady (12 kol), bez papíru na dřevo. A to vozím kompletní kola sundaná a pečlivě umytá na přívěsu. Všechna od nových bez defektu.
 2. Člověče, Tobě snad jde po krku úplně každej, koho potkáš. A z vobyčejnýho vrutu je teroristickej čin. Chyba bude určitě na straně zeměkoule, u sebe nehledej.
 3. Aha, tak to je naprd. Lidi jsou špatný a doba je temná.
 4. Buď prosím korektní. Zašrouboval(a)(o). Hele, nemohls ho normálně chytit po cestě?
 5. Smutný... já mám rád Tusk, velká atmosféra.
 6. Špatně položená otázka. Ptej se, kvůli komu tam ta pí.ovina vůbec musí být. Neznám osobně nikoho, kdo by start/stop nevypínal.
 7. Že by za kasou v supermarketu neseděla jaderná fyzička?
 8. Tak skoro všichni jezdci toho vystřídali povícero, to je přirozený. A díky, zatím teda úplně nevím, co s ní provedu, ale jiskra přeskočila, vibrace tam jsou
 9. Já vlastně ani nevím, proč jsem jí koupil, má v sobě něco zlomovýho... A už se těším, až jí rozeberu do šroubku, dostanu do "vitrínový" kondice a poskládám. Krom lehké kosmetiky je v supr stavu, 30000 km reálnejch Podruhý v životě jsem koupil mašinu s koncem sezóny, taková blbost! Fakt jí chci řádně protáhnout, takže já požaduji jaro. Bezodkladně.
 10. Teď úplně nevím, jestli si neděláš prču? Jezdec a tuším 2004 i ambasador bmw boxercupu...
 11. Takže jsem si dnes udělal výlet na otočku k Bodamskýmu jezeru:
 12. Naštěstí jsem soudnej chlap a odpovědí proč jí nebrat je mnoho. Další krám do chalupy? Nepotřebuju. Jezdit na ní je nesmysl, neumí nic, co by lépe nezastaly moje současný motorky. Je těžká, výkon jak dnešní šestikila, brzdy naprd. Subjektivně je ošklivá, taková divně nafouklá. Sportovní je kladivovitě-možná pro sebevrahy, na cestování nevím, má fakt divnej posez. Verdikt celkově: děkuji, nechci.
 13. Tím kováním si nejsem právě jistej, ale BCR I RMR měly se soutěžákama prodloužený zdvihy, aby si zvětšily odstup ventilovejch vík v náklonu, takže oproti obyč jsou to vysoký kozy. Kola měly 5,5 palcový 180 namísto 5 170. Co mě překvapuje nejvíc, že i ostrý Cup jezdily se seriovejma brzdama... aspoň podle fotek jsou všude axiály nahoře i dole. Ti chlapi museli mít koule jak melouny. Začínám se na ní těšit...
 14. Mám za to, že technika je stejná. Jsou to stále jen tovární repliky, ostrý boxer cup bude o trochu jinde. U ostré předpokládám odlišný naladění motoru, osazení jinýho podvozku, absenci ABS a vyhřívaných heftů plus jinej výfuk. Limitky měly krom lakování BCR v serii karbonový doplňky (ventilová víka, přední blatník, belly pan a kryt sedla spolujezdce). U standartních verzí to bylo volitelné příplatkové příslušenství. Řekl bych, že už se začíná BCR stávat i zajímavým sbírkovým kusem, ceny začínají šplhat. Teď je na mobile jeden ostrý Boxer cup a je levnější než RM replika. No jo, jenomže RM je subjektivně o fous hezčí. Začalo to nevinně jako blesková myšlenka pro M-72 a postupně jsem se vyhecoval do rozpoložení, kdy si sám kladu otázku, proč jí nepřidat do garáže.
 15. No jo, Tvoje bejvalka. Dostává vše o co si řekne a stále je v nejlepší kondici Původně jsem jí chtěl tak na dva roky a omladit. No už jsou to 4 a nemám nejmenší důvod se jí zbavovat...
 16. Tak limitka Boxer cup je nádhera, barevný schéma pak převzal čtyřválcovej Power cup. Ale ceny lépe nekomentovat...
 17. Beton (recepturu už přesnou nevím, ale dost vysoké nároky), přebroušenej a natřenej paropropustným epoxidem.
 18. Houbička mi nefunguje, tak obyč gumový kolečko...
 19. No jo, asi je u Rolexů teprve na čekačce.
 20. Což je samozřejmě zhovadilost, tuhle práci zvládne i obyčejnej benzinovej pětilitr.
 21. Děkuji za nabídku, kolega mi odepsal, že jsem druhý Takže pravděpodobně z toho sejde. Přesto si vážím tvé ochoty a děkuji Ti veřejně. Pokud by náhodou na mne došlo, pošlu SZ. Každopádně Ti přeju fajnovej den.
 22. Ahoj, zkusím tu štěstí. Kolega z Moravských Budějic dává pryč hromadu časáků. Neměl by někdo náhodou cestu Moravské Budějky- Písecko, nebo Praha? Není to nijak urgentní, ale drobnou radost by to udělalo. Hezký večer a díky za pozornost.
 23. Cvičení v plavkách mi přijde drasticky nedoceněný.
×
×
 • Create New...