Jump to content

Flipik

Member_50
 • Content Count

  820
 • Joined

 • Last visited

About Flipik

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Novojičínsko
 • Fanoušek značky
  Filozofie, LAVER CUP

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdá se, že to jde celkem rychle, když se vybere správné místo, kde není moc čekatelů. Včera kolem osmé ráno registrace a v jedenáct už jsem věděl, že zítra bude včelka.
 2. Sem se dozvěděl, že u nás v obci bylo v pátek asi 10 lidí v místní sauně (jedna familia, ale ze čtyř domácností) a světe div se včera jeden z nich pozitivní, ostatní čekají testy. No takhle ten socialismus nevybudujeme
 3. Dneska mi to přistálo v emailu, pokud už to tu někde je, tak se omlouvám ... Více na webu zde
 4. Ano sociologie si užije, protože na pozadí se odehrává odehrává boj o moc, peníze a výhody. Kdo má moc chce peníze, kdo má peníze chce moc a má obojí chce výhody na úkor ostatních. Nelze se zadlužovat do nekonečna a tisknutí peněz povede k vysoké inflaci atd.
 5. Ano sociologie si užije, protože na pozadí se odehrává odehrává boj o moc, peníze a výhody. Kdo má moc chce peníze, kdo má peníze chce moc a má obojí chce výhody na úkor ostatních. Nelze se zadlužovat do nekonečna a tisknutí peněz povede k vysoké inflaci atd.
 6. Rozkaz kapitáne! Tak alespoň pro ostatní, prostě psychosomatika. Zbytečný stres oslabuje imunitní systém a to se následně může projevit i na samotném průběhu nemoci. V důsledku těžšího průběhu pak můžou přetrvávat obtíže i po skončení nemoci. Že jsem se vyjádřil dost nešťastně, tak vo tom žádná ...
 7. Chlapi trochu soudnodsti, nectěl jsem říct nic jíného než Mark Twain "I've had a lot of worries in my life, most of which never happened" Nic míň, nic víc.
 8. Nemusí to tak být, já jsem po 14-ti denní přestávce běhal stejné časny jako před covidem, ale moje žena se zadýchala už po pěti schodech a obtíže trvají i po několika měsících (pomalu se to zlepšuje). Takže je to v hlavě :), nemá cenu se tím zabývat, držím palec.
 9. I já se přidávám s kladným hodnocením. Výborná komunikace, rychlé zaslání peněz na účet, prostě vše na jedničku.
 10. Je to fakt děs, hygiena z Ostravy jiné info než hygiena z Brna, takže občane starej se a zjišťuj sám
 11. Tak prevence je nejefektivnější způsob, jak se vyhnout potenciálním problémům z neznalosti složitých vztahů mezi mužem a ženou. V diskuzi nevidím problém a prostor pro vylevání srdce se nijak nezmenšil.
 12. To ne, ale až budeš potřebovat sanitku, tak tam pravděpodobně nebudou . Člověk má řadu dalších vztahů - rodina, kamarádi, kolegové a jsou důležité, ale i tyto vztahy budou mít nakonec kvalitu podle toho, kolik do nich člověk (sama sebe) investuje. No a myslel jsem nejen na ženskou, ale třeba taky děti a vnoučata.
×
×
 • Create New...