Jump to content

bacil.357

Member_50
 • Content Count

  678
 • Joined

 • Last visited

About bacil.357

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  doma

Recent Profile Visitors

3,116 profile views
 1. bacil.357

  Ukaž svoje Laco

  Je to německý STAIB. Já koupil na Amazonu v DE, ale můžeš koupit i přímo od STAIBu na jejich stránkách.
 2. bacil.357

  Ukaž svoje Laco

  Odvrácená strana .........
 3. Návrat k ozubeným kolečkům. Po zhruba dvouletém digitálním období ( G-Shock GMW-B5000D ).
 4. bacil.357

  Ukaž svoje Laco

  ...měl jsem je teď několik týdnů na medově hnědém Hirsch Liberty. Vypadalo to dobře, ale začalo to pomalu zavánět. A to jsem s hygienou kamarád. Tak jsem pořídil drátěnku a jsem spokojen.
 5. bacil.357

  Ukaž svoje Laco

  Tak jsem pořídil drátěnku......
 6. Děkuji za ochotu, chlapci. už to mám. Klikal jsem na to pravým tlačítkem, ale nenapadlo mě otevřít položku hledat...
 7. Zdravím místní odborníky. Potřeboval bych poradit jestli a jak jde u W10 odstranit, na spodní liště (řádku) vlevo, okno pro vyhledávání. Snad jsem to popsal dobře, nejsem IT odborník, jen uživatel.....
 8. Objevil jsem tyto titanovky..Jako dobrý....až na tu cenu...https://de.casio-shop.eu/p/gmw-b5000tb-1er/
 9. Tak mi konečně přišla odpověď. Ocelový náramek přijde na 118 Euro. Ale není momentálně dostupný.
 10. ..ty hodinky mají rozhozený čas, protože je nikdo tak 5 a půl roku neseřídil. Je ne nich letní čas, takže cca 15 min do plusu. Občas mi opravdu připadá, že mladej (4 a půl roku ) je v jiným pásmu.... Mimochodem mají pořád ještě původní baterii. Koupeny na jaře 2012.
 11. Konečně jsem vyfotil svou rodinku. Seřazeno podle toho jak se rozrůstala. Kvůli těm prvním jsem vlastně objevil tohle fórum, teď je má junior na hraní.
 12. Můžu se zeptat, jsme stále v emailovém kontaktu.
 13. Mám ještě jeden postřeh vztahující se k "ocelovkám". Hodinky jsem kupoval od zdejšího člena. Při zkracování tahu potratil stěžejku z článku tahu. Protože jsme na to přišli až po dokončení obchodu, tak se mi samozřejmě snažil chybějící stěžejku sehnat. A teď to přijde. Napsal do Koscomu, jestli jde koupit originál stěžejka nebo set stěžejka+dílek tahu. A z Koscomu odpověděli, že nelze koupit ani stěžejku ani set. Hodinky byly koupeny u AD v Německu, tak jsem zkusil napsat přímo tam. Protože mám jen ty nejlepší zkušenosti z obchodníky v DE, byl jsem si jistý, že něco vymyslíme. Blesková odpověď přímo od majitele obchodu, že není problém jako náhradní díl koupit set stěžejka/dílek tahu za 15 Euro. Nabídl mi ale i možnost, když stěžejku oměřím, že se pokusí najít něco neoriginálního, co by pasovalo. Navíc příjemná komunikace, ikdyž jen po mailu. Zvolil jsem variantu originálního dílu. Shodou okolností je tento prodejce nedaleko mého zaměstnání, tak jsem tam poslal kolegyni z práce a ta mi to doručila pod nos. Takže opět český obchodník opět zklamal..
 14. Tak hlásím, že jsem se před chvilkou vrátil z práce a nedočkavě a s napětím podíval na display..No a je tam krásné RCVD. takže spokojenost a díky za rady.
 15. Děkuji pánové. To je to co jsem hledal...Podržel jsem to tlačítko až se zobrazilo ALL, ale nastavení města , ostatní nastavení jako vypnutí zvuku, power save a prostě vše zůstalo nastaveno jako předtím..
×
×
 • Create New...