Jump to content

Flipik

Member_50
 • Content Count

  811
 • Joined

 • Last visited

About Flipik

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Novojičínsko
 • Fanoušek značky
  Filozofie, LAVER CUP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I já se přidávám s kladným hodnocením. Výborná komunikace, rychlé zaslání peněz na účet, prostě vše na jedničku.
 2. Je to fakt děs, hygiena z Ostravy jiné info než hygiena z Brna, takže občane starej se a zjišťuj sám
 3. Tak prevence je nejefektivnější způsob, jak se vyhnout potenciálním problémům z neznalosti složitých vztahů mezi mužem a ženou. V diskuzi nevidím problém a prostor pro vylevání srdce se nijak nezmenšil.
 4. To ne, ale až budeš potřebovat sanitku, tak tam pravděpodobně nebudou . Člověk má řadu dalších vztahů - rodina, kamarádi, kolegové a jsou důležité, ale i tyto vztahy budou mít nakonec kvalitu podle toho, kolik do nich člověk (sama sebe) investuje. No a myslel jsem nejen na ženskou, ale třeba taky děti a vnoučata.
 5. No ale zjistit po letech, že sice máš svou neomezenou svobodou, ale si jako kůl v plotě a nikomu na tobě (nezištně) nezáleží, je dost možná stejně bolestné jako ten rozvod. A nejsem si jistý, co je horší.
 6. Tak nevím, žít z minulosti je možná cesta k přežití, ale musí se to umět. Tohle se snad ani nedá nazvat reminiscencí na původní sporty. Korunka je jako pěst na oko, luneta a font čísel se k tomu vůbec nehodí. Nodate je fajn a strojovna pěkná, i když manuál by byl bez diskuze mnohem lepší. Jak tohle odkazuje "na mimořádně oblíbený model PRIM SPORT 1. generace" mi nějak umiká. Takže souhlasím s názorem, že Elton sport je o parník lepší počin. Jo a ta rybička, to je asi opožděný aprílový žertík, tomu chybí už je nálepka ROH.
 7. Taky se musím přidat s výbornou zkušeností a vzhledem k tomu, že jsem se při studiu dost intenzivně zabýval CX, jsem dost rozmazlený. Onyx hodnotím na jedničku - přístup, komunikace a jednání. Takže za mě kdykoli znovu a rád doporučuji ostaním.
 8. Blízké setkání měsíční konkurence ze včerejšího olomouckého srazu.
 9. Opravdu zajímavé čtení, snad jen ten krásný kalibr 2121 by si zasluhoval víc než jen krátkou zmínku. Jsem zvědavý co o AP prozdradí makro fotky
 10. Trochu nečekaný ale rozhodně vítaný posun. Ještě kdyby časem byla mechanika bylo by to super, ale třeba Bulova překvapí.
 11. Aby na konec nebyly dražší než Orlíky, taková raritka Samozřejmě počet vyrobených kusů by byla zajímavá informace.
 12. Mě by zajímala ta zkrátka - podle vlajek typuju něco jako "svaz (sdružení) Česko-sovětského přátelství"? Díky za upřesnění pokud to není tajné
×
×
 • Create New...