Jump to content

Radim01

Member_50
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Radim01

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. gratuluji k zakotvení. Rolexy nemusím, ale nadšení čišící z popisu mě dostalo a beru to, jsou pěkný. (i když asi dočasnému, že? :-) )
 2. Koncem dubna nastávají nejlepší podmínky pro pozorování planety Saturn. Planeta je 28. 4. v 9 hodin v opozici se Sluncem a je na obloze po celou noc. Hodinu po opozici je Saturn nejblíže Zemi (8,816 AU) a jeho jasnost dosahuje +0,1 mag.

  1. damankapsky

   damankapsky

   to máš slušnou komplikaci na hodinkách ;)

  2. GSIA79

   GSIA79

   To vypadá na 1.ligu :D

 3. Nádhera, obzvláště ta spona je brutální.... a protože to ještě nikoho nenapadlo, tak až je budeš prodávat, jsem první ve frontě Gratuluji a upřímně závidím..
 4. Kolem půlnoci z 13. na 14. 12. očekáváme maximum meteorického roje Geminid. Za ideálních podmínek by mělo být možné pozorovat až 120 meteorů za hodinu.

 5. Vážení milí, poradí mi někdo zběhlý (a hodný), kde koupím tohle světélko do kabelky (coby dárek), když je u nás nesehnatelné a nemám registraci na ebay apod.. ?? Díky, Radim
 6. obdivuju... namátkou občas projíždím nějaká vlákna a Karlos vždy nezaváhá, je-li zapotřebí hájit spisovný jazyk... smekám... nebo na to je nějaká utilitka??
 7. a co černý rejnok?? Podle mě ideální, ovšem sám mám "pouze" ještěrku...
 8. ...tak tohle je ten "časový zámek" o kterém píší na poště... :-)))
 9. fonty na lunetě - 20 a 40 na lumi fotkách jsou příjemně retro..
 10. Nikde jsem to tu nedohledal, ale kdo ví... odkaz
 11. OK, čekám pak SZ. Máte můj obtiv za to co děláte (čas, úsilí, nervy...) Peníze jsou to minimální, čím mohu přispět... SMEKÁM
 12. jasně a ten je tady opravdu excelentní. BTW - bez urážky nikoho: momentálně pro mne quartz znamená "laciný". Znovu podotýkám, že to není nic hanlivého a samozřejmě si uvědomuji existenci vyšších levelů quartzu, ale taková ta stádová produkce je pro mne asociována takhle...
 13. osobně ladičky ke quartzu neřadím - neříkám, že to tak má být... BTW ano, ten pohled je úžasný. Já mám raděj mechaniku, quartz beru jako "levné hodinky na surové používání". Prozatím bych nedokázal za Q vyhodit větší obnos (neříkám, že časem se to nezmění......)
 14. také já bych volil č.1 minimálně to bude úplně jiné svezení... Jen nevím, zda jsi kalkuloval cenu servisu (který se bude dát předpokládat).
 15. ...ale svým způsobem taky dobrý, ne?? Hlavní je čistota!! :-)
×
×
 • Create New...