Jump to content

shewcza

Member_50
 • Content Count

  4,260
 • Joined

 • Last visited

About shewcza

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U babičky
 • Fanoušek značky
  SEIKO, Omega

Recent Profile Visitors

6,062 profile views
 1. Jasně, věřím, že když seš v tom zainteresován, tak Ti to třeba i zkazí radost z nových hodinek a přiznejme si, co může být pro nás horšího? Ale vyřešilo se to a to je to podstatné. Stejně by mě strašně zajímalo, jak by se k tomu značka postavila, kdyby ten problém nepřesáhl do tak gigantických rozměrů.
 2. Katastrofa by to byla, kdyby před problémem strkali hlavu do písku, pokud vím, tak všechno se vyřešilo v rámci reklamace bezplatně, takže všechno dobrý ne? Nedělal bych z toho vědu, to se stává i v lepších rodinách.
 3. Osobně mi Sellita vůbec v ničem nevadí, spíš vnímám jako podpásovku to, že ten strojek už dále neupravují jako u Ety a nesnížili cenu, ačkoliv výrobní náklady budou na 100% menší. Jasně, každý chce maximalizovat zisky, ale nemělo by to být na úkor kvality. Tím se Tudor v mých očích celkem snížil.
 4. @Dokusan Jestli budeš někdy na chalupě, tak dej vědět (pokud nemáš strach), rád Tě uvidím a při té příležitosti bych na ně rád mrknul. Vypadají pravdu skvěle.
 5. Vize pěkná, pokud nebude překážkou, že ta spona může stát klidně jako půlka těch hodinek
 6. U Seika umí mikroregulaci, ale raději žádnou, než tu hrůzu z MM300. To je fakt ostuda... Na tom by mohli kluci šikmooký zapracovat.
 7. Osobně mi trochu vadí na gmt stupnici ta barva, že nekončí přesně na patnácté a čtyřicáté páté pozici. Jinak super.
 8. Měl jsem macbook air, apple tv a iPad, jestli to bylo na mne. Edit: nutno podotknout, že už je to dost dlouho. Třeba se to někam posunulo. Přecházel jsem když vyšel samsung galaxy s6 a už jsem zůstal. Pořád se musí i takové maličkosti jako vymazat mp3 ze seznamu řešit přes iTunes? To mě neskutečně vytáčelo...
 9. Já přešel z iOS na android a chrochtám si blahem. Iphone je možná nejlepší mobil současnosti, ale note 10+ je už celkem slušný PC.
 10. Jo, než jsem přišel domů, tak už cena povyskočila, ale stejně je to dobrá nabídka, ale narodili jsme se ve špatném státu
×
×
 • Create New...