Jump to content

ponorka9

Member_50
 • Content Count

  848
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About ponorka9

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Krkonoše
 • Fanoušek značky
  AVIA, Omega and U BOAT for ever!

Recent Profile Visitors

5,923 profile views
 1. Ahoj chronomágové-střelci Jelikož jsem pořídil speciál na trap, neb nic jiného už nestřílím, zbyla mi nevyužitá kozlice Beretta 692 Sporting Black, tedy poslední a nejvyšší model v řadě 692. Zbraň zakoupena v 12/2019 - ještě v záruce. Střílená jednu sezónu (2020), celkem vystřeleno do 2000 ran. Jedná se o model určený na parkur a trap s B-fast mechanismem pro nastavení lícnice. Délka hlavní 81 cm, celkem 8 ks choke (vnější na parkur, vnitřní na trap), karbonová lišta, délkově stavitelná spoušť. Stav zbraně hodnotím kriticky na 95%. Pořizovací cena celého setu 135.000,- Kč, cena k jednání
 2. Jednou korunkou to přeci všechno začalo:) Jinak moc pěkný Seika, gratuluju!
 3. Za mě to jsou na tahu jedny z nejpohodlnějších hodinek. Tah je takový skoro vintážní = subtilní, což k pouzdru naprosto pasuje. Na ničem jiném si je neumím moc představit, i když ta origo guma u této oranžové varianty nevypadá špatně, ale tah je tah:)
 4. Jak tě znám, čekal jsem vintážky. Ale i tahle reedice má něco do sebe....
 5. Dobře ty:) jsou to staré Snorkly, že?
 6. No není to úplně největší designerský majstrštyk:) takhle to bylo i na originál verzi, tak to nechali stejné. Na originálu ale byly jiné ručky, které nepůsobily tak malým dojmem. I když naživo to tak hrozný není, ale ta oranžová je opravdu skoro signální a pořád tě nutí se na ně dívat:)
 7. Já mám tu oranžovou prostě rád:) Na živo jsou výrazně hezčí...
 8. Zde indexy made in Ukrajina, hodinky visí na e-bay řadu týdnů, prodejce zřejmě netuší proč:)
 9. Dost povedená oprava cifru Made in Venezuela. Zdroj e-bay....
 10. Gombo, další králík z klobouku:) Ruský stroj se španělským popisem, ještě jsem neviděl... Já po delší době nový přírustek do rodiny Avií. Modul mi nic neříká, žádný jiný model ho nemá a má docela zajímavě zobrazený datum včetně dne v týdnu a měsíce. Znáte někdo?
 11. Příprava na zítřek:) mám je čím dál radši....
 12. No pěkný kousky máte pánové, jen co je pravda. Hlavně ty Pavlovy Zodiaky jsou super. Ke mě se dostaly tyto Sicury, prošly lázněma a teď mi dělají radost. Tak hezký pátek všem utopencům, teda vlastně potápečům
 13. Pěkné fotečky, díky Karle. Já dnes ústrojovou kázeň dle čtvrtečních pravidel:)
 14. Díky, jsou hodně podobné tvým...nosím je rád, jsou pohodlné a vteřinovku nehyzdí to jejich logo:).
×
×
 • Create New...