Jump to content

shewcza

Member_50
 • Posts

  5,843
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by shewcza

 1. To mi připomělo jak jsem se vydal před lety na motorce v kraťasech a tričku na zmrzlinu k přehradě. Zmrzku jsem slízal a pomalu jedu domů. Přitisknu stehno k nádrži a "kua to pálí", že by ta nádrž byla tak rozžhavená od sluníčka? Zkusím ještě jednou, zase au, říkám si "kdyť jsem tam nestál tak dlouho", zase au. Až asi po osmém žihadle jsem sklonil hlavu a zjistil, že se mi dostala vosa do vnitřní strany nohavice
 2. Já bych chtěl @Bert-ovi poděkovat, myslím, že tady s @adasek udělali spoustu práce a za to velký díky. Zaznamenal jsem ohromný posun uživatelského komfortu a myslím, že to muselo stát hromadu práce, času a v neposlední řadě taky peněz. Takže pánové a především Berte díky a doufám, že si to ještě rozmyslíš.
 3. Ahoj, Koupil bych hodinky v kombinaci zlato/ocel. Ideálně Tudor prince daydate / BB36-41 nebo něco od Breitlingu. Můžete zkusit nabídnout i něco jiného. Podmínkou je komplet balení a na náramku. Díky za případné nabídky.
 4. Taky mám jednu špionážní
 5. Můžete zkusit nabídnout i něco na výměnu. Pokud máte svoji představu o ceně, tak mi to zkuste napsat, třeba se dohodneme.
 6. 14 500kč Vaše rozumné návrhy uvítám formou soukromé zprávy. Díky
 7. Nemaj koukat ze záznamu já byl do dvou na svatbě a v šest vstával. Ale nemyslím si, že jsem něco provařil. Stačí otevřít jakékoliv jiné stránky a budeš to vědět hned.
 8. 1. Český UFC šampion. Gratulace a obrovská radost. Jiřina je CHAMP!
 9. @Akam je vidět, že Tě fakt uhranuly. Prožívám to s Tebou, jsou parádní. Foť dál!
 10. shewcza

  RLX PAM GTG

  Tak to jsem v podstatě diskvalifikován
 11. shewcza

  RLX PAM GTG

  To je super, tam je toho víc na hromadě než u AD ve střední Evropě. Kolik člověk musí vlastnit Rolexek aby byl taky "nominován"? Nebo stačí "pouze" nebýt kkt?
 12. Nějaké návrhy? Ještě to tu chvíli nechám a potom, ač velmi nerad, to zkusím i jinde.
 13. Moc pěkný Tome, sedí fantasticky. Je třeba ne jen sobě dělat radost, ale i radost rozdávat. Ať slouží.
 14. Fakt skvělý hodinky, když jsem je bral, moc jsem si od toho nesliboval...
 15. @bobi díky. Čitelnost je absolutní, nevím jak by to mohlo být ještě lepší. Jsem spokojen.
 16. 15 000Kč včetně pojištěné pošty. Osobní předání není problém. Výměny ne, díky.
 17. Já je bral do vody pravidelně a naštěstí dobrý
 18. 15 500kč. Když se neprodají, vezmu je k velké louži, trochu je dobiju. Po návratu nechám zregulavat, tlakovku a zkusím to znovu.
 19. Já myslím, že to vyjde postupem času na stejno. Ale je omyl si myslet, že když si necháš položit travní koberec, tak máš navždy krásný trávník. Chce to pořád stejnou péči.
×
×
 • Create New...