Jump to content

Americkej

Member_50
 • Content Count

  2,376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

1 Follower

About Americkej

 • Rank
  Jak kdy
 • Birthday 03/11/1971

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Písku
 • Fanoušek značky
  byl

Recent Profile Visitors

6,996 profile views
 1. Na to, že měly bejt na ruce jen při motorkaření, střelnici a hrubší práci, tak se mi ty potvory vplížej na ruku až nebezpečně často.
 2. HD je vždycky o emocích a tahle je vzbuzuje ažaž. Podle mne je nejhezčí ze současný nabídky.
 3. To vím přesně, mám doma jeden skoro stejnej případ a taky na velký Tescomě. To tak občas ženská chce ukázat, jak je samostatná, že jako rozdělá oheň v grilu. No a vezme si polínko se schovaným hřebíkem. Ve chvíli,kdy se dotkne čepel hřebíku vezme druhý polínko a mlátí shora do nože, že to přece musí jít! Nejde.
 4. Mám ho druhým rokem, a tak nějak dobrý. Jenom teda na rázovej utahovák, když nemůžu povolit něco fest zarostlýho se rychle vyplive. Takže čekám až se znova nafuní a tak dokola.
 5. Já jsem takovej vůl, že to snad ani není možný. Rozstřelil jsem oranžádu a to tak důkladně, že nezbylo nic co by stálo za složení. Rám na trsátka. Úplně zbytečná chyba, za rok mám padesátku, najeto na motorkách hodně, ale blbej jsem jak v šestnácti, no přerazit o mě smeták. A protože jsem se na to nemohl dívat (a vlastně ani na sebe v zrcadle), tak jsem do tejdne přivezl tu samou znovu. Tedy král je mrtev, ať žije král!
 6. Nojo, trpělivost k mým mnoha přednostem nepatří. Ale nějak touhle dobou už by měly vyběhnout T300, s těma se taky spokojím.
 7. Bezva fotky! A až Tě Doxy omrzej, dej mi vědět
 8. 1, Když myslíš... 2, Nelíbí. Ani design, ani cenovka. Safír bych uvítal na ty svý, aby bylo jasno. Zas takovej ranec extra by to nebyl.
 9. Ani nebylo, vzhledem k tomu, že stojej podobně jako jedinej dílek navíc na ty GS v Koscomu.
 10. Ale kdeže, 21 cm, počítám spíš že aktuálně budu u 20, protože za poslední půlrok jsem odložil 20 kg nadváhy... Ovšem to Nato jsi trefil, zahnutej je poslední cenťák jen taktak
 11. Děkuju, chvála potěší. Navíc je fajn spřízněná duše s podobným vývojem. Mý GSa jsou titan dajvry SBGA231, předloňskej ježíšek je bral funglový a dodnes bych nevěděl, čím je případně nahradit.
 12. Tak jsem si dnes nadělil digitálky. Proč? Furt se nějak ne a ne najít, patero hodinek ve vrtiči mi vadilo, že nevím který vzít a těch co nenosím mi bylo líto... Takže všechno pryč a znovu a líp. GéeS je mi teď zas líto na hrubou práci. No a digi vlastně ani nejsou plnohodnotný hodinky, takže by se s mojí OWG vírou tlouct nemusely, žejo? Je to asi můj pátej pokus s Géčkama. No ať nenapínám, mám pocit, že na čas zůstanou. Bral jsem je spíš z nudy a s předtuchou, že za tejden budou v inzerci. Tak nebudou. Jsou to pvní Géčka, vo kterejch fakt na ruce nevím, přitom váhu cejtím a zpracování pouzdra i tahu je příkladný. Ale rozměrově malý a hlavně nízký hodinky to jsou, pohodlný podle mýho gusta. Navíc digi eliminujou skákající vteřinovku, tu už bych nesnesl. I proto jsem taky šel ke Spring Drajvu. Asi jediný mínus, který bych jim dal je minerální sklo, no však uvidíme za čas jak moc je dorasím. Ale seknout tam safír a chtít vo litr víc klidně mohli, zatracené, že je to netrklo. V tuhle chvíli mám přesto radost a jsem lehce překvapenej, že i "laciný" digitálky uhrajou efekt solidních hodinek. Podobně jako u Junghansů Mega.
 13. Řekl bych, že větší smečky vlků by uvítal, ušetřil by něco za granule...
×
×
 • Create New...