Jump to content

Pavlos

Member_50
 • Posts

  260
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Contact Methods

 • ICQ
  6939873

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,590 profile views

Pavlos's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Krásný chronograf se strojkem Valjoux 7750. Koupeno u tehdejšího dovozce za 31 490 Kč, pravidelně servisováno tamtéž. Kompletní balení: Hodinky jsou na pásku ze žraloka, originál pásek (téměř nenošený) je v ceně, stejně jako gumový pásek. Krabička, doklady, manuál, karta, doklad o servisu. 17 000 Kč, inzerát tady bude maximálně týden.
 2. Marek Eben a jeho Longines Sigle Push-Piece Chronograph.
 3. Proč na foru o hodinkách otravuješ s nějakou replikou falešný kluku?
 4. Každý kdo umí vyvrtat díru do kusu kovu a zasklít tam strojek si říká hodinář.
 5. Bitzer už byl několikrát ve vlákně "Jaké hodinky nosí VIP". Tam patří.
 6. S Panerai to je složité... dávno to není Italská firma, velká část původních zaměstnanců včetně vedení je v Anonimu. Tak co je tady the real thing?
 7. Dobrodružný rybář Jakub Vágner a Tudor Hydro 1200: http://hobby.idnes.cz/rybare-jakuba-vagnera-zatkli-v-kongu-nyni-toci-v-amazonii-pro-ct-pwi-/rybareni.asp?c=A110228_101216_rybareni_bma
 8. To bych fakt netvrdil. Za mlada jsem se s quartzovýma Certinama WR 50m koupal, šnorchloval atd. skoro 5 let. Dodnes jsou v naprostém pořádku. To samé už asi 5 let staré automaty Certina WR 100m. A to nemají ani šroubovací korunku. Problém bude v servisu. Dokud servisovala Hibernia, vždy jsem dostal protokol o zkoušce vodotěsnosti a vše bylo Ok. Podle toho co ten synek píše jeho problém dost "podcenili".
 9. Uživatelský manuál mé mašiny (rv2009) doporučuje na zimu vytáhnout svíčky, stříknout tam olej a protočit... Samozřejmě to nedělám.
 10. Které z novějších klasických hodinek byste si vzali na recepci u prezidenta (čehokoliv)? Audemars Piguet Jules Audemars Extra Thin Parmigiani Fleurier Tonda 1950 JeanRichard Bressel Hommage "Daniel" IWC Portofino 8 Days
 11. Parádní. Ale nebylo chlubící vlákno ! Nebo se pletu ? Nebylo, snad to napravím
 12. Opravdový Favre Leuba Seachief s datumem vypadá takto: Další info: Tady
×
×
 • Create New...