Jump to content

Americkej

Member_50
 • Content Count

  2,346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Americkej

 • Rank
  Jak kdy
 • Birthday 03/11/1971

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Písku
 • Fanoušek značky
  byl

Recent Profile Visitors

6,867 profile views
 1. A tak to jo, už vím, čeho všeho jsi schopnej pro pocit pohodlí udělat náramku. Vlastně se mi ten Tvůj přístup líbí. Já zas řešíval opačnej problém. Fungl Seika na náramku a já dokupuju článek navíc...
 2. Nejspíš znáš kanál Wild Wonderful Off-Grid na YT, sleduju je od téměř počátků a je to velká pecka!
 3. Chtěl jsi říct Endmill, najisto. A kucí, nebojte se těch kapek, jak prorazí i skálu. Vona je to furt jedna a ta samá, jakože dokola...
 4. Pokud Tě SKX007 tak berou, určitě s nimi chybu neuděláš. Je to model z doby, kdy Seiko svět byl v pořádku, je to jedna z nejrozšířenějších ikon značky. Bavily mne dlouho. Jo a manželkám se vždy říká rozpočet, který chtějí slyšet.
 5. Ondro, máš to vážně hezký! Mám rád podobný jednoduchý, čistý a přesto osobitý design.
 6. Já tam vidím "Kazachka ojsa ty ojsa" taková kompilace, kde ruský holky mávaj právě těma šavlema. Možná jsem to blbě vložil? Cali: Ruský nože mi sympatický jsou, zrovna zvažuju od Cheburkova Gudzon, moc bych rád i ZT velkýho Sinkeviche, ale pouze v celotitanu, ten je k nesehnání.
 7. No jedná se mi především o funkční záležitost, tedy slušnou ocel a přijatelný zpracování (pro strojaře). Zdobení a umělecká hodnota je mi buřt. Rozhodně nechci atrapu na kukačku. Nejsem příznivcem krámů "do vitríny." Japonce podle zadání pod pade nepořídím ani omylem a na tuhle hladinu (kilo za dva) už jsem moc lakomej, furt si uvědomuju, že se jedná o zbytnej rozmar...
 8. Jak už nevím co by roupama, tak se mi furt vrací potřeba pořídit ňákej meč, nebo radši dva. Líbí se mi všecko, od japonců po gotiku. Teď zrovna zas tahle rusárna: https://www.ruske-noze.cz/ruske-narodnostni-mece/378-saska-tkv-1-silvered.html Zkouknul jsem pár videí: Otázka zní, jestli už mi hrabe přes čáru, nebo je to fajn nápad? Cenovka jednoho kousku je pod sébou do kapsy, která mne zklamala. Si tak řikám, že by mi dva křížem na zdi vedle krbu nevadily. Jenomže jsem vychovanej za normalizace, tedy protirusky. Se to ve mně tak ňák pere, no. Takže vážení šermíři, prosím o rady, zkušenosti a fotky.
 9. Vůbec, minulý víko jsem sundal ACS, nandal sérii a cajk. 2 hoďky zábavy, z toho 30 min. jsem hledal momenťák :-)
 10. Hmmm, myslím. Máš s ním ňákou temnou příhodu? Já jsem s nim v cajku. Opatří co si řeknu, za rozum a přezutí si tam ohlídám. Vozím ale v kufru auta sundaná kola, svojí mašinu už bych pod cizí šroubovák nepustil.
 11. Pneuservis červený, motorky řeším přes něj. Fakt schopnej chlap, vstřícnej a vždy schopnej domluvy, opatří i nestandart. Navíc jezdí GéeSa.
 12. Já se vešel těsně pod bůra za dvoje rovnou, protože mi bylo jasný, že jedny si hned rozsednu, nebo šikovně schovám. Bral jsem lepší skla ale obyč obroučky, titanflex se mi nelíbily ani jedny z nabídky. Ale než jsem si na ně zvykl, to byl děs. Třeba čtu, mám je na nose. Zvednu se z křesla a ztrácím orientaci, normálka se mi dělalo blbě. Staroba je hnusná věc.
 13. Má to správně, taky jsem se tomu kdysi dávno podivoval. Bylo mi tehdy vysvětleno, že zatímco zadní kolo je namáhaný převážně akcelerací, tak přední naopak při brzdění. Nějakej vodní klín pod kolo nikoho nezajímá, je špičatý. Ten "otočenej" vzor je všude, napříč značkama.
 14. To neříkám. Jen že furt platí, že záleží na koho narazíš. Těžko se hádat s ouřadem.
 15. No tohle byla právě oprava a fyzicky jí nechtěla. Ale po telefonu mě nakonec pronavigovala celým procesem. Snad bude chvíli pokoj.
×
×
 • Create New...