Jump to content

Miraclei

Member_50
 • Posts

  80
 • Joined

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Žena

Miraclei's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. TF Grey Vetiver je dobrá volba!
 2. Marcusi, v případě, že jsi neměl možnost vyzkoušet, nabízím ti za malý poplatek (pošta + bublinka) poslat zbytek v origo flakónu. Vůně je to hezká, ale pokud tě vůně láká díky cedru v názvu, tak já ho tam osobně moc necítím. Někde se schoval, cítím tam spíš vetiver, taky sladkost, ale ne "ulepenou" , šalvěj. Mně přijde hezká, uklidňující, bylinná, čistá, není v ní nic co by v ní vadilo. Můj názor je ten, že se většině může líbit a co se týká výdrže, je docela slušná. Pokud mám porovnat Chopard Noble Cedar s klasickým Declarationem, jak píše výše Mazzi, tak jednoznačný vítěz je Cartier, ale jsem názoru, že tyto vůně se moc porovnávat nedají, každá je jinak hezká. Cartier je oproti Noble Cedr daleko víc sexy.
 3. Kromě vůní od PR je to skvělá volba, za mě vyhrává Cartier Declaration d'Un Soir a nebo úplná klasika Cartier Declaration, tohle jsou opravdu nádherné vůně. Do podobný kategorie bych zařadila i Tom Ford Grey Vetiver, který je nádherný hned od začátku a není potřeba dlouho čekat, kupuji ji opakovaně. Nově doma "máme" od Toma Forda i Noir, který už nějaký ten čas na rozležení potřebuje.
 4. Kdyby jste nebyli finančně limitováni, pořídil by si z vás někdo tuhle úžasnou strojovnu?
 5. Minulý týden v hodinářství Carollinum uskutečnili jeden velmi úspěšný prodej, kdy nového majitele získaly hodinky Reverso Gyrotourbillon 2 z manufaktury Jaeger-LeCoultre za více než 7 milionů korun. Hodinky byly vyrobeny v limitované sérii 75 kusů z růžového zlata a jsou vybaveny inovovaným sférickým tourbillonem eliminujícím vliv zemské gravitace na chod strojku. Úchvatný je kromě výčtu funkcí také vizuální estetický zážitek do "duše" hodinek, tedy na pohyb strojku. Tyto hodinky již reprezentují kategorii uměleckého díla a jejich cena s léty ještě poroste. Šťastný majitel bude mít podle T. Kotvaldové s těmito hodinkami radost i z toho, jak neúprosně plyne čas :-) Naprosto fantastické video! Pánové, co na ten umělecký skvost říkáte? Z toho strojku se až tají dech.
 6. Laiko, nemusím být odborník, abych si nevyčetla info z odkazu.:-) Vodotěsnost: 30M - vlhkotěsné - déšť, omytí rukou! Už jen kožený řemínek nebude to pravý do moře, nemyslíš?
 7. Asi se někde stala opět chyba.:-(
 8. Díky! Passenger - Let Her Go
 9. Kim Cesarion - Undressed Proč se mi jednou objeví po vložení jen odkaz, jindy video? Vkládám vždy stejně. Díky.
 10. Manželku naprosto chápu, s tou gumou se mi fakt moc líbí!
 11. :-D Romane, jsem ráda v obraze a to mi zatím stačí, budu se těšit na recenzi, ráda se dozvím o tý "zvláštnosti" více.
 12. Ježíš to je divný! Foto ok, ale ciferník mi přijde jako doplňkovej atribut k tomu "koltu" nebo jak to nazvat! Omlouvám se, ale tohle jsem ještě neviděla, ale věřím, že se můžou někomu i líbit.:-)
 13. Tak ten je naprosto boží a ten obojek vůbec není marnej. Daimonkovi pohlazení!
 14. Ok, pánové, na svůj názor máte právo, neberu vám jej, mě to pobavilo. MB mám ráda, ale sdílím názor, že je možné si je nesplést, protože je to furt nějaké stejné, ale mi to zase tolik nevadí. Ok, tak něco jinýho.:-) Alex Clare - Treading Water
×
×
 • Create New...