Jump to content

Flipik

Member_50
 • Content Count

  822
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Flipik

 1. Druhé kolo, Adam 2.0 A svět bledne závistí na tou komedií ...
 2. Na protilátky bych určitě zašel, ale asi je ještě brzo. Možná za týden dva, ale nejsem doktor. A pak tu bylo pár pozitivních a současně očkovaných borců a zdá se, že přežili
 3. Zdá se, že to jde celkem rychle, když se vybere správné místo, kde není moc čekatelů. Včera kolem osmé ráno registrace a v jedenáct už jsem věděl, že zítra bude včelka.
 4. Sem se dozvěděl, že u nás v obci bylo v pátek asi 10 lidí v místní sauně (jedna familia, ale ze čtyř domácností) a světe div se včera jeden z nich pozitivní, ostatní čekají testy. No takhle ten socialismus nevybudujeme
 5. Dneska mi to přistálo v emailu, pokud už to tu někde je, tak se omlouvám ... Více na webu zde
 6. Ano sociologie si užije, protože na pozadí se odehrává odehrává boj o moc, peníze a výhody. Kdo má moc chce peníze, kdo má peníze chce moc a má obojí chce výhody na úkor ostatních. Nelze se zadlužovat do nekonečna a tisknutí peněz povede k vysoké inflaci atd.
 7. Ano sociologie si užije, protože na pozadí se odehrává odehrává boj o moc, peníze a výhody. Kdo má moc chce peníze, kdo má peníze chce moc a má obojí chce výhody na úkor ostatních. Nelze se zadlužovat do nekonečna a tisknutí peněz povede k vysoké inflaci atd.
 8. Rozkaz kapitáne! Tak alespoň pro ostatní, prostě psychosomatika. Zbytečný stres oslabuje imunitní systém a to se následně může projevit i na samotném průběhu nemoci. V důsledku těžšího průběhu pak můžou přetrvávat obtíže i po skončení nemoci. Že jsem se vyjádřil dost nešťastně, tak vo tom žádná ...
 9. Chlapi trochu soudnodsti, nectěl jsem říct nic jíného než Mark Twain "I've had a lot of worries in my life, most of which never happened" Nic míň, nic víc.
 10. Nemusí to tak být, já jsem po 14-ti denní přestávce běhal stejné časny jako před covidem, ale moje žena se zadýchala už po pěti schodech a obtíže trvají i po několika měsících (pomalu se to zlepšuje). Takže je to v hlavě :), nemá cenu se tím zabývat, držím palec.
 11. I já se přidávám s kladným hodnocením. Výborná komunikace, rychlé zaslání peněz na účet, prostě vše na jedničku.
 12. Je to fakt děs, hygiena z Ostravy jiné info než hygiena z Brna, takže občane starej se a zjišťuj sám
 13. Tak prevence je nejefektivnější způsob, jak se vyhnout potenciálním problémům z neznalosti složitých vztahů mezi mužem a ženou. V diskuzi nevidím problém a prostor pro vylevání srdce se nijak nezmenšil.
 14. To ne, ale až budeš potřebovat sanitku, tak tam pravděpodobně nebudou . Člověk má řadu dalších vztahů - rodina, kamarádi, kolegové a jsou důležité, ale i tyto vztahy budou mít nakonec kvalitu podle toho, kolik do nich člověk (sama sebe) investuje. No a myslel jsem nejen na ženskou, ale třeba taky děti a vnoučata.
 15. No ale zjistit po letech, že sice máš svou neomezenou svobodou, ale si jako kůl v plotě a nikomu na tobě (nezištně) nezáleží, je dost možná stejně bolestné jako ten rozvod. A nejsem si jistý, co je horší.
 16. Tak nevím, žít z minulosti je možná cesta k přežití, ale musí se to umět. Tohle se snad ani nedá nazvat reminiscencí na původní sporty. Korunka je jako pěst na oko, luneta a font čísel se k tomu vůbec nehodí. Nodate je fajn a strojovna pěkná, i když manuál by byl bez diskuze mnohem lepší. Jak tohle odkazuje "na mimořádně oblíbený model PRIM SPORT 1. generace" mi nějak umiká. Takže souhlasím s názorem, že Elton sport je o parník lepší počin. Jo a ta rybička, to je asi opožděný aprílový žertík, tomu chybí už je nálepka ROH.
 17. Taky se musím přidat s výbornou zkušeností a vzhledem k tomu, že jsem se při studiu dost intenzivně zabýval CX, jsem dost rozmazlený. Onyx hodnotím na jedničku - přístup, komunikace a jednání. Takže za mě kdykoli znovu a rád doporučuji ostaním.
 18. Blízké setkání měsíční konkurence ze včerejšího olomouckého srazu.
 19. Opravdu zajímavé čtení, snad jen ten krásný kalibr 2121 by si zasluhoval víc než jen krátkou zmínku. Jsem zvědavý co o AP prozdradí makro fotky
 20. Trochu nečekaný ale rozhodně vítaný posun. Ještě kdyby časem byla mechanika bylo by to super, ale třeba Bulova překvapí.
 21. Aby na konec nebyly dražší než Orlíky, taková raritka Samozřejmě počet vyrobených kusů by byla zajímavá informace.
×
×
 • Create New...