Jump to content

Flipik

Member_50
 • Posts

  831
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Flipik

 1. Vážení kolegové, nabízím k prodeji mám dobře známé Bulova Lunar Pilot v leštěné verzi bez data. Hodinky jsou koupené na konci srpna 2020, takže ještě téměř 4 roky v záruce. Nošeny byly asi celíkem dva měsíce a jsou skoro jako nové, mikro vlásečnice lupou ale asi najdete. I přes sporadické nošení byly reklamovány kvůli flekům, které se objevily na dýnku (viz foto). Hodinky tedy dostaly v rámci záruky nové dýnko (leden) a byla provedena tlakovka. Od té doby jsem je prakticky nenosil a doufal, že Bulova k 50. výročí připraví nějakou mechanickou limitku tohoto modelu. To se sice nakonec stalo, ale žel "střeva" jsou stále stejná (quartz). Předobjednávka limitované edice je tedy důvodem prodeje. LP nechám za 9.777 Kč (+ pošta) na originálním nato řemínku. Vzhledem k minulým zkušenostem při prodeji upozorňuju, že o pořadí pacientů rozhoduje lékař (respektive jejich historie na fóru). Díky za pochopení.
 2. Jeden byl čekal kohouta a voni jsou to buráky
 3. PsiloFX v roli kupujícího. Velmi rychlá reakce, platba během pár minut a navíc pružná komunikace. Za mě přístup i obchod na jedničku. Ještě jednou díky Ivo.
 4. Tak je to článek pro laiky, kteří ani netuší, že jsou dvě Prim značky. A hodinky z Číny nakonec taky ukazují čas
 5. ... v dnešním vydání iDnes Premium, viz pdf. LH_Mechanické hodinky jsou prestiž.pdf
 6. Dlouhá verze spotu na Bulovy je zajímavá v čase 0:43-0:45, protože vteřinovka jde pozpátku a je otázka jestli to byl záměr
 7. Já jsem měl tu šedou variantu a strašně mě bavilo, že je nemusím natahovat
 8. Bez data by byly dokonalé! Opravdu zajímavá barva, které bude na živo určitě ještě lepší.
 9. Rychlá domluva, neprůstřelně zabaleno, co víc si přát...
 10. Druhé kolo, Adam 2.0 A svět bledne závistí na tou komedií ...
 11. Na protilátky bych určitě zašel, ale asi je ještě brzo. Možná za týden dva, ale nejsem doktor. A pak tu bylo pár pozitivních a současně očkovaných borců a zdá se, že přežili
 12. Zdá se, že to jde celkem rychle, když se vybere správné místo, kde není moc čekatelů. Včera kolem osmé ráno registrace a v jedenáct už jsem věděl, že zítra bude včelka.
 13. Sem se dozvěděl, že u nás v obci bylo v pátek asi 10 lidí v místní sauně (jedna familia, ale ze čtyř domácností) a světe div se včera jeden z nich pozitivní, ostatní čekají testy. No takhle ten socialismus nevybudujeme
 14. Dneska mi to přistálo v emailu, pokud už to tu někde je, tak se omlouvám ... Více na webu zde
 15. Ano sociologie si užije, protože na pozadí se odehrává odehrává boj o moc, peníze a výhody. Kdo má moc chce peníze, kdo má peníze chce moc a má obojí chce výhody na úkor ostatních. Nelze se zadlužovat do nekonečna a tisknutí peněz povede k vysoké inflaci atd.
 16. Ano sociologie si užije, protože na pozadí se odehrává odehrává boj o moc, peníze a výhody. Kdo má moc chce peníze, kdo má peníze chce moc a má obojí chce výhody na úkor ostatních. Nelze se zadlužovat do nekonečna a tisknutí peněz povede k vysoké inflaci atd.
 17. Rozkaz kapitáne! Tak alespoň pro ostatní, prostě psychosomatika. Zbytečný stres oslabuje imunitní systém a to se následně může projevit i na samotném průběhu nemoci. V důsledku těžšího průběhu pak můžou přetrvávat obtíže i po skončení nemoci. Že jsem se vyjádřil dost nešťastně, tak vo tom žádná ...
 18. Chlapi trochu soudnodsti, nectěl jsem říct nic jíného než Mark Twain "I've had a lot of worries in my life, most of which never happened" Nic míň, nic víc.
 19. Nemusí to tak být, já jsem po 14-ti denní přestávce běhal stejné časny jako před covidem, ale moje žena se zadýchala už po pěti schodech a obtíže trvají i po několika měsících (pomalu se to zlepšuje). Takže je to v hlavě :), nemá cenu se tím zabývat, držím palec.
 20. I já se přidávám s kladným hodnocením. Výborná komunikace, rychlé zaslání peněz na účet, prostě vše na jedničku.
 21. Je to fakt děs, hygiena z Ostravy jiné info než hygiena z Brna, takže občane starej se a zjišťuj sám
×
×
 • Create New...