Jump to content

rur

Member_50
 • Posts

  414
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About rur

 • Birthday 12/08/1969

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Znojmo
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

10,235 profile views

rur's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Perfektní a rychlý obchod. Doporučuji.
 2. Ze stavebního spoření už mám vyřízené. Tam nebyl problém. Je to tak jak píšeš, prostě nejsme zrovna obvyklá situace .
 3. Čtu-li pozorně toto vlákno tak se řešila hypoteka na byt jen. Já mám podobný problém bez prokázání příjmu(ne, že bych neměl,ale nízký) potřebuji na stavbu domu. Pozemek koupený mám, stavební povolení také už i nějaké zemní práce a přípravy na další provedeny. Jen ted řeším kdo by půjčil. Krytí(myšleno pak prodat a hypoteku uhradit tímto) prodejem stávajícího domu až bude možno přestěhovat. Oběhl jsem spořitelnu a svěřil i jednomu fin. poradci vždy končilo na nízkém příjmu a příliš mnoha vyživovacím povinnostem. Představa 3mil a na splátky řekněme na 2roky také odloženo. Neporadíte někdo?
 4. Na jaře jsem pořídil levnější a spokojenost https://www.smarty.cz/BikeConsole-drzak-na-kolo-a-motorku-Apple-iPhone-5-p12146?fbclid=IwAR1emg6_9GH5mkwvQA2IOyojyrJ7akfVCXemmerg2gDft72z7GrzOwrJTZA a ted koukám prodej ukončen
 5. Musím taky pochválit Opel z hlediska cena/ výkony atd. Teď jsem sice po 4letech dal pryč Opel Antara ,ale nejlépe prodané(-53%) a nejnižší náklady na servis. Pohodlí na dlouhé cesty hlavně dálnice. Před a po mám Touareg a vezmu-li všechny aspekty tak rozhodně není tento opel za ty peníze o tolik horší. Samozřejmě nejde srovnávat beru poměrem jen. Za ty 4roky 20tis. bez dph jen koukám do účetnictví klasický servis s přezutím kol(bohužel uskladnit nešlo). Kolegu Opel tak navnadil ,že šel do GrandlandX tak jsem zvědav zda-li tomu bude také tak. Už ta obrovská sleva při nákupu je taková potěšující o levné havarijce ani nemluvím. Bohužel Opel opravdu špatné renomé. 9 z 10 za tu dobu co jsem jezdil se ptalo jen jaký s tím problém na ujištění jaký by měl být vždyť to nové auto jen nevěřícné pohledy.
 6. A co něco z východu http://moscowclassicshop.com/index.php?id_category=24&controller=category&id_lang=1 zrovna dnes na ruce tak přispěji názorem
 7. 250 tis. za tak staré auto mě příjde dost. Vzhledem k tomu, že každá oprava a ty budou tak 20-30tis kč.
 8. Na novém tahu už od vánoc
 9. rur

  Zapařená monstra

  Monstra mam z druhe ruky. Platba cca 1500kc, stejna byla i u jinych seik co se zpozdovali. Napis jim emal reaguji briskne.
 10. rur

  Zapařená monstra

  To samé jsem měl v létě a v http://www.altro.cz/hodinky/servis/servisni-strediska.html odstranili. Doporučuji.
 11. Na mobilu naistalováno Digital clock live Wallpaper-7 z takovéhotoho obchodu v mobilu
 12. Měl jsem VR6 v Touaregu. Bylo super už jen zatlačím slzu.
×
×
 • Create New...