Jump to content

shewcza

Member_50
 • Posts

  6,151
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by shewcza

 1. Měl jsem z toho podobný pocit. S Tudorem už končili a hodinky byly zakoupeny u Bechyněho. Prodal jsem je místnímu kolegovi, ale asi se k nim přepravce nechoval moc hezky, protozě měly posunuté ručičky. Odnesl je tedy nejmenovaný kolega do Koscomu a tam řekli, že hodinky byly vytopené a je nutná generální oprava strojku + další s tím spojené věci. To jsem odmítl a poprosil ať je odnese k Bechyňům a tam už to najednou vytopený nebylo...
 2. @bluman já mám galaxy note 10 plus. Kdyby držela baterka, tak si ho nechám snad navždy. Otec má S22 ultra a foťák je ve všem lepší, až na jednu věc- hodinky. Necháme se tedy překvapit co vymyslí kluci od samsungu a snad bude foťák umět ostřit z menší vzdálenosti než 30cm.
 3. @farkyostrava to neslyším rád. Já chci příští rok koupit nový mobil a to co leze z Galaxy S22 ultra mě moc nepřesvědčilo, naopak co sem postují kolegové z iPhonu 13 Pro mi vyráží dech a proto jsem myslel, že po čase zase kolaboruji k jiné platformě.
 4. Mě se to ekluje, ale jestli se Ti to líbí, tak proč ne!? @Ondazz díky moc!
 5. Všechno co mi na nich tenkrát vadilo, dnes vnímám jako přednost. Stačí prostřídat pár desítek kusů a dojde Vám to. To jsou draze zaplacené a nepřenositelné zkušenosti.
 6. @Ondazz Jaká je ta nová spona a kaučuk ve srovnání se starší generací?
 7. To je pořád dokola, ať si každý prodává svůj majetek za kolik uzná za vhodné...
 8. Sorry kluci, mělo to být do vedlejšího vlákna, omlouvám se.
 9. Mám rád tohohle kluka, doufám, že se sejdeme někdy u piva. Dnes jen drobnost, ale zase až pod nos. Díky moc!
 10. @Diablo1st asi brzo na předčasné soudy, ale asi pořád bych upřednostnil Sinn. Zřejmě je to nyní hlavně kvůli absenci náramku. Na Sinnu mi vadily krátké ručičky, ale ten lesklý cifr tomu dává grády. Na déčkách je skvělý antireflex což má vlastně i Sinn. Ovšem ta povrchovka na Déčkách má něco do sebe, líbí se mi. Nemusím komplikaci "day" ale tady se mi to celkem líbí. Je vkusně umístěná, lépe jak u Sinn pouze datum. Radku, díky!
 11. Teď nová várka by už měla být stejně poddajná jako to bývalo zvykem.
 12. @_lip_ díky Marku! Dnes jsem vzal Déčka na paškál.
 13. Za zvážení jistě stojí i tyto Tissot: https://www.helveti.cz/tissot-gentleman-automatic-silicium-t1274071104100
 14. Mám zápěstí cca 18.5cm a z mé zkušenosti, ač je to značně individuální, uznávám, jsou na mé ruce LLD i Rado větší než bych chtěl.
 15. To jsi trefil a materiál ciferníku nevíš?
 16. Nevíte někdo z čeho je ten ciferník? Nemůžu tuto informaci nikde dohledat.
 17. Pěkný!! Tohle se jim zatraceně povedlo podle mě. Dříve jsem je strašně přehlížel, jsou takový "funky" oproti konkurenci, ale nakonec je to vlastně výhoda. Jsou super!
 18. @Radik asi je ani nosit nebudu, ať Ti je nesprzním ani to na mě nějak nefunguje. Nevím čím to je. Mají všechno dotáhnuté do konce, alespoň papírově, nemají krátké ručičky, super rozměr, super povrchovka, skvěle čitelné a přesto na mě sinn 566 jako celek fungují lépe. Nevím, možná ten lesklý ciferník? Ale vyfotit se spolu určitě někam půjdem, to zase jo @Lukáš3Díky, dělám co můžu, ale foťák už jsem nevytáhl minimálně rok. Některý hodinky je radist fotit a někdy je to zase opačný pocit zmaru. Tohle je naštěstí ta lepší varianta.
 19. Tak vnímání velikosti je značně individuální. Já se nijak netajím tím, že pro mě byla vhlavní motivace k výměně velikost. Prostě už to bylo za tou mojí pomyslnou hranicí. Tu hranici má každej někde jinde. Stejně jako s holkama silnější pes m*dá! No já to evidentně nejsem...
×
×
 • Create New...