Jump to content

Flipik

Member_50
 • Posts

  856
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Flipik

 1. Dík moc za obchod, bezvadná komunikace a gentlemanské jednání. Prostě vše jak má být.
 2. Je super, že to nemá useknutou hodinovku, ale ta hvězda, to nemusím.
 3. Díky, na živo jsou ale mnohem hezčí, fotky jim ubírají na kráse
 4. S Romanem je radost obchodovat, výborná komunikace, rychlá platba atd. Díky!
 5. A tenhle paskvil je ještě novinařina nebo fake news?
 6. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Když už ta analogie s auty, tak bych to vidě takl, že se jedná o celoplastový Bugatti Veyron s litrovým motorem na protektorech, který má ve předu znak Bugatti a vzadu logo VW a stojí 25x méně než originál. Chápu, že většina majitelů je zatím klidných a jsou v pohodě. Ale pokud se to masově rozšíří a třetina aut před Kauflandem bude pastový Veyron, tak možná někteří změní názor
 7. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Pokud vezmeme v potaz čistě výrobcem doporučenou retail cenu, tam je to celkem v pořádku.
 8. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Není žlutá jako žlutá a kdo by dneska chtěl zlato, když může mít za stejnou cenu jednorázový plast ...
 9. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Podle mě intenzivně řeší strategii. Prakicky to může zmamenat, že online prodej začne až v řádu měsíců. Uvidíme, každopádně je to dymanická záležiost.
 10. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Německá verze stránek právě teď:
 11. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Nestraš zrovna tady
 12. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Doufejme že nic, anglická verze je tam (minimálně) dopoledne neměla vůbec, ale Poláci zas jo, tak uvidíme
 13. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Tady to utichlo, ale internet se baví... Watch giant Swatch Group files suit against itself on advice from people on the internet. The implication of this could lead to major financial implications and upset markets worldwide. If they win against themselves, they may be the first company to discover a perpetual income stream. Experts worry that courts could be clogged and backlogged for years to come with people suing themselves to create infinite wealth.
 14. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Jeden realistický pohled jednoho z diskutujících pro ty, kdo stáli ve frontě dlouhé hodiny a nedostalo se na ně "Look at this in a different way. You wanted to buy an Omega for the price of a Swatch, but you got a Rolex-buying experience. So much win!"
 15. Flipik

  OMEGA X SWATCH

  Jestli se celá akce neměla spustit až 1. dubna, to pak dávalo víc smysl
 16. Celé to stojí na nesplnitelném snu EU - vést s Ruskem ekonomickou válku, která nás ale nesmí nic stát (pokles HDP, vysoká inflace atd.). Takže výsledkem jsou jen jalové kecy a slovní strašení. A pak někteří členové EU to hrajou na obě strany, takže realita je právě taková jaká je...
 17. Jak já ti rozumím, ale jsou i tací, co měli více štěstí, tak jim to přejme
 18. Jsou krásné a Omegama inspirované Svojí zkušeností nechci nikomu brát radost z jeho hodinek, zvláště ne tobě Dušane páč jsi známý milovník Primek a tvoje limitka je vlastně legendární počin. Já na předlistopadový Prim taky nedám dopustit a rád sním nad primáckou biblí.
 19. Je to tak, luneta (vložka) je hliníková s laserovanými indexy (cena tehdy 1500) Cena Igenů byla tehdy 590,- úplně levné tedy rozhodně nebyly
 20. Bingo Martine, ale asi si to můžou dovolit Nikdy neříkej nikdy, ale...
 21. Strojek tam zůstal, ale s tím se už vyrovnal. Naštěstí to nebyly jediné primky, které nosil. Srojek pocházel z hodinek, které jsem na něm viděl jen párkrát, jinak bych si je nechal nedotčené jako komlet.
×
×
 • Create New...