Jump to content

shewcza

Member_50
 • Content Count

  4,110
 • Joined

 • Last visited

About shewcza

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U babičky
 • Fanoušek značky
  SEIKO, Omega

Recent Profile Visitors

5,906 profile views
 1. Jo to pouzdro je fakt skvělý. Korunka jak krásně chytá závit, to je taky požitek i to jak se krásně uklidí po zašroubování.
 2. Asi poslední naše fotka. Nemám co vytknout, až na to co mi vadilo už před nákupem. Bohužel mám teď chronodepku a odnesly to tyto skvělé potápky.
 3. Možná tvé nabídky využiji Jedna rozlučková. Hodinky skvělé, jen majitel je blb.
 4. Díky za zájem, už prosím nepište. Po dokončení transakce si tady uklidím. Díky za možnost inzerce.
 5. Dokud jsem nahoře, tak ještě nějaké fotky
 6. Ahoj, Nějak mi poslední dobou není nic dobrý, mám nějakou chrono depku. Proto nabízím před nedávnem zde pořízené skvělé potápky. Komplet balení, zakoupeny 1/2019 takže ještě chvilku v záruce. Co se týče stavu tak na tahu jsou patrné známky po "kancelářském potápění", ale ve skutečnosti to nic hrozného není. Sklo i luneta bez jakéhokoliv poškození. Cena stejná jak jsem koupil, tedy 28 000kč Osobní předání Svitavsko nebo pošta, která není v ceně. Zde nějaké aktuální fotky. Výměny můžete zkusit, ale nevím co by mě dokázalo dostat z této chrono deprese, takže s tím spíš nepočítejte. Děkuji za prostor.
 7. Já se nejvíc těším z toho, když je obchod uzavřen a balíček ještě někde na cestě. To je super. Prohlížím si videa, čtu si recenze a baví mě to. Jak přijde balíček, otevřu ho a v duchu si říkám "hm, hodinky no". Asi bych si měl dát pauzu.
 8. Poslední dobou mě nic nebaví, přemýšlím, že všechno prodám a budu sbírat třeba známky...
 9. Krásné čtení a opravdu výjimečné hodinky. Ještě jednou gratulace.
 10. @morbo až teď jsem si všiml, že jsi psal Ještě jednoho mám, ale to bych mu je musel pochytat a dát do terárka
 11. @Kotlick Je to možný, pro mě je to všechno otravná havěť a je mi celkem jedno co to je, ale nechci to tady @martar https://www.vselektro.eu/energy-gel-fish-kuna-230g/?gclid=CjwKCAjwwab7BRBAEiwAapqpTFdsr-3jhCV1EPWY9onwZbbDB3nT0EI29R74G3ZdFrR9ghymAkiQYxoCf9AQAvD_BwE
 12. Díky za rady, už to potřebuji řešit urgentně, protože jak přejdou deště jdu dělat fasádu a potom hned pergolu. Dřevo už mám nachystaný, tak musím nechat udělat ještě tři stojky. Nakonec jsem vykopal tři díry. Na straně od zdi do prostřed a u zdi hned vedle hs portálu. Budou cca 5cm od špalety ty hranoly. Martar: chybí mi ještě dosypat cca 25cm zeminy abych byl na nule, ale prvně chci udělat obrubníky a potom srovnat terén. Problém je, že mám na zahradě svah a jsou právě v tom svahu, který přijde zmírnit a osadím ho velkými kameny a kamínky + skalničky a nějaké jehličnany. Co se týče hlodavců, tak jsem dnes koupil Ratimor. Zatím nevím jestli to bude fungovat, ale chutná jim báječně. Dal jsem tři sáčky na místa kde jsem je viděl, šel do auta pro dva ztracáky a když jsem šel zpátky ani jeden tam nebyl. No, taky bych nevěřil. Rozházel jsem to tedy všude a chvilku čekal a asi jim to fakt voní, protože si bez ostychu pro to došly ikdyz jsem byl na dva metry daleko. Tak ještě aby to mělo ten správný efekt, doufám že je nevykrmuji na zimu
 13. @martar Máš to moc pěkný. Přiznám se, že tohle řešení mne taky napadlo a technicky by to bylo proveditelné, ale znamenalo by to mít dvě závitovky a cca 3metry dlouhé, protože to mám na štítové zdi a šlo by to fakt hodně vidět. Ještě řeším problém s hlodavci, mám na zahradě (ještě neupravené) asi milion myší, které mají všude díry. Máte nějaký humánní nebo klidně i nehumanní způsob spolehlivé likvidace? Nechci čekat až je žena (je strašný lajdák a ačkoliv ji každý den kladu na srdce ať zavírá dveře i když jde jen se smetím do popelnice, je to otázka času) pustí do nového baráku.
×
×
 • Create New...