Jump to content

VojtaB

Member_50
 • Posts

  836
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

7,663 profile views

VojtaB's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. UP, prodej i touha po GS pořád aktuální
 2. VojtaB

  Vintage seiko

  Nemám je teda u sebe, ale 7a28 vlnu si nemůžu nechat ujít I když jsou na týhle fotce ve vedlejší roli... Ale na ruce jsou taky :))
 3. VojtaB

  K: Seiko Monster

  Hop na oranžády nebo limitky
 4. 15 stran pozitivních hodnocení mluví samo za sebe S Davidem už jsme spolu řešili hodinky i auta a vždycky maximálně v topu. Jestli chcete věci na zápěstí nebo na silnici v top stavu a stress free, tady není o čem, 10 / 10.
 5. Designový oddělení v San Martin Očividně stejně užitečný jako QC oddělení v Seiku... Ale vážně, jestli to i Číňan takhle kontroluje i mimo promo videa, tak fakt nechápu, jak to Japoncům může procházet ven.
 6. Tak 17, případnej zájem o GS + doplatek trvá
 7. Ten Rolex musí mít horší QC než Seiko, když se toho lidi hned zbavujou :D Já myslím, že je škoda to hned posílat dál, třeba by AD vrátil peníze, když jsou nenošený :) 

  1. Show previous comments  19 more
  2. Dzos

   Dzos

   Když se řeší R, tak je vždycky sranda. Ať si prodává kdo chce co chce a za kolik chce. Pokud mu to někdo koupí... A že na tom vydělá? Co už. Když je ten trh pokřivenej a výrobce to nejspíš má na háku, tak dobře jim tak. Žádný R nemám a ani mít nebudu, jsem z podstaty lakomej a platit víc, než je retail - to nikdy :) :) .  

  3. Oris

   Oris

   Možná se dočkáme, že budou čekačky i na seiko…😅

  4. Erendil

   Erendil

   Tak už jde cena dolů, asi se žádná potenciální kafka nenašla. 🙂

 8. Nejlíp zajít k AD, takových zaručeně pravých hodinek, které se náhodou k někomu dostaly, tady už bylo :)) Jinak podle netu to vypadá, že u Santos 100 jsou jinak seřazené nápisy na dýnku, ale AD je jistota...
 9. Ahoj, situace se (překvapivě :D) nezměnila, zas jen ležely do vybití kapacitátoru, tzn. nenosím je. Po zatřepání se hned rozběhly, po chvíli nošení nataženy do 5s rezervy, takže fungují (ostatně na jaře jsem je posílal na kontrolu do Onyxu), ale nedělám si iluze, že bych je nějak víc začal nosit. Takže prodávám kinetické Lanďáky SBDW005. Full set, náhradních článků tahu dost, řekl bych, že klidně tak do 20cm. Cena 17.5k,výměna možná za GS s mým doplatkem Díky za prostor.
 10. Fakt? Zajímavý. Já si pamatuju, že jsem je tu viděl tak půl roku po releasu asi za 70 a kdo ví, jestli se nakonec prodaly, ležely tu x upů... Ale je možný, že dneska už je to jinak, ostatně já na nich sice netratil, ale je fakt, že jsem je neměl na ruce ani jednou Ale každopádně @mabin to nelimituje jen na 017, 033 jsou v inzerci dost pod retail a mimo mag jsou dokonce jedny za 60 asi od února a nikdo je nechce...
 11. Já kdybych si nekoupil SLA017 nové na krámě (bylo mi líto je huntovat) ale místo toho nějakých 1k Eur pod retail tady na fóru, byly by to boží hodinky pro každou příležitost. Nový stejně neseženeš, takže cenu nemusíš tolik řešit, na fórech nebo v inzercích je seženeš minimálně 20k pod retail. A jak píše @xbraj19, strojek 8l35, což je v zásadě základní GS kalibr, který ale rozhodně nemusíš servisovat u AD a poradí si s tím i šikovní hodináři. Takže směle do nich!
 12. Že vás baví krmit trolla :))
 13. Ne prostě, zrovna do těchhle Tuňáků nemůžou dát tu datumovku na 3 nebo aspoň 4... Za mě pěkná limitka, za dobrý peníze ale to je prostě no go. Si už fakt začínám myslet, že kdo v Seiku vymyslí detail jak model dojebat, dostane prémie
×
×
 • Create New...