Jump to content

shewcza

Member_50
 • Content Count

  4,720
 • Joined

 • Last visited

About shewcza

 • Rank
  Notorická chronoděvka

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U babičky
 • Fanoušek značky
  SEIKO, Omega

Recent Profile Visitors

6,609 profile views
 1. Celá řada LX je naprosto skvělá! Bohužel už je to jen pro opravdu ortodoxní fanoušky seika. Nicméně skvělé hodinky, užívej si je!
 2. Zeptám se tady, třeba mi někdo odpoví. Proč nemůže být respirátor s ventilem, když musí mít všichni respirátor? Potom je přeci úplně jedno co vydechuji ne? Kdyby byly povoleny roušky, tak tomu rozumím, ale teď tomu nerozumím vůbec.
 3. Pro odlehčení Vám tady dám fotky, jak opravuje realitka staré baráky na kšeft. Letos zamrzlo topení a vyteklo do baráku. Radiátor přichycen do sádroše vruty bez hmoždinky, na fotkách si můžete všimnout i špatně zateplené šikmé střechy, ta žlutá vata je nová co jsem mu dovezl, aby jsme trochu aspon ochránili samo odvzdusnovaci ventil. Bude to muset všechno dolů a udělat nové zateplení. Nejlevnější okna, odpady v kopoflexkách atd. Když jsem říkal bráchovi ať to nekupují, řekla mi jeho žena, že jim závidíme, že už budou bydlet (byly jsme tehdy ve fázi hrubé stavby). Dnes už bydlíme a oni řeší je
 4. Já mám štěstí, že mám chytrého tchána, jinak bych to taky dělal podle projektu, ale vlastně je to úplně logické a nevím proč to projektanti pořád dokola dělají špatně! Jinak se asi všichni shodneme, že na ploché střeše nemá cenu šetřit. Tím zároveň netvrdím, že nejdražší nabídka bude ta nejlepší. Určitě bych se poradil s někým v okolí a poptal se na zkušenosti. Třeba pohledal i na internetu. Vím, že zkušenost je nepřenositelná, ale vyhneš se alespoň úplně těm největším průšvihům.
 5. S tím zateplením krovu si dá souhlasit, i když s nástupem chytrých pěn atp. se to hodně vylepšilo. Bohužel nám pořád zustavají krokve, což je a bude vždy problém. Studený věnec mám já a říkal jsem to i dvěma kamarádům co právě staví, ale nedali si říct a dělají podle projektu, kde je zásadní konstrukční chyba. (podle mě)
 6. Taky si myslím, že rovná střecha je slabina a dřív nebo později se to projeví. U nás stojí takové baráky 3 a z toho mají dva problémy po 6 letech a jeden je rok po kolaudaci, tak se to ještě neprojevilo. Nehledě na to, že to vypadá všechno jako trafo stanice, ale já jsem v tomhle staromilec, takže tu poslední větu neberte vážně
 7. Tohle je prostě moc dobrý a v podstatě není co vytknout. Gratuluji ještě jednou.
 8. Gratuluji! Netrpělivě očekávám, co na nás vykoukne
 9. Jestli se dá něco nazývat "téměř jistotou", tak je to tohle a na to se spolehni. Se divím, že se na to dneska už nedá vsázet.
 10. V podstatě s tím souhlasím, ale nesmíme zapomínat, kde žijeme a věř tomu, že tohle v ČR nebude nikdy fungovat. Hned zítra by zůstalo doma 80% lidí, protože proč? A další den už i Ti co je to ani nenapadlo a nepřemýšleli o tom.
 11. Jak ho znám, tak už to celé proběhlo...
×
×
 • Create New...