Jump to content

Army11

Member_50
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Army11

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Prim, Heuer

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. Ono je dobře že jsi taky zkusil koupit a ponosit i Wardy . . .
 2. Když je ta neděle. Dále pak ukázka servisní krabičky, ve které přijdou hodinky po servisu ve Švýcarsku.
 3. Upřesním tedy tento konkrétní kus a už konečně půjdu udělat DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ !
 4. Repliku těch velkých krabiček jsem neviděl, ale nejsem velký brouzdač na internetu. Replika obyčejné papírové byla na ebay často, možná i dnes, s popisem že jde o repliku. V té bývaly Carrery a Autávky a určitě i jiné - znalci upřesní.
 5. V duchu jsem též přemýšlel, jestli by nešla udělat 3D tiskem ta červená věc. Pokud to není příliš velká svatokrádež. Ale koupit to prostě nejde a jen pro klid mé duše. Na prázdné místo na poličce. Alespoň mám jeden černý NOS řemen k Autaviím. Neděrovaný. Ať jen neplkám. Ty černé helmičky se dávaly k čemu? Předtím jsem je nikdy neviděl.
 6. Máš toho moc. Něco taky pusť. V té červené nevidím ten držák na hodinky.
 7. Taky ještě přisypu sůl do rány. Ty moje Autávky byly původně v helmičce. Léta ležela na poličce v obýváku. Pak jsem se oženil. Paní domu začala dělat pořádky v novém působišti. Letěla do popelnice spolu s jinými artefakty mého mládí. Už spolu nejsme. Proto bych helmičku chtěl ještě někdy sehnat a přikoupit.
 8. Tyhle C60 Trident GMT mě baví dnes a denně.
 9. Samosebou že varianta koupě krabičky i s obsahem je vůbec nej varianta. Takhle si já představuji kousek do sbírky vintage - vše zbrusu nové a vidíš naprosto přesně všechny detaily, jak to výrobce vlastně chtěl vyrobit, v jaké kvalitě a vidíš ty nejmenší detaily ve 100 % stavu. Už jenom z tvých fotek se mi dnes nebude chtít spát, asi jako když jsem jako kluk dostal úplně nové brusle. Kanady. Takže gratuluji k úžasnému kousku do sbírky.
 10. Kua sehnat tu knihu Arno Haslingera byl porod, ale sehnat krabičku na Heuery je něco jako sehnat skromného předsedu vlády. Pokud by ji někdo mohl postrádat tak se tedy hlásím. Ta sbírka vintážních Hujerů je pro mě dechberoucí.
 11. Velká paráda, pěkně se lesknou, řemen jim skutečně sluší - odkud je?
 12. Poštovné platí Ward, posílá to DHL, Ward platí i dovozní poplatky (DPH), zaplatíš jen cenu tahu.
 13. Výborná komunikace, rychlé dodání, vše bez problémů. Jsem spokojený a děkuji za obchod.
×
×
 • Create New...