Jump to content

rejan

Member_50
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About rejan

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday September 6

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Kousek od Brna
 • Fanoušek značky
  Raky/hodinky/,Hi-Fi,hard rock.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Klavírový černý lak . Perfektní stav jak optický tak technický. První majitel nekuřácká domácnost, hrané jen doma . PC. 45000,- Spitzen klasse na Excelii. cena : 27000,- včetně stojanů Norstone. /Pc 5000.-/
 2. Perfektní a jasná domluva,bleskové odeslání,perfektně. zabaleno. Snad v lepších časech i osobně. spokojenost.
 3. Všechno klaplo na čas přesně. Jak bylo domluveno, palec nahoru. Snad to tady na Chronomagu ještě není tak v pr....... jako jinde.
 4. První obchod a na jedničku.Díky.
 5. Spokojenost s obchodem jako vždy. Díky a doporučuji.
 6. Všechno proběhlo podle domluvy.Vstřícnost rychlost,komunikace. Děkuji a příště snad osobka.
 7. Beoplay H9 drát i BT. rozdíl je obrovský. S kabelem to hraje jako velké bedny.To co jsem očekával. přes BT nevím ,je to jiné. basy měkčí ,středy méně výrazné. výšky se ztrácí. k vaření k práci apod to stačí. na kvalitní poslech tragedie. kabel je kabel.
 8. Jojo 5. Stupeň. Veškerá zábava a nedej bože dokonce i osobní setkání.je přísně zakázáno. Nechal bych jen témata jako "jakou dezinfekci používáte , nebo " co máte dnes na hubě za respirátor "
 9. Kompletní balení,stav nových. Téměř nehraná. Pc 3000,- Moje cena na poslední chvíli před svátky 1300,- Kolem ZR mohu přiblížit.
 10. Všechno proběhlo perfektně. Spokojenost.
 11. Páni ,v Pohořelicích je hi-fi bazar ,prodává tam velmi fundovaný pan Karel. Nutno vidět a slyšet,všechno propojí,předvede,pokecá,poradí.Má tam naprosto všechno od beden do AV receiverů od kačky do milionu. Mám odtud bedny Elac.Stojí za to tam zajet podiskutovat ,poslechnout než utratíte peníz.a pak budete nasr.... Dobré hi-fi za malý peníz opravdu není.Jo a k tomu kinu.Nestojí to za nic ,t aky jsem si tím prošel,stereo je nade vše. Na koncertě kapela taky nehraje zezadu a z boku,jen zepředu!
 12. Automaty prodej a kup si spolehlivý manuální nátah. Ráno sedneš na OO natáhneš si hodinky ,stane se z toho den zlepšující rituál a o žádný hemžení ani rezervu chodu se nemusíš starat. Navíc krásně tikají.
 13. Tady je video sice v polštině,ale srozumitelné to je. https://ruvid.net/video/casio-eqw-m710-wave-ceptor-synchronizacja-gMM_24bdUlI.html
×
×
 • Create New...