Jump to content

Klokan

Member_50
 • Posts

  456
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

6,948 profile views

Klokan's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Nic, vyřešilo se samo. Díky a omlouvám se.
 2. Ahoj, využil bych ochoty Kuncaka - žije ještě projekt tramvajové linky Počernickou ulicí do Malešic? Pokud ano, v jakém je to stadiu? Díky.
 3. Ahoj, díky za reakce. Rostlina je venku v květináči, přesný druh neznám, dostal jsem pár sazenic. Celkově rostlina vypadá naprosto zdravě, listy nemají žádné známky napadení nebo nedostatku živin. Hnojím střídavě hoštickými slepičinci a Kristalonem Gold, vše v zálivce. Konzistence - čím dále od stopky, tim měkčí, houbovitější, v řezu snad také nic neobvyklého, až na barvu semínek, ta se mi zdá podezřelá, ale jsem začátečník, tak nevím ... Určitě zkusím doplnit vápník.
 4. Dneska je den dotazů za odborníky: Jsem malopěstitel a tohle se mi objevilo na jedné rostlině. Postižený je cca každý desátý plod. Obávám se o osud celé úrody. Poradí někdo co by to mohlo být a jak s tím zatočit? Díky. Edit: Lepší foto
 5. Ahoj, prosím o radu. Přestala mi fungovat wifi tiskárna HP 135, ale jenom z PC. Z iPhonu tiskne bez problémů. V PC jsem ji tedy odinstaloval, ale za boha ji nemůžu znovu nainstalovat. V ovládacím panelu dám Přidat tiskárnu, PC ji najde, ale nedá možnost tiskárnu přidat. Tiskárna je připojená k wifi. Co dělám blbě? Už se s tím morduju 2 dny, tak každá rada je vítaná. Díky.
 6. Koupím TV, nejlépe 55", 4K, podmínkou plná funkčnost, příjem DVB T2. Předání Praha a okolí. Díky za nabídky do SZ.
 7. Laro Optik ve Strašnicích se mi starají o zrak už asi 15 let a jinam bych nešel. Párkrát do roka mají akci na 50% slevu na skla Zeiss, nic lepšího jsem neměl.
 8. Díky, ale obávám se, že tohle je pro mě jaderná fůze ...
 9. Který blb vymyslel "vylepšení" O2 TV? Dřív jsem mohl z nabídky vyházet programy, které nesleduji a vytvořit si vlastní seznam kanálů a kanály seřadit. Na dotaz, jak to bude po vylepšení, jsem se dozvěděl, že V nové O2TV 2.0 není již nadále možné vytvářet vlastní seznamy kanálů, plánuje se zde však možnost přidat kanál do oblíbených a těchto oblíbených kanálů budete moci mít až 10. Upgrade za všechny prachy ...
 10. Sezóna se blíží ... Automatika 8000 Křídlo 4000 Baterka + kompas + taška zdarma při koupi celého setu.
 11. UP Automatika 8000 Křídlo 4000 Baterka 1000 Kompas + taška zdarma při koupi celého setu.
 12. Jasně, píšu o normální situaci, kdy končí platnost, ne o ztrátě. Stejně tak jsem musel na úřad kvůli pasu. Neříkám, že DS je něco špatného, dlouho jsem ji jako s.r.o. využíval a vím co umí.
×
×
 • Create New...