Jump to content

shewcza

Member_50
 • Posts

  6,242
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  U babičky
 • Fanoušek značky
  SEIKO, Omega

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

shewcza's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. @xbraj19Díky za info, žil jsem v domnění, že je to rozměrově stejné pouzdro.
 2. K nim nepasuje náramek z MM300?
 3. @kuncák7 Krásný hodinky, jen Ti tam něco chybí?
 4. @PEtrS ty jsou bomba! Gratuluji, syp sem víc fotek
 5. Souhlas Ondro, taky se mi zdá AR na OrientStar jako to nejlepší co na hodinkách můžeš mít. Ovšem není to na všech modelech, ale když jo, tak to stojí za to! @_lip_ Super úlovek, sice tohle bych si nikdy netipnul, ale líbí se mi.
 6. Zkus vyndat stěžejku a kouknout na ni jestli má viditelnou deformaci. Protože tohle už musí jít vidět pouhým okem. Následně můžeš zkusit "end link" dopasovat k pouzdru bez stěžejky a vyloučit tak, špatné zpracování (velmi nepravděpodobné). Vsadil bych na tu stěžejku.
 7. @junior300 díky šéfe! @seaman mi trochu vadí to plastové uložení strojku. Dřív i kyklop, dnes ho vnímám jako výhodu. Též mi vadila spona, dnes oceňuji její výšku a pohodlné ovládání. Jinak nemám asi nic. Skvělé zpracování, zvučný brand a perfektní design. Taky se mi líbí víc než nový model. Máš je supr!
 8. @AndyAaron Díky Ondro. Hodnocení vzhledu je čistě subjektivní, ale pro mě osobně mají akváče větší koule. Co se týče technického provedení, tak to už subjektivní není a tam vede na plné čáře Omega. Otázkou zůstává, jestli pro "tool watche" je potřeba mít inhouse a podobné wifikundace? Jsem s nima spokojený a pro moje účely naprosto perfektní hodinky co splňují vše co od hodinek vyžaduji. Snad jen trochu mi vadí plastové uložení strojku, ale i přesto jsem spokojen.
 9. @seaman nejlepší rozhodně ne, ale jsou fakt dobrý. Mám je již po třetí a mnoho věcí mi na nich vadilo, nicméně čím jsem starší, tím jsem tolerantnější.
×
×
 • Create New...