Jump to content

batoo

Member_50
 • Posts

  271
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Vostok Europe, Aviator, ANCON, Steinhart, Panerai, Zelos, Halios, Lüm-Tec, Armida, Maranez, Mr.Jones, Helson

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

batoo's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Prodám Apple TV HD verzi, 4.generace (ta poslední před verzí 4k). Full HD rozlišení 64GB kapacita včetně ovladače. Napájecí kabel Bez HDMI kabelu, to má každý doma. Vzhled nic moc, ale je plně funkční. Je to verze s USB portem, tzn. že jde i Jailbreak. Cena včetně zásilkovny 600,- (posílám po převodu peněz). Díky za prostor
 2. Prodám mnou dělaný nůž Bushcraft Tracker. Údaje o noži: Čepel od Ivan78, materiál: pružinová ocel Leptáno v kyselině pro odolnost vůči korozi Dřevo tmavé tvrdé, napuštěno tungovým a pomerančovým olejem Rozměry nože: tloušťka hřbetu 6.5mm délka čepele 182mm celková délka nože 312mm výška v nejvyšším bodě 45mm K noži je možné ušít pouzdro. Zasílám po platbě předem na můj účet. Zásilkovna na mě. Cena nože 2500,-, s koženým pouzdrem 3500,-.
 3. Prodám mnou dělaný nůž Bushcraft Tracker. Údaje o noži: Čepel od Ivan78, materiál: pružinová ocel Leptáno v kyselině pro odolnost vůči korozi Dřevo tmavé tvrdé, napuštěno tungovým a pomerančovým olejem Rozměry nože: tloušťka hřbetu 6.5mm délka čepele 182mm celková délka nože 312mm výška v nejvyšším bodě 45mm K noži je možné ušít pouzdro. Zasílám po platbě předem na můj účet. Zásilkovna na mě. Cena nože 2500,-, s koženým pouzdrem 3500,-.
 4. Prodám TOPS Tracker Digger nikdy nesekal, neřezal a nebyl nošen. Prakticky nesehnatelný. Nůž je pouze od oleje jak byl pravidelně na poličce natírán. K noži je nylonové pouzdro originál od výrobce a píšťalka TOPS. Informace o noži: Ocel 1095 s postřikem proti korozi Tvrdost 56-58 HRC Celková délka 27CM Délka každého ostří 12cm Tloušťka 6,4mm Střenka: Mikarta Váaha nože: 510g Převod peněz na můj účet před odesláním nože. Zasílám zásilkovnou po obdržení platby, Cena: 6000,- Kč (zásilkovna v ceně), případné dohoda.
 5. Prodám mnou vyrobený kovaný dlouhý nůž, vhodný na sekání (nenazývám ho mačetou, protože se hodí i na klasickou práci s nožem). Info o noži: Čepel od Ivan78 Typ oceli: pružinovka (14260) Leptáno v FeCl3 Parciálně kaleno na hamon Délka čepele 210mm Tloušťka ve hřbetu: 4mm Celková délka nože 340mm Střenky: mikarta mnou doma vyráběná s menšími dírkami, nemá vliv na strukturální pevnost Post apo vzhled nože s toxic green micartou K noži ručně dělané pouzdro z hovězí kůže, navoskováno. Nůž je velmi příjemný do ruky a na práci, do přírody, nebo jako vánoční dárek. Po obdržení platby převodem na můj účet zasílám přes zásilkovnu. Na fotkách je nůž od oleje. Cena: 3000,- včetně zásilkovny
 6. Všechno podle domluvy a rychlý prodej! Za mě doporučuji, vše zcela bez problémů.
×
×
 • Create New...