Jump to content

Americkej

Member_50
 • Posts

  3,410
 • Joined

 • Last visited

About Americkej

 • Birthday 03/11/1971

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  u Písku
 • Fanoušek značky
  byl

Recent Profile Visitors

8,170 profile views

Americkej's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. S vývodem sis to prima usnadnil, dávám je všude. Pokud jednou týdně motorku projedeš aspoň hodinu v kuse, tak nic neřeš. Já dobíjím den předem jen když chci protáhnout uloženku, co stála víc jak dva tři měsíce. Nejdůležitější pro život baterky je správné zimní uložení. Tedy nabitá a ve stabilní, pokud možno plusové teplotě. Teď jsem dodělával na Najntýčko USB dobíjení na řídítka a ten vývod posloužil i za tímto účelem. Miluju na Optimate ty sjednocený vodotěsný konektory na všechno. Ale asi to podobně bude mít řešený i konkurence. Moje trojspřeží si nestěžuje, baterky dají 8 let jak prd.
 2. Je úplně jedno co koupíš, tu K13R máš evidentně zadřenou v mozkovně. Radši trochu přiškrábni a vem jí, spokojenost a vnitřní klid je nade vše.
 3. Je důležitý si ujasnit, jestli chceš barvu prodyšnou, nebo uzavřenou. Já šel s TopStone : https://eshop.topstone.cz/garazovy-nater-topstone-ep13-ral-7001-6kg-baleni.html
 4. No nevím Afri, ale von ten starej barák nikomu nepatří? Navíc sběratelé za pěkný stav válečných zbraní slušně zaplatí.
 5. To je strašný, úplně se mi sevřel žaludek... Upřímnou soustrast Honzově rodině.
 6. Tak to je hezký. Já jsem 1971 rok, až je budeš posouvat, vzpomeň si na mne
 7. No, až po výměně kyčelního kloubu jsem si mohl koupit zpátky najntýčko. Výrazně pomůže cvičit nohy. Jednak je posílíš a zlepšíš jim krevní oběh...
 8. Ano, tak jsem to myslel. Nevěděl jsem, že protěži se daří i u nás. Měl jsem za to, že vyžaduje alpské klima. V okně by se mi taky líbila.
 9. Není to okruhovka? Tak to jsem se nechal pěkně napálit, já měl za to, že kupuju supersport. Jasně, že repase sedmi letýho podvozku by trochu pomohla, ale já si občas něco umanu... Podvozek z výroby"ošizenej" nebude, použili USD vidle z S1000RR. Bohužel v roce 2015 ještě nebyly plně stavitelný, ty jsou od tuším 2017. Zas mám na oplátku E3, bez hovadin. Jen ABS, který lze vypnout, tedy toho správnýho chuligána
 10. Ahoj, zkusím tu poptat. Neumí tu někdo z džentlmenů lepší cenovku na Ohlinse? Zvažuji apgrejd najntýčka, ale přeci jen kilo deset je morda zlá... Za sz dík.
 11. No ty vole, volá mi zástupce aguntury, přes kterou pronajímám. Při roční kontrole bytu zjistili, že nájemník típá cigára o plastový rám okna. Okna jsou měnená před pár lety. Kde se berou takoví idioti? Nájemníci dva, studenti vš. Na pohled normální lidi, kluk a holka, bílé rasy, rodilí Češi. Nic co by napovídalo rizika... Plastový okno nepřekytuješ, debila zabít nesmíš. V obou ložnicích. Super.
 12. Doufám žes měl v každým podpaží sele a děcko na předním blatníku.
×
×
 • Create New...