Jump to content

Americkej

Member_50
 • Posts

  3,307
 • Joined

 • Last visited

About Americkej

 • Birthday 03/11/1971

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Písku
 • Fanoušek značky
  byl

Recent Profile Visitors

7,932 profile views

Americkej's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Poslední UP Hodinky jsem uložil do šuplíku, kde na ně zapomenu. Dále už je slevňovat nechci. Výměna je možná pouze za Gulf Monaco, nebo bílý keramický Daytony. V obou případech s mým doplatkem.
 2. Včera jsme zapíjeli s kamarádem opožděně Karla Lopraise. Skvělýho chlapa.
 3. Dlouhodobě nechápu užívání tohoto vlákna pro vzpomínky na zesnulé. Dovoluji si založit pro tento účel nové, "R.I.P."
 4. Snad už bude celoplošně třicítka. Na celý zeměkrychli.
 5. Já rád zkratkovitá vyjádření. Není o čem polemizovat. Samozřejmě, že i přes překračování rychlostních limitů je mou prioritou se nezabít, ani nepoškodit svoje (natožpak cizí!) vozidlo. Prostě vždy v ten moment a vzhledem k okolnostem to vyhodnotím jako bezproblémové. Počítám, že to video Bugattky dalo víc příprav a zajištění, než by se zdálo.
 6. Taky jsem byl zas jednou nenažranej. Až doma jsem zjistil, že ty 400 nemají visačku. Snad to nejsou fejky.
 7. Vo co jde? Ke 300 se prolítnu párkrát do roka a to nemám ani zdaleka srovnatelnou techniku. Jel v minimálním provozu a s otevřeným rozhledem. Ale dav "coby-kdyby" má jasno: je to debil a patří upálit! Prostě neomezená znamená neomezená, se s tim smiřte.
 8. Tady s Tebou souhlasím celkově. Použil jsem záměrně extrémní přirovnání na jinou extrémní situaci. Ale já skutečně vnímám sociální dopady "proticovidových" opatření jako brutální a nevratné. Covid z medicinského hlediska vůbec neřeším, ekonomické dopady opatření taky ne. Tak jako HIV, rakovinu a všechny chřipky světa a smrt obecně jej přijímám jako součást lidství. Až bude po týhle šaškárně, přijde další a jiná. Celkově vnímám očko jako prospěšné, způsob prosazování nikoli. Že to Džokovi neprojde, jsme se shodli hned v úvodu. E: ...až bude po... jsem měl na mysli, že si veřejně přiznáme fakt. Žádná tečka za covidem nebude, nikdy.
 9. Asi to bylo na mne. Reaguju přímo, po dlouhé době jsem Tě vyndal z ignore listu. Ale asi se tam brzy vrátíš, tohle už demagogické srovnání je. Já vnímám rozdíl mezi ekonomickým imigrantem, kterého nikdo nenutí opustit domov a ilegálně překročit hranici svrchovaného státu. Austrálie do těch "kokot" lágrů zavírá i své vlastní občany.
 10. Máš recht. Ta "proticovidová" opatření mě serou celkově. Především kvůli sociálním dopadům. Často jednám impulzivně. Přiznávám, že především u tohoto tématu ztrácím glanc a pokusím se více držet zobák. E: přestože já určitý paralely mezi hrůzama 2. sv a posunem vnímání současnýho světa vidím. Takovej sešup ztrát práv a svobod jednotlivce totiž od druhý světový nemá kurvadoprdelepráce obdoby, včetně našich padesátejch.
 11. Jasně že víš, kombinace tohohle motoru a podvozku je prostě geniální.
 12. Svážet lidi do taborů násilím a proti jejich vůli z domovů (kde by se dotyční mohli izolovat sami), mi nic jiného než fašistický koncentrák nepřipomíná. Přestože účelem není dotyčné spálit v pecích a ostraha nemá esesácké uniformy. Takové zacházení s člověkem si dokážu ospravedlnit pouze u zločince, kterému byla soudem prokázána vina. Ne u podezření na pozitivní test chřipky . Tady jsme ve shodě. Jak jsem psal, aby udrželi ta drakonicky nastavená pravidla (proto příměr k fašismu), potřebují udržet zdání naléhavosti, tedy neztratit ksicht. V tom Ti pevně doufám nikdo nebrání. E: Na dokreslení- tenis jde zcela mimo mne. Srby a Chorvaty nemám moc v lásce na základě zkušeností, ne předsudků.
 13. Babička byla moudrá žena. Jo, slovo "koncentrák" jako označení pro "záchytné covid tábory", kam svezou lidi proti jejich vůli mi přišlo nejpřiléhavější, třebaže nepřesné.
×
×
 • Create New...