Jump to content

Klokan

Member_50
 • Posts

  417
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

6,282 profile views

Klokan's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Kretén, který neměl dnes nic jiného na práci než se podepsat na kapotu fungl nového auta. Kde se to v těch lidech bere? IMG_2156.jfif
 2. Do US se zabaleným kufrem bez problémů, zpátky taky, kufr mi vybalili někde v útrobách letiště, prohlédli, navrch dali protokol o prohlídce a znovu zabalili do folie.
 3. Jj, takhle jsem posledně přišel o láhev skotský a karton cigaret. Víc než finanční škoda mě ale štve pocit, že se mi v kufru přehrabuje nějaký obejda. Dobrý bude, až někoho napadne dát cestujícímu třeba do Dubaje do kufru z legrace pár vláken trávy ... Jediná ochrana je kufry balit a při každém podezření na poškozený obal volat místní celníky.
 4. Nejsou dutý, je to masivní plast.
 5. Tý A-Z je snad dost - včera mi volal můj praktický doktor, jestli chci A-Z, že se mám odpoledne stavit. A to u něj nejsem na očkování registrovaný. Podle hlasu to vypadlo, že jestli nepřijdu, vylejou to do kanálu.
 6. 24.3. registrace jako chronický pacient, v sobotu došel PIN2, nejbližší termín očkování 20.4., potvrzený 21.4., přeočkování 2.6. Očkovací centrum ÚVN.
 7. Naprosto bezproblémový obchod, rychlost, ochota. Mohu všem vřele doporučit.
 8. Taky možnost. Mně by se hlavně líbilo, aby vše probíhalo automaticky za jasných pravidel. Pravidlo, že do inzerátu smí kafrat jen autor, je skvělé, ale pokud chceme aby to fungovalo, musí omezení vycházet z technického nastavení, protože když to tak nebude, vždycky se najde někdo kdo to nebude dodržovat a budeme tam kde dneska. Edit: patří pod Tom4
 9. Když v ničem jiném, tak v přehlednosti. Podat znovu inzerát vyžaduje určitou aktivitu. Teď v prodejní sekci nejsou výjimkou hodně staré "opuštěné" inzeráty, takto by byla jistota, že nabídka je opravdu aktuální.
 10. IMHO zatím nejlepší návrh, tedy pokud je technicky proveditelný. V jednoduchosti je síla a tohle je jasné jak šůvix. Každý inzerent by věděl co a kdy může čekat a je na něm, aby si inzerát sledoval a upy, slevy, bonusy atd. upravoval podle svého rozhodnutí. Jestli bude životnost inzerátu 2 nebo 3 měsíce je jedno. Po uplynutí by měla být možnost podat inzerát znovu za stejných podmínek.
 11. Kompletní metodika koho započítat a koho ne je na stránkách MZ: https://onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19--vysvetleni-pojmu
 12. Nehodinkový obchod - rychlé jednání, předání přesně podle dohody. Doporučuji.
 13. Zkoušel jsem jen restart, odhlášení a přihlášení k apple ID zkusím, do továrního nastavení nepůjdu, takový expert nejsem ...
×
×
 • Create New...